LMULCU
0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC motor: hibák és megbízhatóság
GM Daewoo S-TEC és S-TEC II 0.8, 1.0 és 1.2 atmosféricos (Matiz, Spark, Aveo 1.2, Beat és Sail) · Chevrolet és Daewoo
A GM Daewoo S-TEC motorjai (0,8, 1,0 és 1,2 légszívó, alacsony teljesítményű változatok) hajtják a Matizt, a Sparkot, az Aveo 1.2-t, a Beatet és a Sailt. Az áttekintett források csak kisebb és olcsó hibákat dokumentálnak, mint az olajszivárgás és a gyújtáshibák a Matizban, és nem találtunk szerkezeti motorhibát.[1][2][3]
Mely 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC változatokat érdemes megvenni?
Ítéletünk az egyes változatokról, a dokumentált hibák alapján.
- Óvatosan
0,8 és 1,0 S-TEC SOHC (Matiz/Spark M200, 2005–2009)
2005–2009 · 52–66 LE
A dokumentált hibák (olajszivárgás és gyújtáshibák) kisebbek és olcsók, és az AutoCentrum szerint 200 000 km nem jelent problémát a 0,8-nál; a Matiz viszont gyakran a TÜV Report végén szerepel, és az egész autó vizsgaeredményei gyengék, ezért vásárlás előtt érdemes ellenőrizni a szivárgásokat és a gyújtást.[1][8]
- Vásárolható
1,2 S-TEC és S-TEC II 72–84 LE (Aveo T200/T250, 2005–2011)
2005–2011 · 72–84 LE · LMU
Az áttekintett forrásokban nincsenek ezekre az 1.2-es motorokra jellemző hibák; az AutoCentrum szerint az Aveo motorjait kevéssé terhelik és mérsékelt hibaarányúak, szokásos futásteljesítményük 200 000–250 000 km, bár az 1.2 teljesítménye kevés.[9][10]
- Vásárolható
1,0 és 1,2 S-TEC II DOHC 16v (Spark M300, Beat és Sail, 2010–2022)
2010–2022 · 68–81 LE
Az Auto Express (2013) szerint a Spark mechanikai problémái ritkák voltak, és csak a zajt és a motorok lassúságát kritizálta; a fiches-auto 1.0 és 1.2 motorokról szóló 54 beszámolójában csak elszigetelt motorhibák szerepelnek (egy hengerfejtömítés, egy vízpumpa, egy-egy szonda és egyenetlen alapjárat), minta nélkül.[2][3]
- Óvatosan
1.4 S-TEC DOHC 16v 102 LE (LCU, Sail, 2010–2015)
2010–2015 · 102–103 LE · LCU
A felhasznált források (Wikipédia, Autocosmos Chile és Autoblog Uruguay) csak a műszaki adatait írják le, az 1.4-es hibáit nem; független sajtót, statisztikát vagy visszahívást nem találtunk, amely értékelné, ezért sem ajánlani, sem elutasítani nem tudjuk. Érdemes minden autó szervizelési előzményeit átnézni.[11][12][13]
Vásárolható: Nincs ismert súlyos hiba, vagy már kijavították ebben a kivitelben. Óvatosan: Megvehető, ha ellenőrzöl valami konkrétat: előélet, kicserélt alkatrész vagy elvégzett kampány. Kerülendő: Magas kockázata van egy súlyos hibának, amelyet nehéz ellenőrizni vagy megelőzni.
A(z) 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC ismert hibái
Fontosság szerint csökkenő sorrendben (súlyosság × gyakoriság).
- 1Közepes súlyosságGyakoriság: AlkalmiGyújtásGyújtásrendszer hibái (nagyfeszültségű kábelek és modulok)A 0,8-as Matizban vannak jelentések olyan nagyfeszültségű kábelekről, amelyek elvesztik a szikrát, és problémás gyújtásmodulokról: a motor egyenetlenül jár, és szélsőséges esetben leállhat. Olcsó alkatrészek, de érdemes ellenőrizni őket.
- 2Alacsony súlyosságGyakoriság: AlkalmiKenésOlajszivárgás a szelepfedélről és a karterrőlA 0,8-as és 1,0-s Matiz bizonyos gyakorisággal veszít olajat, főleg a szelepfedél tömítése és a karter miatt, amelyet tömítés helyett szilikonnal ragasztottak. Ez kisebb hiba és egyszerűen javítható, de figyelni kell az olajszintet.
