XU7JBLFXXU7JPLFZXU7JP4LFYXU10J2CRFX
1.8 és 2.0 XU motor: hibák és megbízhatóság
PSA 1.8 és 2.0 de gasolina XU7 és XU10 (8 és 16 válvulas) · Peugeot és Citroën
Légszívású benzinmotorok, 1,8 és 2,0 literes kivitelben, amelyeknél a 16 szelepes vezérműszíjon kívül nincs dokumentált, súlyos konstrukciós hiba: az 1997 végéig gyártott 1.8 16v-hoz volt visszahívás a korai szakadások miatt, a 2.0 16v GTi-6-hoz pedig rövidebb szíjcsere-időköz jár. A többi hiba kisebb: hűtőfolyadék-szivárgás, olajszivárgás, szondák és alapjárat.[1][2][3][4]
Mely 1.8 és 2.0 XU változatokat érdemes megvenni?
Ítéletünk az egyes változatokról, a dokumentált hibák alapján.
- Vásárolható
1.8 8v 90-103 LE (XU7JB/LFX és XU7JP/LFZ, 1993-2001)
1993–2001 · 90–103 LE · XU7JB, LFX, XU7JP, LFZ
A források nem említenek ettől a motortól származó súlyos, saját hibát: a Caradisiac csak alacsony fordulatszámon jelentkező rángatózást említ, amit újraprogramozással javítottak, és 1998 októberéig egy lambdaszonda-figyelmeztetést; a Fiches-auto 11 Berlingo 1.8 90 LE-s véleménye egyikben sem ismétel meg hibát. A közzétett adatok szűkösek.[1][2][9]
- Óvatosan
1.8 16v 110-112 LE (XU7JP4/LFY, 1995-2002)
1995–2002 · 110–112 LE · XU7JP4, LFY
A Caradisiac figyelmeztet, hogy az 1997 végéig gyártott motorok vezérműszíja idő előtt elszakadhatott, ami a szelepeket és néha a hengerfejet is károsította, és hogy a 406-os 1997 májusa előtti példányainál növekvő olajfogyasztás jelentkezett. Kérj számlát a szíjról és a vízpumpáról.[1][2][3]
- Vásárolható
2.0 8v 121-123 LE (XU10J2C/RFX, 1997-ig)
1993–1997 · 121–123 LE · XU10J2C, RFX
Nagyon kevés adat van: a Fiches-auto 125 LE-s 306 2.0-nál 3 véleményt számlál, amelyek a számolt kategóriákban egyik mechanikai hibát sem említik, a Caradisiac pedig csak az 1998 decemberéig gyártott 8 szelepes 1.8 és 2.0 motorok alacsony fordulatszámú rángatózását említi, amelyet a vezérlőegység újraprogramozásával javítanak.[1][10]
- Óvatosan
2.0 16v 132-135 LE (XU10J4R/RFV, 1995-2002)
1995–2002 · 132–135 LE · XU10J4R, RFV
A Caradisiac hűtőfolyadék-szivárgást említ a termosztátháznál az 1997 júliusa és 1999 júniusa között gyártott, négyhengeres benzines 406-osoknál, a PistonHeads pedig figyelmeztet a GTi-6 rövid szíjcsere-időközére, amely ugyanabba a családba tartozó 2.0 16v motor. A Fiches-auto nem különbözteti meg ezt a motort a 135 LE-s 406 2.0 16v EW10-étől.[3][4][11]
- Óvatosan
2.0 16v 150-167 LE (XU10J4/RFT/RFY S16 és XU10J4RS/RFS GTi-6 és VTS, 1993-2002)
1993–2002 · 150–167 LE · XU10J4, XU10J4D, RFT, RFY, XU10J4RS, RFS
A PistonHeads robusztus motorként írja le, egy nagy fenntartással: a vezérműszíj. A Peugeot 70 000 mérföldről (vagy öt évről) 40 000 mérföldre vagy öt évre csökkentette az időközt, és a lap szerint sok szíj 40 000 mérföld előtt szakadt el. A Fiches-auto szerint a 165 LE-s 306 és Xsara 2.0 motoroknál egy hengerfej-tömítés- és hengerfej-hiba, valamint egy motortörés szerepel.[4][10][12]
Vásárolható: Nincs ismert súlyos hiba, vagy már kijavították ebben a kivitelben. Óvatosan: Megvehető, ha ellenőrzöl valami konkrétat: előélet, kicserélt alkatrész vagy elvégzett kampány. Kerülendő: Magas kockázata van egy súlyos hibának, amelyet nehéz ellenőrizni vagy megelőzni.
A(z) 1.8 és 2.0 XU ismert hibái
Fontosság szerint csökkenő sorrendben (súlyosság × gyakoriság).
- 1Kritikus súlyosságGyakoriság: AlkalmiVezérlésIdő előtti vezérműszíj-szakadás a 16 szelepes motorokbanA Caradisiac figyelmeztet, hogy az 1997 végéig gyártott 1.8 16v vezérműszíja (306, Xsara, 406) idő előtt elszakadhatott, és károsíthatta a szelepeket és a hengerfejet, gyakran motorcserével, és volt visszahívás is. A PistonHeads sok elszakadt szíjat említ a 2.0 16v GTi-6-nál a megadott időköz előtt.
- 2Közepes súlyosságGyakoriság: AlkalmiHűtésHűtőfolyadék-szivárgás a termosztátháznál és a hűtőnélA Caradisiac hűtőfolyadék-szivárgást dokumentál a termosztátház oldalánál az 1997 júliusa és 1999 júniusa között gyártott, négyhengeres benzines 406-osoknál, néha 25 000 km körül; a PistonHeads pedig törékenynek minősíti a 306 GTi-6 hűtőkörét, mert a hűtők korrodálnak.
- 3Közepes súlyosságGyakoriság: AlkalmiKenésOlajfogyasztás és olajszivárgásA Caradisiac növekvő olajfogyasztást említ az 1997 májusáig gyártott 406-os 1.8 16v motornál (szelepszimerringek vagy a dugattyú-hengerperselye-egység), és enyhe olajszivárgást kb. 70 000 km-nél a klímás autóknál; a Fiches-auto-ban az olajfogyasztás vagy -szivárgás a leggyakrabban említett hiba a 406 1.8 16v-nál, 38 véleményből 5.
- 4Alacsony súlyosságGyakoriság: AlkalmiBefecskendezésEgyenetlen alapjárat és rángatózás alacsony fordulatonA Caradisiac alacsony és közepes fordulaton jelentkező rángatózást említ az 1998 végéig vagy 1999 közepéig gyártott 8 szelepes 1.8 és 2.0 motoroknál, amelyet a vezérlőegység újraprogramozásával javítanak. A PistonHeads a 2.0 16v hideg állapotbeli egyenetlen alapjáratát az alapjárati szelepnek és léptetőmotorjának tulajdonítja.
- 5Alacsony súlyosságGyakoriság: AlkalmiKárosanyag-kibocsátás csökkentéseLambdaszonda és egyéb érzékelők hibáiA szondák és érzékelők a tulajdonosok leggyakrabban említett hibái közé tartoznak: a Fiches-auto szerint a 112 LE-s 306 1.8-nál 39 véleményből 5, a 90 LE-s Xsara 1.8-nál 32-ből 3 említi őket. A Caradisiac egy lambdaszonda-figyelmeztetést ír le, amely indok nélkül világított az 1998 októberéig gyártott 1.8 8v motoroknál.
A súlyosság színei: alacsony, közepes, magas, kritikus. Hogyan értékeljük őket
Alkatrész szerint
Hasonlítsd össze az egyes hibákat ugyanazzal az alkatrésszel más motorokon: tünetek, költség és érintett modellek.
Mi a(z) 1.8 és 2.0 XU
A PSA XU családba négyhengeres, soros benzinmotorok tartoznak, amelyeket a Wikipedia (en) szerint 1982 és 2001 között gyártottak; a 2,0 literes XU10 öntöttvas blokkos. Ez a lap az 1,8 literes XU7 (1 761 cm³) és a 2,0 literes XU10 (1 998 cm³) motorokat fedi le, 8 és 16 szelepes, szíjas vezérléssel, amelyeket a Peugeot 306 és 406, a Citroën Xsara, a Berlingo és a Partner szerelt.[5][6]
A Wikipedia (en) által közölt kódok: XU7JB (LFX), 1,8 8 szelepes, 90 LE; XU7JP (LFZ), 1,8 8 szelepes, 101 LE; XU7JP4 (LFY), 1,8 16 szelepes, 110 LE; XU10J2C (RFX), 2,0 8 szelepes, 121 LE; XU10J4R (RFV), 2,0 16 szelepes, 134 LE; és XU10J4RS (RFS), 2,0 16 szelepes, 166 LE, ez volt a 306 GTi-6 és a Xsara VTS motorja. A források néhány LE-ben eltérnek egymástól (101 vagy 103, 110 vagy 112, 132 vagy 135).[5][7][13][14]
Nincsenek itt az őket követő motorok: a 406-ban 1999-től, a Xsarában 2000-től használt 2.0 16v EW10J4 (RFR, RFN), és a 406-ban 2000 októberétől az 1.8 16v EW7J4 (6FZ). Az ugyanezen modellcsaládok 1.4 és 1.6 TU motorjai sincsenek itt, azoknak saját lapjuk van.[8][14]
Kevés szerkesztői dokumentáció áll rendelkezésre a húsz évnél régebbi motorokról. Ennek a lapnak az alapja a Caradisiac megbízhatósági lapjai, amelyek a hibákat gyártási dátum szerint határolják be, a Fiches-auto.fr tulajdonosi véleményei és a PistonHeads 306 GTi-6 vásárlási útmutatója.[1][2][3][4][10]
- Gyártói
- PSA Peugeot Citroën
- Család
- XU
- Üzemanyag
- Benzin
- Lökettérfogat
- —
- Hengerek
- 4
- Tápellátás
- Szívómotor
- Befecskendezés
- Közvetett befecskendezés
- Vezérlés
- Fogasszíj (száraz)
- Teljesítmény
- 90–167 LE
- Maximális nyomaték
- 193 Nm
- Gyártás
- 1993–2002
- Márkák
- Peugeot és Citroën
Mi változott a változatok között
1993–2001
1.8 8v 90-103 LE (XU7JB/LFX és XU7JP/LFZ, 1993-2001)
Légszívású benzinmotor, 1 761 cm³, 8 szeleppel és befecskendezéssel. A Wikipedia (en) két kódra osztja: az XU7JB (LFX), 90 LE, a Berlingóba, a Xsarába, a 406-ba és a Partnerbe, és az XU7JP (LFZ), 101 LE, a 306-ba, a Xsarába és más modellekbe. A spanyol 306-os lap 103 LE-t ad meg (a 2. fázisban 101 LE); a 101 LE-s Xsara csak automata váltóval volt, és 1997 szeptemberétől 1999 júliusáig gyártották.[5][7][13]
1993–1997
2.0 8v 121-123 LE (XU10J2C/RFX, 1997-ig)
Légszívású benzinmotor, 1 998 cm³, 8 szeleppel: a Wikipedia (en) szerint 121 LE, a spanyol és francia 306-os lapok szerint 123 LE, ahol az 1. fázisban (1993-1997) a 2.0 XSi-be került.[5][13][15]
1993–2002
2.0 16v 150-167 LE (XU10J4/RFT/RFY S16 és XU10J4RS/RFS GTi-6 és VTS, 1993-2002)
Az 1 998 cm³-es 2.0 16v sportváltozatai: az S16 150-152 LE-vel (RFT és RFY kódok a Wikipedia (en) szerint), és az ebből kialakított XU10J4RS (RFS), 166-167 LE-vel a Wikipedia (en) szerint és 193 Nm-rel a Xsara VTS-ben. Az S16 csak a 306 háromajtós változatában volt, és csak az 1. fázisban (1993-1996); 1996-ban a GTi-6 váltotta, és 2000 végéig gyártották. A Xsara VTS Coupé 1998 februárjától 2002 júniusáig kapta.[5][6][7][8][13]
1995–2002
1.8 16v 110-112 LE (XU7JP4/LFY, 1995-2002)
Kettős vezérműtengelyes, 16 szelepes hengerfej ugyanazon 1 761 cm³-es blokkon, 110 LE-vel és 155 Nm-rel 4250 fordulatnál a 406-os és a Xsara német adatlapjai szerint. Ez volt a 406 1.8 16v motorja 1995 szeptemberétől 2000 októberéig, amikor az EW7J4 (6FZ) váltotta, a Xsaráé pedig 2000 szeptemberéig; a 306 1997-ben, a 2. fázissal kapta meg.[6][7][13][14]
1995–2002
2.0 16v 132-135 LE (XU10J4R/RFV, 1995-2002)
Légszívású benzinmotor, 1 998 cm³, 16 szeleppel, 132 LE-vel és 180 Nm-rel a Wikipedia (de) szerint. A 406-ba 1995 szeptemberétől 1998 decemberéig került, amíg az EW10J4 nem váltotta, a 306-ba pedig a 2. és 3. fázisban (132-135 LE a spanyol 306-os lap szerint).[5][13][14]
A(z) 1.8 és 2.0 XU motorral szerelt autók
9 Európában értékesített modell. Lépj be az egyesekbe, hogy lásd az összes hibájukat és a vásárlási ellenőrzőlistát.
Citroën
- Citroën Xsara1.8i · 1.8i 16v · 2.0i 16v VTS 167 CV1997–2002[7][8]
- Citroën Berlingo I1.8i1997–2001[5][9][17]
- Citroën ZX1.8i 101 · 1.8i 16v 110 · 2.0i 121 · 2.0i 16v 152/1671992–1997[28][29][30][31]
- Citroën Xantia1.8i 90/101 · 1.8i 16v 110 · 2.0i 121 · 2.0i 16v 132 · 2.0i 16v 150/1521993–2001[32][33]
Peugeot
- Peugeot 3061.8 · 1.8 16v · 2.0 XSi · 2.0 16v · 2.0 16v S16 · 2.0 16v GTi-61993–2002[6][13][15][16]
- Peugeot 4061.8 · 1.8 16v 110 CV · 2.0 16v 132 CV1995–2000[14]
- Peugeot Partner I1.8i1997–2001[18][19][20]
- Peugeot 4051.8 · 2.0 · 2.0 16v Mi161993–1996[21][22][23]
- Peugeot 8061.8 · 2.0 · 2.0 16v1994–2001[24][25][26][27]
A(z) 1.8 és 2.0 XU összehasonlítása
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2 PureTech
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 PureTech
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2 és 1.4 TSI
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2 TCe
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 EcoBoost
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.3 TCe
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.6 EcoBoost
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.8 és 2.0 XU vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.4, 2.8 és 3.0 V6 30v
- 1.8 és 2.0 XU vs BMW B38 / B37
- 1.8 és 2.0 XU vs BMW B48 / B38
- 1.8 és 2.0 XU vs BMW B58
- 1.8 és 2.0 XU vs M43 1.6, 1.8 és 1.9
- 1.8 és 2.0 XU vs M50 és M52
- 1.8 és 2.0 XU vs BMW M54
- 1.8 és 2.0 XU vs M60 és M62
- 1.8 és 2.0 XU vs BMW N13
- 1.8 és 2.0 XU vs BMW N20
- 1.8 és 2.0 XU vs N42 és N45 1.6, 1.8 és 2.0
- 1.8 és 2.0 XU vs BMW N43/N46
- 1.8 és 2.0 XU vs BMW N52 / N53
- 1.8 és 2.0 XU vs BMW N54/N55
- 1.8 és 2.0 XU vs BMW N62 / N63
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0, 1.2 és 1.4 Fire
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4 T-Jet
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 T3 és 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.8 és 2.0 XU vs 0.9 TwinAir és 1.0/1.3 FireFly
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.5 EcoBoost
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.0 EcoBoost
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.3 EcoBoost
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v és RoCam
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.8 és 2.0 Zetec-E
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 és 1.2 de 3 cilindros (Onix és Tracker)
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.8 és 2.0 XU vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2, 1.4 és 1.6 8V (Family 1)
- 1.8 és 2.0 XU vs Family II 2.0 és 2.4 gasolina
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.8 és 2.0 XU vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.8 és 2.0 XU vs Honda IMA híbrido
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 T-GDI
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.3, 1.4 és 1.6 Alpha
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.8 és 2.0 XU vs V6 Delta 2.5 és 2.7 (Hyundai-Kia)
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 és 1.1 Epsilon
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.8 és 2.0 XU vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.0 / 2.4 GDI és T-GDI (Theta II)
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.0 és 3.0 Ingenium gasolina
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.8 és 2.0 XU vs MZR gasolina
- 1.8 és 2.0 XU vs Skyactiv-G
- 1.8 és 2.0 XU vs M111
- 1.8 és 2.0 XU vs M112 / M113
- 1.8 és 2.0 XU vs M264/M254
- 1.8 és 2.0 XU vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 és 2.0 Turbo)
- 1.8 és 2.0 XU vs M260
- 1.8 és 2.0 XU vs M271
- 1.8 és 2.0 XU vs M272/M273
- 1.8 és 2.0 XU vs M270/M274
- 1.8 és 2.0 XU vs M276
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.8 és 2.0 XU vs MIVEC gasolina
- 1.8 és 2.0 XU vs Mitsubishi PHEV
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.6 DIG-T
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2 HR12DE és 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4 Turbo
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.6 és 1.8 Ecotec 16v
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4/1.6/1.8 Ecotec 16V (primera generación)
- 1.8 és 2.0 XU vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.8 és 2.0 XU vs Porsche M96/M97
- 1.8 és 2.0 XU vs Porsche V8 és V6 (Cayenne és Panamera)
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4 és 1.6 TU3/TU5
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4/1.6 VTi
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.6 THP
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.8, 2.0 és 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.8 és 2.0 XU vs 0.9 TCe
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 TCe / SCe
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4 és 1.6 8v
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.8 TCe
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2 16v
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2 8v
- 1.8 és 2.0 XU vs E-Tech Híbrido
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.0 16v F4R és F4RT
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4 és 1.6 16v
- 1.8 és 2.0 XU vs Rover K-Series
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 és 1.4 Boosterjet
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2 Dualjet és 1.2 VVT
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.3, 1.5 és 1.6 gasolina (serie M)
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 VVT-i
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2 Turbo
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4, 1.6 és 1.8 VVT-i
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.5 Hybrid
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.8 Hybrid
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.7 és 4.0 gasolina (2TR-FE és 1GR-FE)
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.0 és 2.4 VVT-i
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.0 és 2.5 Hybrid
- 1.8 és 2.0 XU vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.8 és 2.0 XU vs Drive-E gasolina
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0 MPI
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.2 12V
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.4 16v és 1.6 FSI
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.8 T 20v
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.0 FSI
- 1.8 és 2.0 XU vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.8 és 2.0 XU vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.0, 1.4 és 1.6 8v EA111
- 1.8 és 2.0 XU vs 1.6 és 2.0 8v EA827
- 1.8 és 2.0 XU vs VR6
A(z) 1.8 és 2.0 XU karbantartási alkatrészei
Azok az alkatrészek, amelyeket a szervizek és a vezérlés cseréje során cserélnek, ehhez a motorhoz keresve. Erősítsd meg a cikkszámot a rendszámmal vagy az alvázszámmal.
Vezérműszíj-készlet
Olajszűrő
Levegőszűrő
Gyújtógyertya
Partnerlinkek: ha ezekben a boltokban vásárolsz, a(z) MotorFiable jutalékot kaphat, számodra többletköltség nélkül. Rendelés előtt ellenőrizd a kompatibilitást a rendszám vagy az alvázszám alapján. Partnerlinkek
1.8 és 2.0 XU motoros autót készülsz venni?
Csak akkor veszünk fel veled kapcsolatot egy partnerrel, ha az űrlapon engedélyezed.
Van ilyen motoros autód? Told el, milyen hibáid voltak, hány kilométernél, és mennyit fizettél. Jelentsd a hibádat.
Források
Az oldal minden adata a forrására hivatkozik. Ha hibát találsz, jelezd nekünk.
- Peugeot 306: fiche fiabilitéCaradisiac · Autós sajtó · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Citroën Xsara: fiche fiabilitéCaradisiac · Autós sajtó · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Peugeot 406: fiche fiabilitéCaradisiac · Autós sajtó · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Peugeot 306 GTI-6 buying guide: powertrainPistonHeads · Autós sajtó · közzétéve: 2016. szeptember 4. · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- PSA XU engineWikipedia (en) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Peugeot 306Wikipedia (en) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Citroën XsaraWikipedia (de) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Citroën XsaraWikipedia (es) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · spanyol nyelven
- Fiabilité Citroën Berlingo: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Fiabilité Peugeot 306: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Fiabilité Peugeot 406: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Fiabilité Citroën Xsara: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Peugeot 306Wikipedia (es) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · spanyol nyelven
- Peugeot 406Wikipedia (de) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Peugeot 306Wikipedia (fr) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Peugeot 306Wikipedia (de) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Citroën BerlingoWikipedia (de) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Peugeot PartnerWikipedia (es) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · spanyol nyelven
- Peugeot PartnerWikipedia (en) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Fiabilité Peugeot Partner: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Peugeot 405Wikipedia (fr) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Peugeot 405Wikipedia (es) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · spanyol nyelven
- Peugeot 405Wikipedia (en) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Peugeot 806Wikipedia (fr) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Peugeot 806Wikipedia (es) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · spanyol nyelven
- Peugeot 806Wikipedia (de) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- EurovansWikipedia (en) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Citroën ZXWikipedia (en) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Citroën ZXWikipedia (de) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Citroën ZXCitroënët (Julian Marsh) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Fiabilité Citroën ZX (1991-1997): pannes et témoignagesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Citroën XantiaWikipedia (en) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · angol nyelven
- Fiabilité Citroën Xantia (1993-2002): pannes et témoignagesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven