1.2 16v vs 1.2 8v: melyik motor megbízhatóbb?
A(z) 1.2 16v és a(z) 1.2 8v holtversenyben van kockázati indexünk szerint: 36/100 (mérsékelt kockázat). A(z) 1.2 16v esetében 1 súlyos dokumentált hiba, a fő hiba: „Sérült hengerfej-tömítés és hűtőfolyadék-veszteség”; a(z) 1.2 8v esetében 1 súlyos dokumentált hiba, a fő hiba: „Sérült hengerfejtömítés (hűtőfolyadék-veszteség és túlmelegedés)”.
A mutató (0–100) a három legsúlyosabb dokumentált hiba súlyosságát és gyakoriságát súlyozza. Hogyan számoljuk
Megbízható a(z) 1.2 16v?
Az 1.2 16v (D4F) és elődje, a 8 szelepes D7F egyszerű, szívó benzinmotorok, amelyeket több mint két évtizeden át használtak a Renault és a Dacia belépő kínálatában, és megbízhatónak tartják őket: a vizsgált megbízhatósági adatlapok nem dokumentálnak katasztrofális meghibásodást vagy olajfogyasztást. A leggyakrabban említett problémák a gyújtótekercsek és az érzékelők, a legtöbbet futott példányoknál pedig a hengerfej-tömítés.[1][2][3][4]
A(z) 1.2 16v mind a(z) 5 hibájának megtekintéseMegbízható a(z) 1.2 8v?
Az 1.2 8v (D7F) egyszerű, légszívású, 54–60 LE-s motor, vezérműszíjjal, amelyet a Renault 1996-tól szerelt a Twingóba, a Clio II-be és a Kangoo-ba. Katasztrofális hibáit nem dokumentálták; a tulajdonosi beszámolók leggyakrabban az érzékelőket, a hengerfejtömítést, a gyújtótekercseket és néhány olajcsepegést említik.[1][5][6]
A(z) 1.2 8v mind a(z) 5 hibájának megtekintéseÖsszehasonlítás egymás mellett
| Adat | 1.2 16v | 1.2 8v |
|---|---|---|
| Műszaki adatlap | ||
| Típus | Motor | Motor |
| Üzemanyag | Benzin | Benzin |
| Lökettérfogat | 1 149 cm³ | 1 149 cm³ |
| Vezérlés | Fogasszíj (száraz) | Fogasszíj (száraz) |
| Teljesítmény | 60–76 LE | 54–60 LE |
| Gyártás | 2001–2020[7][8][9][10] | 1996–2012[7][9][10][11] |
| Megbízhatóság | ||
| Kockázati index (mi ez) | 36Mérsékelt kockázat | 36Mérsékelt kockázat |
| Dokumentált hibák | 5 | 5 |
| Magas vagy kritikus súlyosságú | 1 | 1 |
| Legrosszabb súlyosság | Magas súlyosság | Magas súlyosság |
| Fő hibák |
|
|
| Legdrágább dokumentált javítás | Nincs megbízható adat | Nincs megbízható adat |
| Mely változatokat érdemes megvenni | ||
| VásárolhatóAjánlott változatok | Nincs | |
| ÓvatosanÓvatosságot igénylő változatok | Nincs | |
| KerülendőElkerülendő változatok | Nincs | Nincs |
Az egyes hibák súlyossága: zöld, alacsony; borostyán, közepes; piros, magas; sötétpiros, kritikus. Hogyan értékeljük őket
Az egyes motorokat használó autók
További összehasonlítások
Ezzel: 1.2 16v
- 1.2 16v vs 1.2 PureTech
- 1.2 16v vs 1.0 PureTech
- 1.2 16v vs 1.2 és 1.4 TSI
- 1.2 16v vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 16v vs 1.2 TCe
- 1.2 16v vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.3 TCe
- 1.2 16v vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 16v vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 16v vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 16v vs 2.4, 2.8 és 3.0 V6 30v
- 1.2 16v vs BMW B38 / B37
- 1.2 16v vs BMW B48 / B38
- 1.2 16v vs BMW B58
- 1.2 16v vs M43 1.6, 1.8 és 1.9
- 1.2 16v vs M50 és M52
- 1.2 16v vs BMW M54
- 1.2 16v vs BMW N13
- 1.2 16v vs BMW N20
- 1.2 16v vs N42 és N45 1.6, 1.8 és 2.0
- 1.2 16v vs BMW N43/N46
- 1.2 16v vs BMW N52 / N53
- 1.2 16v vs BMW N54/N55
- 1.2 16v vs BMW N62 / N63
- 1.2 16v vs 1.0, 1.2 és 1.4 Fire
- 1.2 16v vs 1.4 T-Jet
- 1.2 16v vs 1.0 T3 és 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 16v vs 0.9 TwinAir és 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 16v vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 16v vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 16v vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v és RoCam
- 1.2 16v vs 1.8 és 2.0 Zetec-E
- 1.2 16v vs 1.0 és 1.2 de 3 cilindros (Onix és Tracker)
- 1.2 16v vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 16v vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 16v vs 1.2, 1.4 és 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 16v vs Family II 2.0 és 2.4 gasolina
- 1.2 16v vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 16v vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 16v vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 16v vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 16v vs Honda IMA híbrido
- 1.2 16v vs 1.0 T-GDI
- 1.2 16v vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 16v vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 16v vs 1.3, 1.4 és 1.6 Alpha
- 1.2 16v vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 16v vs 1.0 és 1.1 Epsilon
- 1.2 16v vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 16v vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 16v vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 16v vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 16v vs 2.0 / 2.4 GDI és T-GDI (Theta II)
