D7FD7F 700D7F 702D7F 746D7F 800
1.2 8v motor (D7F): hibák és megbízhatóság
Renault 1.2 8v (D7F) · Renault
Az 1.2 8v (D7F) egyszerű, légszívású, 54–60 LE-s motor, vezérműszíjjal, amelyet a Renault 1996-tól szerelt a Twingóba, a Clio II-be és a Kangoo-ba. Katasztrofális hibáit nem dokumentálták; a tulajdonosi beszámolók leggyakrabban az érzékelőket, a hengerfejtömítést, a gyújtótekercseket és néhány olajcsepegést említik.[1][2][3]
Mely 1.2 8v változatokat érdemes megvenni?
Ítéletünk az egyes változatokról, a dokumentált hibák alapján.
- Óvatosan
1.2 8v 54–60 LE (D7F, 1996–2012)
1996–2012 · 54–60 LE · D7F, D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704, D7F 720, D7F 726, D7F 746, D7F 764, D7F 766, D7F 800
A megbízhatósági lapok nem említenek katasztrofális hibákat, és az Auto Bild 2002-ben a Twingo korábbi motorjánál megbízhatóbbnak ajánlotta, de ismétlik a hengerfejtömítést (a beszámolók 7–16%-ában) és az érzékelőket (akár 24%-ban): vásárlás előtt érdemes ellenőrizni a hűtőfolyadék- és az érzékelő-javítások előzményeit.[1][2][3][8]
Vásárolható: Nincs ismert súlyos hiba, vagy már kijavították ebben a kivitelben. Óvatosan: Megvehető, ha ellenőrzöl valami konkrétat: előélet, kicserélt alkatrész vagy elvégzett kampány. Kerülendő: Magas kockázata van egy súlyos hibának, amelyet nehéz ellenőrizni vagy megelőzni.
A(z) 1.2 8v ismert hibái
Fontosság szerint csökkenő sorrendben (súlyosság × gyakoriság).
- 1Magas súlyosságGyakoriság: AlkalmiHengerfej és motorblokkSérült hengerfejtömítés (hűtőfolyadék-veszteség és túlmelegedés)A hengerfejtömítés az egyik motorhiba, amelyet a 60 LE-s 1.2 8v lapjai leggyakrabban említenek: 12 eset 74 Clio II-véleményből, 6 eset 80 Twingo I-véleményből és 3 eset 27 Twingo II-véleményből. A hűtőfolyadék-szivárgás vagy a túlmelegedés végül károsíthatja a hengerfejet.
- 2Közepes súlyosságGyakoriság: GyakoriElektronikaFőtengelyszenzor (PMH) és más motorszenzorok meghibásodásaAz érzékelők, köztük a főtengely PMH-jeladója, a legtöbb esetet adják a 60 LE-s 1.2 8v lapjain: 74 Clio II-véleményből 17 (23%), 80 Twingo I-véleményből 19 (24%). A lapok nem részletezik, hogyan nyilvánul meg a hiba.
- 3Közepes súlyosságGyakoriság: AlkalmiGyújtásGyújtási hibák: gyújtótekercsek, gyújtókábel-köteg és nedvességAz 1.2 8v gyújtása meghibásodhat: a Fiches-auto 74 Clio II-véleményből 7 gyújtótekercs- vagy gyújtási esetet jegyez (9,5%), az Auto Bild pedig figyelmeztet, hogy a Twingo gyújtása nedvesség hatására elromlik. Rángatásként vagy nehéz indításként jelentkezik.
- 4Közepes súlyosságGyakoriság: RitkaVezérlésElkopott vagy elszakadt vezérműszíjAz 1.2 8v vezérműszíjat használ, nem láncot. A lapok kevés szíjhibát említenek (3 eset 80 Twingo I-véleményből, 2 eset 74 Clio II-véleményből), az útszéli segélyszolgálatok a Twingo I-nél szakadt szíjat jeleznek, a Caradisiac pedig a Clio II-nél 120 000 km-enként vagy 5 évente javasolja a cserét.
- 5Alacsony súlyosságGyakoriság: AlkalmiKenésMotorolaj-fogyasztás és olajszivárgásAz 1.2 8v fogyaszthat vagy veszíthet olajat, de mérsékelten: a Fiches-auto a Clio II véleményeinek 4%-ában, a Twingo I-ének 5%-ában és a Twingo II-nek 15%-ában említi, az Auto Bild pedig a főtengely hátsó tömítését jelöli meg a Twingo motor és váltó közötti folyadékfoltok tipikus okaként.
A súlyosság színei: alacsony, közepes, magas, kritikus. Hogyan értékeljük őket
Alkatrész szerint
Hasonlítsd össze az egyes hibákat ugyanazzal az alkatrésszel más motorokon: tünetek, költség és érintett modellek.
Mi a(z) 1.2 8v
A D7F négyhengeres, soros benzinmotor, 1149 cm³ (69 × 76,8 mm), öntöttvas blokkal, alumínium hengerfejjel, 8 szeleppel, szívócsöves befecskendezéssel és fogasszíjas vezérművel. A Renault 1996-ban mutatta be; névleges teljesítménye a bemutatkozáskor 54 LE volt, 1997 augusztusától 58 LE, 2001 januárjától 60 LE lett a Twingo I-ben, de autónként változott.[4][6][7]
A Twingo I-ben 1996-ban az 1.2 C3G váltotta fel (1239 cm³, szelepemeléses és láncos vezérmű, a Renault 5-ből örökölve), ez egy másik motor, amelyet ezen a lapon nem tárgyalunk. Ezután a Clio II-ben kínálták indulásától (1998) az európai gyártás végéig, a Kangoo I-ben 58–60 LE-s 1.2-esként, a Twingo II-ben pedig 2010 októberéig.[5][6][7][9]
2000 vége felé jött a D4F, a 16 szelepes változat ugyanabból a blokkból, amely 2004 augusztusában váltotta fel a D7F-et a Twingo I-ben; saját lapja van (renault-d4f). Az ezen az oldalon szereplő adatok és hibák csak a 8 szelepes változatra vonatkoznak, amelyeket a megbízhatósági lapok elkülönítenek a 16 szelepestől.[1][4][10]
- Gyártói
- Renault
- Család
- Familia «D» de Renault: el D7F es la versión de 8 válvulas del bloque de 1.149 cm³ del que sale el D4F de 16 válvulas
- Üzemanyag
- Benzin
- Lökettérfogat
- 1 149 cm³
- Hengerek
- 4
- Tápellátás
- Szívómotor
- Befecskendezés
- Közvetett befecskendezés
- Vezérlés
- Fogasszíj (száraz)
- Teljesítmény
- 54–60 LE
- Maximális nyomaték
- 93 Nm
- Gyártás
- 1996–2012
- Márkák
- Renault
Mi változott a változatok között
1996–2012
1.2 8v 54–60 LE (D7F, 1996–2012)
A D7F egyetlen változata: 1996-ban 54 LE-vel indult, 1997-ben 58 LE-re nőtt, 2001 januárjától pedig a Twingo I-ben 60 LE-t ad; a Clio II és a Kangoo I a forrás szerint 58–60 LE-vel szerelte. A források nem dokumentálnak tervezési változásokat a különböző kódok (700, 702, 746, 800...) között, amelyeket főleg a teljesítmény alapján lehet megkülönböztetni.[4][5][6][9]
A(z) 1.2 8v motorral szerelt autók
4 Európában értékesített modell. Lépj be az egyesekbe, hogy lásd az összes hibájukat és a vásárlási ellenőrzőlistát.
Renault
- Renault Twingo I1.2 (54, 58 y 60 CV)1996–2004[2][6][7][10]
- Renault Twingo II1.2 602007–2010[3][6]
- Renault Clio II1.2 601998–2012[1][5][11]
- Renault Kangoo I1.2 58 · 1.2 601997–2005[4][9][12]
A(z) 1.2 8v összehasonlítása
- 1.2 8v vs 1.2 PureTech
- 1.2 8v vs 1.0 PureTech
- 1.2 8v vs 1.2 és 1.4 TSI
- 1.2 8v vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 8v vs 1.2 TCe
- 1.2 8v vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.3 TCe
- 1.2 8v vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 8v vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 8v vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 8v vs 2.4, 2.8 és 3.0 V6 30v
- 1.2 8v vs BMW B38 / B37
- 1.2 8v vs BMW B48 / B38
- 1.2 8v vs BMW B58
- 1.2 8v vs M43 1.6, 1.8 és 1.9
- 1.2 8v vs M50 és M52
- 1.2 8v vs BMW M54
- 1.2 8v vs BMW N13
- 1.2 8v vs BMW N20
- 1.2 8v vs N42 és N45 1.6, 1.8 és 2.0
- 1.2 8v vs BMW N43/N46
- 1.2 8v vs BMW N52 / N53
- 1.2 8v vs BMW N54/N55
- 1.2 8v vs BMW N62 / N63
- 1.2 8v vs 1.0, 1.2 és 1.4 Fire
- 1.2 8v vs 1.4 T-Jet
- 1.2 8v vs 1.0 T3 és 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 8v vs 0.9 TwinAir és 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 8v vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 8v vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 8v vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v és RoCam
- 1.2 8v vs 1.8 és 2.0 Zetec-E
- 1.2 8v vs 1.0 és 1.2 de 3 cilindros (Onix és Tracker)
- 1.2 8v vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 8v vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 8v vs 1.2, 1.4 és 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 8v vs Family II 2.0 és 2.4 gasolina
- 1.2 8v vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 8v vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 8v vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 8v vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 8v vs Honda IMA híbrido
- 1.2 8v vs 1.0 T-GDI
- 1.2 8v vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 8v vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 8v vs 1.3, 1.4 és 1.6 Alpha
- 1.2 8v vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 8v vs 1.0 és 1.1 Epsilon
- 1.2 8v vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 8v vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 8v vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 8v vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 8v vs 2.0 / 2.4 GDI és T-GDI (Theta II)
- 1.2 8v vs 2.0 és 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 8v vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 8v vs MZR gasolina
- 1.2 8v vs Skyactiv-G
- 1.2 8v vs M111
- 1.2 8v vs M112 / M113
- 1.2 8v vs M264/M254
- 1.2 8v vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 és 2.0 Turbo)
- 1.2 8v vs M260
- 1.2 8v vs M271
- 1.2 8v vs M272/M273
- 1.2 8v vs M270/M274
- 1.2 8v vs M276
- 1.2 8v vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 8v vs MIVEC gasolina
- 1.2 8v vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 8v vs 1.6 DIG-T
- 1.2 8v vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 8v vs 1.2 HR12DE és 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 8v vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 8v vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 8v vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 8v vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 8v vs 1.4 Turbo
- 1.2 8v vs 1.6 és 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 8v vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 8v vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 8v vs Porsche M96/M97
- 1.2 8v vs Porsche V8 és V6 (Cayenne és Panamera)
- 1.2 8v vs 1.4 és 1.6 TU3/TU5
- 1.2 8v vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 8v vs 1.6 THP
- 1.2 8v vs 1.8, 2.0 és 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 8v vs 1.8 és 2.0 XU
- 1.2 8v vs 0.9 TCe
- 1.2 8v vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 8v vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 8v vs 1.4 és 1.6 8v
- 1.2 8v vs 1.8 TCe
- 1.2 8v vs 1.2 16v
- 1.2 8v vs E-Tech Híbrido
- 1.2 8v vs 2.0 16v F4R és F4RT
- 1.2 8v vs 1.4 és 1.6 16v
- 1.2 8v vs Rover K-Series
- 1.2 8v vs 1.0 és 1.4 Boosterjet
- 1.2 8v vs 1.2 Dualjet és 1.2 VVT
- 1.2 8v vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 8v vs 1.3, 1.5 és 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 8v vs 1.0 VVT-i
- 1.2 8v vs 1.2 Turbo
- 1.2 8v vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 8v vs 1.4, 1.6 és 1.8 VVT-i
- 1.2 8v vs 1.5 Hybrid
- 1.2 8v vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 8v vs 1.8 Hybrid
- 1.2 8v vs 2.7 és 4.0 gasolina (2TR-FE és 1GR-FE)
- 1.2 8v vs 2.0 és 2.4 VVT-i
- 1.2 8v vs 2.0 és 2.5 Hybrid
- 1.2 8v vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 8v vs Drive-E gasolina
- 1.2 8v vs 1.0 MPI
- 1.2 8v vs 1.2 12V
- 1.2 8v vs 1.4 16v és 1.6 FSI
- 1.2 8v vs 1.8 T 20v
- 1.2 8v vs 2.0 FSI
- 1.2 8v vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 8v vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 8v vs 1.0, 1.4 és 1.6 8v EA111
- 1.2 8v vs 1.6 és 2.0 8v EA827
- 1.2 8v vs VR6
A(z) 1.2 8v karbantartási alkatrészei
Azok az alkatrészek, amelyeket a szervizek és a vezérlés cseréje során cserélnek, ehhez a motorhoz keresve. Erősítsd meg a cikkszámot a rendszámmal vagy az alvázszámmal.
Vezérműszíj-készlet
Olajszűrő
Levegőszűrő
Gyújtógyertya
Partnerlinkek: ha ezekben a boltokban vásárolsz, a(z) MotorFiable jutalékot kaphat, számodra többletköltség nélkül. Rendelés előtt ellenőrizd a kompatibilitást a rendszám vagy az alvázszám alapján. Partnerlinkek
1.2 8v motoros autót készülsz venni?
Csak akkor veszünk fel veled kapcsolatot egy partnerrel, ha az űrlapon engedélyezed.
Van ilyen motoros autód? Told el, milyen hibáid voltak, hány kilométernél, és mennyit fizettél. Jelentsd a hibádat.
Források
Az oldal minden adata a forrására hivatkozik. Ha hibát találsz, jelezd nekünk.
- Fiabilité Renault Clio 2 : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Fiabilité Renault Twingo 1993-2006 : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Fiabilité Renault Twingo 2 (2007-2014) : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Moteur D (Renault)Wikipédia (francés) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Renault Clio IIWikipedia (alemán) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Renault TwingoWikipedia (alemán) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Renault Twingo IWikipedia (alemán) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Renault Twingo (ab 1993): Schwachstellen laut TÜV-AuswertungAUTO BILD · Autós sajtó · közzétéve: 2002. február · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Renault KangooWikipedia (alemán) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · német nyelven
- Renault Twingo IWikipédia (francés) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Renault Clio IIWikipédia (francés) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven
- Fiabilité Renault Kangoo (1997-2007) : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. november 2. · francia nyelven