A súlyosság színei: alacsony, közepes, magas, kritikus. Hogyan értékeljük őket
Alkatrész szerint
Hasonlítsd össze az egyes hibákat ugyanazzal az alkatrésszel más motorokon: tünetek, költség és érintett modellek.
E hibák tünetei
Mi a(z) 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
A Wikipédia szerint az eredeti S-TEC-be tartozik egy 0,8 literes háromhengeres (796 cm³, 49–52 LE), egy 1,0 literes négyhengeres (995 cm³, 66 LE) és egy 1,2 literes (1150 cm³, 72 LE), amelyet az európai Kalos/Aveo használt. Az S-TEC II egy 16 szelepes négyhengeres dupla vezérműtengellyel és lánccal: a 2008–2011-es Aveo 1,2 literes, 84 LE-s (1206 cm³, LMU kód) motorja, és 2010-től a Spark 68 LE-s 1,0 literes (995 cm³) vagy 81 LE-s 1,2 literes (1206 cm³) változata.[4][5][6][7]
A vezérlés a generációk között változik: a Wikipédia szerint a régi Aveo 1.2-ben szíj volt, a 16 szelepes S-TEC II-ben viszont lánc váltotta. A Matiz 0,8 és 1,0 esetében nem találtunk olyan forrást, amely ezt kifejezetten állítaná; csak tulajdonosi beszámolók vannak, amelyek szíjról beszélnek, ezért a műszaki lap szíjat jelöl. Közzétett csereintervallumot nem találtunk.[4][6][14]
Latin-Amerikában a második generációs Matizt Kolumbiában gyártották (2006–2016), a harmadik generációs Sparkot Spark GT néven árulták Chilében, Kolumbiában, Ecuadorban, Mexikóban és Peruban, Mexikóban pedig 2017-től Beat néven; a második generációs Sail (2010–2015), S-TEC II 1.2 motorral, Chilében, Kolumbiában és Ecuadorban kapható.[5][15][16]
Független hibadokumentáció kevés van. A lengyel sajtó (AutoCentrum) olajszivárgást és gyújtási problémákat említ a Matizban, az Auto Express 2013-ban azt írta, hogy a Spark alig okoz mechanikai gondot, a fiches-auto tulajdonosi beszámolói pedig kevesek és nem mutatnak egyértelmű mintát. A bejegyzést ezért csak első megközelítésnek tekintsd.[1][2][3][14]
- Gyártói
- GM Korea (Daewoo)
- Család
- Familia S-TEC de GM Daewoo: el S-TEC original (0,8 de tres cilindros, 1,0 y 1,2 de cuatro) y el S-TEC II de 16 válvulas con cadena, que lo sustituyó desde 2008-2010.
- Üzemanyag
- Benzin
- Lökettérfogat
- —
- Hengerek
- —
- Tápellátás
- Szívómotor
- Befecskendezés
- Közvetett befecskendezés
- Vezérlés
- Fogasszíj (száraz)
- Teljesítmény
- 52–84 LE
- Gyártás
- 2002–2022
- Márkák
- Chevrolet és Daewoo
Mi változott a változatok között
2005–2009
0,8 és 1,0 S-TEC SOHC (Matiz/Spark M200, 2005–2009)
A 796 cm³-es, 52 LE-s háromhengeres és a 995 cm³-es, 66 LE-s négyhengeres, ötfokozatú manuális váltóval; a négyfokozatú automata csak a 0,8-hoz volt kapható. Olaszországban emellett gyárilag homologizált „Eco Logic” LPG-s változatok is voltak 2007-től.[5][8][17]
2005–2011
1,2 S-TEC és S-TEC II 72–84 LE (Aveo T200/T250, 2005–2011)
A régi 1.2 (1150 cm³, 72 LE) vezérműszíjas; az új (1206 cm³, 84 LE, LMU kód, 2008–2011) a 16 szelepes S-TEC II, dupla vezérműtengellyel és lánccal. A lengyel sajtó 8 szelepes 1,2-ként (72 LE) és 16 szelepes 1,2-ként (84 LE) sorolja fel őket.[4][6][7][10]
2010–2022
1,0 és 1,2 S-TEC II DOHC 16v (Spark M300, Beat és Sail, 2010–2022)
16 szelepes négyhenger dupla vezérműtengellyel és vezérműlánccal: az európai Sparkban egy 995 cm³-es, 68 LE-s 1.0 és egy 1206 cm³-es, 81 LE-s 1.2. Latin-Amerikában Spark GT néven árulták, Mexikóban pedig a 2017-es átalakítástól Beat néven; a spanyol Wikipédia 66 és 78 LE-t ad az 1.0 és az 1.2 teljesítményére.[4][5][15]
2010–2015
1.4 S-TEC DOHC 16v 102 LE (LCU, Sail, 2010–2015)
Négyhengeres, 1399 cm³-es motor, kettős vezérműtengellyel és 16 szeleppel; 102 LE 6000 fordulatnál és 131 Nm 4200 fordulatnál. Az angol Wikipédia LCU néven azonosítja, S-TEC III motorként, amelyet csak a Sail második generációja használ; ezt 2010-ben Kínában mutatták be egy 1.2-es S-TEC II mellett. Az Autocosmos Chile a 2010 novemberi chilei bevezetésnél öt sebességes manuális váltóval írja le, az Autoblog Uruguay (2013) pedig S-TEC II-nek nevezi, és azt állítja, hogy az autó Kínából érkezik: a források nem egyeznek a generáció nevében.[4][11][12][13][16]
A(z) 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC motorral szerelt autók
6 Európában értékesített modell. Lépj be az egyesekbe, hogy lásd az összes hibájukat és a vásárlási ellenőrzőlistát.
Chevrolet
- Chevrolet MatizMatiz 0.8 · Matiz 1.0 · Matiz Eco Logic (GLP)2005–2009[5][8][14][17]
- Chevrolet SparkSpark 1.0 · Spark 1.2 · Spark GT 1.0 / 1.2 (Latinoamérica)2010–2015[2][3][4][5][15]
- Chevrolet Aveo IAveo 1.2 8v 72 CV · Aveo 1.2 16v 84 CV2005–2011[4][6][7][9][10]
- Chevrolet BeatBeat · Spark GT2010–2021[4][5][15]
- Chevrolet Sail IISail 1.22010–2015[4][16]
- Chevrolet Sail IISail 1.42010–2015[4][11][12][13][16]
A(z) 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC összehasonlítása
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2 PureTech
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 PureTech
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2 és 1.4 TSI
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2 TCe
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 EcoBoost
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.3 TCe
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.6 EcoBoost
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.0 TSI / TFSI
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Audi 3.0 TFSI V6
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.4, 2.8 és 3.0 V6 30v
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs BMW B38 / B37
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs BMW B48 / B38
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs BMW B58
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M43 1.6, 1.8 és 1.9
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M50 és M52
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs BMW M54
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs BMW N13
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs BMW N20
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs N42 és N45 1.6, 1.8 és 2.0
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs BMW N43/N46
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs BMW N52 / N53
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs BMW N54/N55
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs BMW N62 / N63
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0, 1.2 és 1.4 Fire
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.4 T-Jet
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 T3 és 1.3 T4 FireFly Turbo
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 0.9 TwinAir és 1.0/1.3 FireFly
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.5 EcoBoost
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.0 EcoBoost
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.3 EcoBoost
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v és RoCam
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.8 és 2.0 Zetec-E
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 és 1.2 de 3 cilindros (Onix és Tracker)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2, 1.4 és 1.6 8V (Family 1)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Family II 2.0 és 2.4 gasolina
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Honda e:HEV / i-MMD
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Honda IMA híbrido
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 T-GDI
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.6 GDI / T-GDI
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.3, 1.4 és 1.6 Alpha
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 és 1.1 Epsilon
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 / 1.25 MPi
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.8 / 2.0 Nu
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.0 / 2.4 GDI és T-GDI (Theta II)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.0 és 3.0 Ingenium gasolina
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs MZR gasolina
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Skyactiv-G
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M111
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M112 / M113
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M264/M254
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 és 2.0 Turbo)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M260
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M271
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M272/M273
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M270/M274
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs M276
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs MIVEC gasolina
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Mitsubishi PHEV
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.6 DIG-T
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2 HR12DE és 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.4 Turbo
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.6 és 1.8 Ecotec 16v
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.2 Ecotec gasolina
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Porsche MA1 / 9A1
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Porsche M96/M97
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Porsche V8 és V6 (Cayenne és Panamera)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.4 és 1.6 TU3/TU5
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.4/1.6 VTi
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.6 THP
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.8, 2.0 és 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.8 és 2.0 XU
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 0.9 TCe
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 SCe (B4D)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 TCe / SCe
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.4 és 1.6 8v
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.8 TCe
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2 16v
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2 8v
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs E-Tech Híbrido
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.0 16v F4R és F4RT
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.4 és 1.6 16v
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Rover K-Series
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 és 1.4 Boosterjet
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2 Dualjet és 1.2 VVT
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.5 K15B (Jimny)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.3, 1.5 és 1.6 gasolina (serie M)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 VVT-i
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2 Turbo
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.33 Dual VVT-i
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.4, 1.6 és 1.8 VVT-i
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.5 Hybrid
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.6 Dual VVT-i
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.8 Hybrid
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.7 és 4.0 gasolina (2TR-FE és 1GR-FE)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.0 és 2.4 VVT-i
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.0 és 2.5 Hybrid
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs Drive-E gasolina
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0 MPI
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.2 12V
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.4 16v és 1.6 FSI
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.8 T 20v
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.0 FSI
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs VW 2.0 TFSI EA113
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 2.3 VR5 (V5)
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.0, 1.4 és 1.6 8v EA111
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs 1.6 és 2.0 8v EA827
- 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC vs VR6
A(z) 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC karbantartási alkatrészei
Azok az alkatrészek, amelyeket a szervizek és a vezérlés cseréje során cserélnek, ehhez a motorhoz keresve. Erősítsd meg a cikkszámot a rendszámmal vagy az alvázszámmal.
Vezérműszíj-készlet
Olajszűrő
Levegőszűrő
Gyújtógyertya
Partnerlinkek: ha ezekben a boltokban vásárolsz, a(z) MotorFiable jutalékot kaphat, számodra többletköltség nélkül. Rendelés előtt ellenőrizd a kompatibilitást a rendszám vagy az alvázszám alapján. Partnerlinkek
0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC motoros autót készülsz venni?
Csak akkor veszünk fel veled kapcsolatot egy partnerrel, ha az űrlapon engedélyezed.
Van ilyen motoros autód? Told el, milyen hibáid voltak, hány kilométernél, és mennyit fizettél. Jelentsd a hibádat.
Források
Az oldal minden adata a forrására hivatkozik. Ha hibát találsz, jelezd nekünk.
- Czy warto kupić: używany Daewoo / FSO Matiz (od 1998 do 2008)AutoCentrum.pl · Autós sajtó · közzétéve: 2013. augusztus 22. · megtekintve: 2026. november 2. · más nyelv nyelven
- Chevrolet Spark hatchback reviewAuto Express · Autós sajtó · közzétéve: 2013. október · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Fiabilité Chevrolet Spark (2009-2015): pannes, rappels et témoignagesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Daewoo S-TEC engineWikipedia · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Chevrolet SparkWikipedia · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Chevrolet Aveo (T200)Wikipedia · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Chevrolet AveoWikipedia (de) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Chevrolet MatizWikipedia (de) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Czy warto kupić: używany Chevrolet Aveo (od 2002 do 2011)AutoCentrum.pl · Autós sajtó · közzétéve: 2013. március 5. · megtekintve: 2026. november 2. · más nyelv nyelven
- Używany Chevrolet Aveo T200/T250 - typowe awarie i problemyWP Autokult · Autós sajtó · közzétéve: 2012. január 28. · megtekintve: 2026. november 2. · más nyelv nyelven
- Chevrolet SailWikipedia (español) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · spanyol nyelven
- Chevrolet Sail: conócelo en detalleAutocosmos Chile · Autós sajtó · közzétéve: 2010. november 3. · megtekintve: 2026. november 2. · spanyol nyelven
- Lanzamiento Chevrolet SailAutoblog Uruguay · Autós sajtó · közzétéve: 2013. május · megtekintve: 2026. november 2. · spanyol nyelven
- Fiabilité Chevrolet Matiz (2005-2009): pannes et témoignagesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Chevrolet SparkWikipedia (es) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · spanyol nyelven
- Chevrolet SailWikipedia · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Chevrolet MatizWikipedia (it) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · olasz nyelven