- 1.2 16v vs 2.0 és 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 16v vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 16v vs MZR gasolina
- 1.2 16v vs Skyactiv-G
- 1.2 16v vs M111
- 1.2 16v vs M112 / M113
- 1.2 16v vs M264/M254
- 1.2 16v vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 és 2.0 Turbo)
- 1.2 16v vs M260
- 1.2 16v vs M271
- 1.2 16v vs M272/M273
- 1.2 16v vs M270/M274
- 1.2 16v vs M276
- 1.2 16v vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 16v vs MIVEC gasolina
- 1.2 16v vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 16v vs 1.6 DIG-T
- 1.2 16v vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 16v vs 1.2 HR12DE és 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 16v vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 16v vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 16v vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 16v vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 16v vs 1.4 Turbo
- 1.2 16v vs 1.6 és 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 16v vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 16v vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 16v vs Porsche M96/M97
- 1.2 16v vs Porsche V8 és V6 (Cayenne és Panamera)
- 1.2 16v vs 1.4 és 1.6 TU3/TU5
- 1.2 16v vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 16v vs 1.6 THP
- 1.2 16v vs 1.8, 2.0 és 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 16v vs 1.8 és 2.0 XU
- 1.2 16v vs 0.9 TCe
- 1.2 16v vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 16v vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 16v vs 1.4 és 1.6 8v
- 1.2 16v vs 1.8 TCe
- 1.2 16v vs E-Tech Híbrido
- 1.2 16v vs 2.0 16v F4R és F4RT
- 1.2 16v vs 1.4 és 1.6 16v
- 1.2 16v vs Rover K-Series
- 1.2 16v vs 1.0 és 1.4 Boosterjet
- 1.2 16v vs 1.2 Dualjet és 1.2 VVT
- 1.2 16v vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 16v vs 1.3, 1.5 és 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 16v vs 1.0 VVT-i
- 1.2 16v vs 1.2 Turbo
- 1.2 16v vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 16v vs 1.4, 1.6 és 1.8 VVT-i
- 1.2 16v vs 1.5 Hybrid
- 1.2 16v vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 16v vs 1.8 Hybrid
- 1.2 16v vs 2.7 és 4.0 gasolina (2TR-FE és 1GR-FE)
- 1.2 16v vs 2.0 és 2.4 VVT-i
- 1.2 16v vs 2.0 és 2.5 Hybrid
- 1.2 16v vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 16v vs Drive-E gasolina
- 1.2 16v vs 1.0 MPI
- 1.2 16v vs 1.2 12V
- 1.2 16v vs 1.4 16v és 1.6 FSI
- 1.2 16v vs 1.8 T 20v
- 1.2 16v vs 2.0 FSI
- 1.2 16v vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 16v vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 16v vs 1.0, 1.4 és 1.6 8v EA111
- 1.2 16v vs 1.6 és 2.0 8v EA827
- 1.2 16v vs VR6
Ezzel: 1.2 8v
- 1.2 8v vs 1.2 PureTech
- 1.2 8v vs 1.0 PureTech
- 1.2 8v vs 1.2 és 1.4 TSI
- 1.2 8v vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 8v vs 1.2 TCe
- 1.2 8v vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.3 TCe
- 1.2 8v vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 8v vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 8v vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 8v vs 2.4, 2.8 és 3.0 V6 30v
- 1.2 8v vs BMW B38 / B37
- 1.2 8v vs BMW B48 / B38
- 1.2 8v vs BMW B58
- 1.2 8v vs M43 1.6, 1.8 és 1.9
- 1.2 8v vs M50 és M52
- 1.2 8v vs BMW M54
- 1.2 8v vs BMW N13
- 1.2 8v vs BMW N20
- 1.2 8v vs N42 és N45 1.6, 1.8 és 2.0
- 1.2 8v vs BMW N43/N46
- 1.2 8v vs BMW N52 / N53
- 1.2 8v vs BMW N54/N55
- 1.2 8v vs BMW N62 / N63
- 1.2 8v vs 1.0, 1.2 és 1.4 Fire
- 1.2 8v vs 1.4 T-Jet
- 1.2 8v vs 1.0 T3 és 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 8v vs 0.9 TwinAir és 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 8v vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 8v vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 8v vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v és RoCam
- 1.2 8v vs 1.8 és 2.0 Zetec-E
- 1.2 8v vs 1.0 és 1.2 de 3 cilindros (Onix és Tracker)
- 1.2 8v vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 8v vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 8v vs 1.2, 1.4 és 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 8v vs Family II 2.0 és 2.4 gasolina
- 1.2 8v vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 8v vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 8v vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 8v vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 8v vs Honda IMA híbrido
- 1.2 8v vs 1.0 T-GDI
- 1.2 8v vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 8v vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 8v vs 1.3, 1.4 és 1.6 Alpha
- 1.2 8v vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 8v vs 1.0 és 1.1 Epsilon
- 1.2 8v vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 8v vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 8v vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 8v vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 8v vs 2.0 / 2.4 GDI és T-GDI (Theta II)
- 1.2 8v vs 2.0 és 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 8v vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 8v vs MZR gasolina
- 1.2 8v vs Skyactiv-G
- 1.2 8v vs M111
- 1.2 8v vs M112 / M113
- 1.2 8v vs M264/M254
- 1.2 8v vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 és 2.0 Turbo)
- 1.2 8v vs M260
- 1.2 8v vs M271
- 1.2 8v vs M272/M273
- 1.2 8v vs M270/M274
- 1.2 8v vs M276
- 1.2 8v vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 8v vs MIVEC gasolina
- 1.2 8v vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 8v vs 1.6 DIG-T
- 1.2 8v vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 8v vs 1.2 HR12DE és 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 8v vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 8v vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 8v vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 8v vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 8v vs 1.4 Turbo
- 1.2 8v vs 1.6 és 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 8v vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 8v vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 8v vs Porsche M96/M97
- 1.2 8v vs Porsche V8 és V6 (Cayenne és Panamera)
- 1.2 8v vs 1.4 és 1.6 TU3/TU5
- 1.2 8v vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 8v vs 1.6 THP
- 1.2 8v vs 1.8, 2.0 és 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 8v vs 1.8 és 2.0 XU
- 1.2 8v vs 0.9 TCe
- 1.2 8v vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 8v vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 8v vs 1.4 és 1.6 8v
- 1.2 8v vs 1.8 TCe
- 1.2 8v vs E-Tech Híbrido
- 1.2 8v vs 2.0 16v F4R és F4RT
- 1.2 8v vs 1.4 és 1.6 16v
- 1.2 8v vs Rover K-Series
- 1.2 8v vs 1.0 és 1.4 Boosterjet
- 1.2 8v vs 1.2 Dualjet és 1.2 VVT
- 1.2 8v vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 8v vs 1.3, 1.5 és 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 8v vs 1.0 VVT-i
- 1.2 8v vs 1.2 Turbo
- 1.2 8v vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 8v vs 1.4, 1.6 és 1.8 VVT-i
- 1.2 8v vs 1.5 Hybrid
- 1.2 8v vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 8v vs 1.8 Hybrid
- 1.2 8v vs 2.7 és 4.0 gasolina (2TR-FE és 1GR-FE)
- 1.2 8v vs 2.0 és 2.4 VVT-i
- 1.2 8v vs 2.0 és 2.5 Hybrid
- 1.2 8v vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 8v vs Drive-E gasolina
- 1.2 8v vs 1.0 MPI
- 1.2 8v vs 1.2 12V
- 1.2 8v vs 1.4 16v és 1.6 FSI
- 1.2 8v vs 1.8 T 20v
- 1.2 8v vs 2.0 FSI
- 1.2 8v vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 8v vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 8v vs 1.0, 1.4 és 1.6 8v EA111
- 1.2 8v vs 1.6 és 2.0 8v EA827
- 1.2 8v vs VR6
További motorok összehasonlítása
Források
Az oldal minden adata a forrására hivatkozik. Ha hibát találsz, jelezd nekünk.
- Fiabilité et pannes de la Renault Clio 2Fiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Fiabilité et pannes de la Renault Clio 3Fiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Fiabilité et pannes du Dacia Sandero 2Fiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Maxi-fiche fiabilité : la Renault Twingo 2Caradisiac · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Fiabilité Renault Twingo 1993-2006 : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Fiabilité Renault Twingo 2 (2007-2014) : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Moteur D RenaultWikipédia (francés) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Anexo:Motores de RenaultWikipedia (español) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. szeptember 27. · spanyol nyelven
- Renault TwingoWikipedia (alemán) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. szeptember 27. · német nyelven
- Renault Clio IIWikipedia (alemán) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. szeptember 27. · német nyelven
- Renault Twingo IWikipedia (alemán) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Fiabilité et pannes de la Renault KangooFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Fiabilité et pannes du Dacia LoganFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Fiabilité et pannes du Dacia SanderoFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Fiabilité et pannes du Dacia Logan 2Fiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Renault Twingo (ab 1993): Schwachstellen laut TÜV-AuswertungAUTO BILD · Autós sajtó · közzétéve: 2002. február · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven