Peugeot autókR8 kód
A(z) Peugeot 508 II problémái (2018–ma)
A(z) Peugeot 508 II mind a(z) 3 motor és 1 sebességváltó dokumentált egysége súlyos vagy kritikus hibákkal rendelkezik: 1.2 PureTech, 1.5 BlueHDi, 2.0 BlueHDi és a(z) EAT6/EAT8 váltó. Egyik sem kapott „Vásárolható” ítéletet; a legbiztonságosabb választás a(z) a(z) EAT6/EAT8 váltó, „Óvatosan” ítélettel.[1][2][3]
A motoron kívül: A motoron kívül a Peugeot 508 II (2018–) 2018-ban 5 csillagot kapott az Euro NCAP-n, de a Hybrid változatnál három biztonsági akció követte egymást a nagyfeszültségű akkumulátor miatt (tűzveszély, 2021–2024), a hátsó futóműnél pedig két gyártási akció volt (rögzítés 2020-ban és repedések a kerékagytartókon 2021-ben). A fiches-auto.fr alkalmi i-Cockpit kijelző-lefagyásokat is dokumentál, ezeken az akciókon kívül azonban nincs tömeges kopási hibamintázat.[2][4]

A(z) Peugeot 508 II értékelése: alacsony megbízhatóság
Csak 16 dokumentált hiba és azok forrásai alapján számolva: a súlyosabb és gyakoribb hibák többet nyomnak a latban. Hogyan számoljuk
- Motor3,32,1 és 5,5 között motortól függően
- Sebességváltó8,1Kézi: hiba nélkül · EAT6/EAT8: 6,2
- Futómű6,41 hiba és műszaki vizsga
- Fékek6,81 hiba és műszaki vizsga
- Gumiabroncsok és kerekek10,0Nincs dokumentált hiba
- Kormány7,2Csak műszaki vizsga: 1,1-szorosa a korához képest szokásos hibáknak.
- Elektromos rendszer7,11 hiba
- Lámpák és fények7,3Csak műszaki vizsga: 1,1-szorosa a korához képest szokásos hibáknak.
- Elektronika és multimédia9,31 hiba
- Klímarendszer10,0Nincs dokumentált hiba
- Karosszéria és belső tér7,6Csak műszaki vizsga: 1,0-szorosa a korához képest szokásos hibáknak.
- Légzsákok és biztonság10,0Nincs dokumentált hiba
93. hely a(z) 95 közül a(z) a(z) szedánok kategóriában, szilárd bizonyítékokkal. Rangsor megtekintése
A(z) Peugeot 508 II gyenge pontjai
- 1Kritikus súlyosság: Az olajfürdős vezérműszíj leromlása1.2 PureTech motor · javítás 400–800 EUR
- 2Kritikus súlyosság: A vezérműtengelyek közötti 7 mm-es lánc kopása és szakadása1.5 BlueHDi motor · javítás 730–820 EUR
- 3Kritikus súlyosság: A nagyfeszültségű akkumulátor biztonsági akciói (Hybrid változat)Elektromos rendszer
- 4Magas súlyosság: Túlzott olajfogyasztás a gyűrűkön lévő lerakódás vagy az olajleválasztó hibája miatt1.2 PureTech motor
- 5Kritikus súlyosság: Gyártási akciók a hátsó futóműnél: rögzítés (2020) és repedések a kerékagytartókon (2021)Futómű
Dokumentált motorok, a legnagyobbtól a legkisebb kockázatig
- 1.2 PureTech2018–2025 · 1.2 PureTech 130Legsúlyosabb hiba:Kritikus súlyosságÉrtékelés:Óvatosan
- 1.5 BlueHDi2018–2023 · 1.5 BlueHDi 130Legsúlyosabb hiba:Kritikus súlyosságÉrtékelés:Óvatosan
- 2.0 BlueHDi2018–2020 · 2.0 BlueHDi 163 · 2.0 BlueHDi 177Legsúlyosabb hiba:Magas súlyosságÉrtékelés:Óvatosan
- EAT6/EAT8 sebességváltó2018 óta · 1.5 BlueHDi 130 EAT8 · 2.0 BlueHDi 180 EAT8Legsúlyosabb hiba:Magas súlyosságÉrtékelés:ÓvatosanLegbiztonságosabb választás
Az első címke a motort ebben az autóban érintő legsúlyosabb hiba; a második az általa használt változatokra vonatkozó értékelésünk. Az egyes motorok kockázati indexét csak az ezt az autót érintő hibákból számoljuk (hogyan számoljuk). Csak a forrásokkal dokumentált motorokat mutatjuk: ha a tiéd nem jelenik meg, még nem elemeztük. Összes motor megtekintése
Mit ellenőrizz vásárlás előttA motoron kívül
7 visszahívás és akció dokumentálva, a legutóbbi: Működésképtelen Stop&Start funkció. A(z) Peugeot 508 II akcióinak megtekintése
PSA / Stellantis 1.2 PureTech (EB2) · Benzin
- Elnevezés
- 1.2 PureTech 130
- Az érintő hibák
- 2 · mind magas vagy kritikus súlyosságú
Az általa használt változatok minősítése
1.2 PureTech turbó 100-155 LE Euro 6.2/6.3/6d (2018-2022)2018–2022 · 100–155 LE · EB2DT, EB2DTS, EB2ADTD, EB2ADTX
ÓvatosanA 2022 júniusa előtti szíjat használja, és az olajleválasztó miatt olajat fogyaszthat; cserébe szinte minden példány még a Stellantis 10 éves vagy 180 000 km-es fedezetén belül van, ha a karbantartás dokumentált.[7][8][9]
1.2 PureTech turbó 100 és 130 LE felülvizsgált szíjjal (2022-2025)2022–2025 · 100–130 LE · EB2DTS, EB2ADTD
ÓvatosanFelülvizsgált szíjat kapott, és a Stellantis a 10 éves vagy 180 000 km-es fedezetét kiterjesztette a 2025 decemberéig gyártott turbósokra, de ez továbbra is olajfürdős szíj rendszeres cserével, és a tartósságáról még nincsenek nyilvános adatok.[5][7][10]
A(z) 508 II autót érintő hibák
Csak az ebben az autóban használt változatokat és évjáratokat érintők. A(z) 1.2 PureTech motornak összesen 7 dokumentált hibája van.
- Kritikus súlyosságGyakoriság: Nagyon gyakoriVezérlésAz olajfürdős vezérműszíj leromlásaAz 1.2 PureTech (2012-2025) olajfürdős szíja megduzzadhat, és olyan maradványokat engedhet el, amelyek eltömítik az olajszivattyú szívócsonkját; kenés nélkül a motor tönkremehet. A Stellantis legfeljebb 10 évig vagy 180 000 km-ig fedezi, és 100 000 kilométerenként vagy 6 évente kéri a cseréjét.Javítás (szerviz): 400–800 EUR
- Magas súlyosságGyakoriság: Nagyon gyakoriKenésTúlzott olajfogyasztás a gyűrűkön lévő lerakódás vagy az olajleválasztó hibája miattA 2014 és 2023 közötti 1.2 PureTech turbósok túl sok olajat fogyaszthatnak: a 2014-2018-asok a gyűrűket blokkoló lerakódás miatt, a 2018-2023-asok egy hibás olajleválasztó miatt. A Stellantis a 1000 km-enkénti 0,3 litert meghaladó fogyasztást tekinti rendellenesnek, és beleveszi a fedezetébe.
508 II 1.2 PureTech adatlapA(z) 1.2 PureTech összes változata és hibája
PSA/Stellantis 1.5 BlueHDi (DV5) · Dízel
- Elnevezés
- 1.5 BlueHDi 130
- Az érintő hibák
- 3 · 2 magas vagy kritikus súlyosságú
Az általa használt változat minősítése
1.5 BlueHDi 75–130 LE 7 mm-es lánccal (2017 október – 2023 január)2017–2023 · 75–130 LE · DV5RC, DV5RD, DV5RE, DV5RCE, DV5RCF, DV5RUC
ÓvatosanMegvehető, ha a lánccal kapcsolatos akciót elvégezték, és a karbantartás a előírt olajjal dokumentált, mert ettől függ a Stellantis 10 éves vagy 240 000 km-es fedezete, amelyhez követni kell a márka ajánlásait, és számlákat kell bemutatni.[13][14][15]
A(z) 508 II autót érintő hibák
Csak az ebben az autóban használt változatokat és évjáratokat érintők. A(z) 1.5 BlueHDi motornak összesen 5 dokumentált hibája van.
- Kritikus súlyosságGyakoriság: Nagyon gyakoriVezérlésA vezérműtengelyek közötti 7 mm-es lánc kopása és szakadásaA 2017 októbere és 2023 januárja között gyártott 1.5 BlueHDi motorokban a vezérműtengelyeket összekötő 7 mm-es lánc megnyúlhat és elszakadhat, súlyos motorkárt okozva. A Stellantis visszahívta ezeket, és a hibát 10 évig vagy 240 000 km-ig fedezi.Javítás (szerviz): 730–820 EUR
- Közepes súlyosságGyakoriság: Nagyon gyakoriKárosanyag-kibocsátás csökkentéseAz AdBlue-tartály és -szivattyú meghibásodásaA 2020 augusztusáig gyártott 1.5 BlueHDi motoroknál az AdBlue-tartály szivattyúmodulja meghibásodhat, a „nem indítható” visszaszámlálással. Általában a teljes tartályt cserélik, és a Stellantis legfeljebb 8 éves korig hozzájárul a költséghez.Javítás: 1 000–1 500 EUR
- Magas súlyosságGyakoriság: AlkalmiBefecskendezésA nagynyomású szivattyú és a befecskendező rendszer elakadásaNéhány korai évjáratú 1.5 BlueHDi-nál a Bosch nagynyomású szivattyú elakadt, rángatással vagy a motor országúti lefulladásával, olykor 50 000 km előtt. A javítás a teljes befecskendező rendszer és a gázolajtartály cseréjével jár.
508 II 1.5 BlueHDi adatlapA(z) 1.5 BlueHDi összes változata és hibája
PSA 2.0 BlueHDi (DW10FC/DW10FD) · Dízel
- A(z) 508 II autóban
- 2018–2020[16]
- Elnevezések
- 2.0 BlueHDi 163 · 2.0 BlueHDi 177
- Az érintő hibák
- 4 · 2 magas vagy kritikus súlyosságú
Az általa használt változatok minősítése
2.0 BlueHDi 150/163 (DW10FC/DW10FD, 2013–2020)2013–2020 · 150–163 LE · DW10FC, DW10FD
ÓvatosanA Fiches-Auto szerint a 2.0-nak ez a teljesítménytartománya (már nem olyan problémás DPF-fel és turbóval, mint a 2007 előtti generációkban) érezhetően javult, de a 2013 óta beépített AdBlue-rendszer a Stellantis által elismert hiba, amelyet a gyártó végleges megoldás nélkül kártalanít.[17][18][19]
2.0 BlueHDi 177/180 (DW10FC/DW10FD, 2013–2021)2013–2021 · 177–180 LE · DW10FC, DW10FD
ÓvatosanEbben a teljesítménykategóriában a konkrét minták (a 2.0 általános adatlapjának 23 véleménye és az Opel Grandland X 14 tapasztalata) szerint a turbó, a DPF, az EGR és az injektorok nagyon kevés esetet regisztrálnak; az AdBlue arányaiban ismét a leggyakrabban ismétlődő probléma.[17][20]
A(z) 508 II autót érintő hibák
- Közepes súlyosságGyakoriság: Nagyon gyakoriKárosanyag-kibocsátás csökkentéseAz AdBlue-rendszer (SCR) tartályának és szivattyújának hibájaA 2.0 BlueHDi-ben az AdBlue-tartály kikristályosodhat vagy meghibásodhat, és visszaszámláló figyelmeztetést jeleníthet meg, egészen addig, amíg az autó nem indítható. Ez a motor legtöbbet emlegetett hibája: a Stellantis kártalanítja a 2020 augusztusáig gyártott dízelek tulajdonosait, végleges megoldás nélkül.Javítás: 1 000–1 500 EUR
- Magas súlyosságGyakoriság: AlkalmiKárosanyag-kibocsátás csökkentéseA részecskeszűrő (DPF) eltömődése rövid utakonA 2.0 BlueHDi adalékos DPF-je eltömődhet, ha az autóval főleg rövid utakat teszel meg, és nem éri el a regenerálódáshoz szükséges hőmérsékletet. Ez dokumentált hiba a mai modelleknél, például az Opel Grandlandnél, bár kevesebb esettel, mint a 2013 előtti 2.0 HDi generációknál.
- Magas súlyosságGyakoriság: AlkalmiBefecskendezésAz injektorok és a nagynyomású szivattyú kopásaA 2.0 BlueHDi injektorai és nagynyomású szivattyúja a dokumentált hibák között szerepelnek, bár az AdBlue-hoz vagy a DPF-hez képest az összegyűjtött esetek kisebb részében. Ha a szivattyú meghibásodik, a fémforgácsok beszennyezhetik az egész kört, és jelentősen megdrágíthatják a javítást.
- Közepes súlyosságGyakoriság: AlkalmiKárosanyag-kibocsátás csökkentéseAz EGR-szelep eltömődése koromlerakódástólA 2.0 BlueHDi EGR-szelepe koromlerakódástól beszennyeződhet és beragadhat, rángatással és korlátozott üzemmóddal. A szakemberek a legnagyobb kockázatot a korábbi, AdBlue nélküli 120 és 136/138 LE-s változatoknál látják; a 150–180 LE-s teljesítménynél a dokumentált esetek kisebbségben vannak.Javítás (szerviz): 200–350 EUR
508 II 2.0 BlueHDi adatlapA(z) 2.0 BlueHDi összes változata és hibája
EAT6/EAT8 sebességváltó
Legbiztonságosabb választásPSA/Stellantis EAT6 és EAT8 (Aisin, convertidor de par)
- A(z) 508 II autóban
- 2018 óta[2]
- Elnevezések
- 1.5 BlueHDi 130 EAT8 · 2.0 BlueHDi 180 EAT8
- Az érintő hibák
- 3 · 1 magas vagy kritikus súlyosságú
Az általa használt változat minősítése
EAT8 (AWF8F45, 2017-től)2017 óta · AWF8F45
ÓvatosanMa ez a legelterjedtebb változat, ugyanazzal a dokumentált rángatás- és megingásmintázattal – ez olykor szoftverfrissítéssel javítható –, és az esetek kisebb részében korai meghibásodásokkal, amelyek a váltó cseréjét teszik szükségessé; érdemes átnézni az előzményeket, és hidegen és melegen is kipróbálni az autót.[1][2][3]
A(z) 508 II autót érintő hibák
- Magas súlyosságGyakoriság: AlkalmiElektronikaSzelepházhiba mozgásképtelenséggel vagy a váltó cseréjévelIgen, bár az esetek kisebb részében: dokumentáltak az EAT6/EAT8 szelepházának biztonsági üzemmóddal járó meghibásodásait, és több tulajdonosnak egész váltót kellett cserélnie nagyon kevés kilométer után – egy esetben nagyjából 4200 km-nél.Javítás: 2 000–9 000 EUR
- Közepes súlyosságGyakoriság: GyakoriErőátvitelRángatás és megingás fokozatváltáskor, főleg hidegenIgen: az EAT6/EAT8-as modellek több tulajdonosa számol be rángatásról vagy megingásról fokozatváltáskor, amely hideg váltónál gyakoribb. Általában a szelepház nyomásában vagy kalibrációjában keresendő az ok, és a márkakereskedő gyakran – nem mindig teljesen – a vezérlőegység szoftverének frissítésével megoldja.Javítás (szerviz): 1 000–2 000 EUR
- Közepes súlyosságGyakoriság: GyakoriKenés«Életre szóló» váltóolaj, amelyet érdemes megelőzően cserélniA gyártó nem ír elő ütemezett olajcserét az EAT6/EAT8-hoz a hivatalos karbantartásban, de több szakember 60 000-80 000 km-enkénti megújítást javasol: a hő és a futásteljesítmény hatására akkor is leromlik, ha örökkévalónak hirdetik, és az elöregedett folyadék elősegíti a kapcsolódó hiba rángatásait.Javítás (szerviz): 150–400 EUR
508 II EAT6/EAT8 sebességváltó adatlapA(z) EAT6/EAT8 összes változata és hibája
A(z) Peugeot 508 II motoron kívüli hibái
Felfüggesztés, fék, gumiabroncsok, elektronika és az autó többi része. Bármelyik motorral jelentkeznek.
Mit talál a műszaki vizsga a(z) Peugeot 508 II autón
A holland műszaki vizsga (APK) hivatalos adatai: 791 vizsgálat 600 autóról, amelyeket 2019 és 2022 között helyeztek forgalomba, az azonos korú autók vizsgálataival összehasonlítva.
- Az átlagnál több hiba
Futómű és tengelyek· számít a pontszámba
Hiba a vizsgálatok 2,2% részében; azonos korú autóknál 0,7%.
- Az átlagnál több hiba
Fékek· számít a pontszámba
Hiba a vizsgálatok 2,8% részében; azonos korú autóknál 1,6%.
- Átlagos
Kormány· számít a pontszámba
Hiba a vizsgálatok 0,5% részében; azonos korú autóknál 0,3%.
- Átlagos
Lámpák és fények· számít a pontszámba
Hiba a vizsgálatok 8,2% részében; azonos korú autóknál 7,4%.
- Átlagos
Rozsda és karosszéria· számít a pontszámba
Hiba a vizsgálatok 0% részében; azonos korú autóknál 0,1%.
- Az átlagnál több hiba
Kipufogó és kibocsátás
Hiba a vizsgálatok 1,3% részében; azonos korú autóknál 0,4%.
- Átlagos
Folyadékszivárgás
Hiba a vizsgálatok 0% részében; azonos korú autóknál 0,1%.
- Az átlagnál több hiba
Üvegek, ablaktörlők és visszapillantók
Hiba a vizsgálatok 4,7% részében; azonos korú autóknál 3,2%.
- Átlagos
Gumiabroncsok és kerekek· elsősorban a karbantartástól függ
Hiba a vizsgálatok 14% részében; azonos korú autóknál 12,3%.
A vizsga a kopást és az időszakos átvizsgáláskor látható hibákat méri, nem a motor vagy az elektronika meghibásodásait. Forrás: RDW Open Data (közkincs). Hogyan számoljuk · opendata.rdw.nl
Ellenőrzőlista használt Peugeot 508 II vásárlásához
Nézd meg a hirdetésben vagy az okmányokban, milyen motor van az autóban, és nézd át a hozzá tartozó blokkot. Minden pont egy dokumentált hibából származik; ellenőrzés közben megjelölheted őket.
Ha 1.2 PureTech van benne (2018–2025)
Az olajfürdős vezérműszíj leromlása
Kritikus súlyosságHa 1.5 BlueHDi van benne (2018–2023)
A vezérműtengelyek közötti 7 mm-es lánc kopása és szakadása
Kritikus súlyosságAz AdBlue-tartály és -szivattyú meghibásodása
Közepes súlyosságHa 2.0 BlueHDi van benne (2018–2020)
Az AdBlue-rendszer (SCR) tartályának és szivattyújának hibája
Közepes súlyosságA részecskeszűrő (DPF) eltömődése rövid utakon
Magas súlyosságAz injektorok és a nagynyomású szivattyú kopása
Magas súlyosságAz EGR-szelep eltömődése koromlerakódástól
Közepes súlyosságHa a(z) EAT6/EAT8 váltó van benne (2018 óta)
Szelepházhiba mozgásképtelenséggel vagy a váltó cseréjével
Magas súlyosságRángatás és megingás fokozatváltáskor, főleg hidegen
Közepes súlyosság«Életre szóló» váltóolaj, amelyet érdemes megelőzően cserélni
Közepes súlyosságKopó alkatrészek a(z) Peugeot 508 II típushoz
Fékek, ablaktörlők, pollenszűrő és akkumulátor, ehhez a modellhez keresve. A pontos cikkszám a motortól és az évjárattól függ: erősítsd meg a rendszámmal vagy az alvázszámmal.
Fékbetét
Féktárcsa
Ablaktörlő lapát
Pollenszűrő
Akkumulátor
Partnerlinkek: ha ezekben a boltokban vásárolsz, a(z) MotorFiable jutalékot kaphat, számodra többletköltség nélkül. Rendelés előtt ellenőrizd a kompatibilitást a rendszám vagy az alvázszám alapján. Partnerlinkek
Peugeot 508 II autót készülsz venni?
Csak akkor veszünk fel veled kapcsolatot egy partnerrel, ha az űrlapon engedélyezed.
Van egy Peugeot 508 II autód? Mondd el, milyen hibáid voltak, hány kilométernél és mennyit fizettél. Jelentsd a hibádat.
Gyakori kérdések
Megbízható a(z) Peugeot 508 II?
A(z) Peugeot 508 II mind a(z) 3 motor és 1 sebességváltó dokumentált egysége súlyos vagy kritikus hibákkal rendelkezik: 1.2 PureTech, 1.5 BlueHDi, 2.0 BlueHDi és a(z) EAT6/EAT8 váltó. Egyik sem kapott „Vásárolható” ítéletet; a legbiztonságosabb választás a(z) a(z) EAT6/EAT8 váltó, „Óvatosan” ítélettel. A motoron kívül a Peugeot 508 II (2018–) 2018-ban 5 csillagot kapott az Euro NCAP-n, de a Hybrid változatnál három biztonsági akció követte egymást a nagyfeszültségű akkumulátor miatt (tűzveszély, 2021–2024), a hátsó futóműnél pedig két gyártási akció volt (rögzítés 2020-ban és repedések a kerékagytartókon 2021-ben). A fiches-auto.fr alkalmi i-Cockpit kijelző-lefagyásokat is dokumentál, ezeken az akciókon kívül azonban nincs tömeges kopási hibamintázat.
A(z) Peugeot 508 II melyik motorja a megbízhatóbb?
A dokumentált 3 motor és 1 sebességváltó közül egyik sem kapott „Vásárolható” ítéletet; a legbiztonságosabb választás a(z) a(z) EAT6/EAT8 váltó, „Óvatosan” ítélettel. Ma ez a legelterjedtebb változat, ugyanazzal a dokumentált rángatás- és megingásmintázattal – ez olykor szoftverfrissítéssel javítható –, és az esetek kisebb részében korai meghibásodásokkal, amelyek a váltó cseréjét teszik szükségessé; érdemes átnézni az előzményeket, és hidegen és melegen is kipróbálni az autót.[1][2][3]
Milyen problémái vannak a(z) Peugeot 508 II autónak a motoron kívül?
A motoron kívül a Peugeot 508 II (2018–) 2018-ban 5 csillagot kapott az Euro NCAP-n, de a Hybrid változatnál három biztonsági akció követte egymást a nagyfeszültségű akkumulátor miatt (tűzveszély, 2021–2024), a hátsó futóműnél pedig két gyártási akció volt (rögzítés 2020-ban és repedések a kerékagytartókon 2021-ben). A fiches-auto.fr alkalmi i-Cockpit kijelző-lefagyásokat is dokumentál, ezeken az akciókon kívül azonban nincs tömeges kopási hibamintázat. A legfontosabb dokumentált hibák: a nagyfeszültségű akkumulátor biztonsági akciói (Hybrid változat) (elektromos rendszer, kritikus súlyosság), gyártási akciók a hátsó futóműnél: rögzítés (2020) és repedések a kerékagytartókon (2021) (futómű, kritikus súlyosság), fékfolyadék-szivárgás a hátsó futómű fékcsöveinél (2020-as akció) (fékek, kritikus súlyosság) és az i-Cockpit rendszer és a multimédia lefagyása, fekete kijelző (elektronika és multimédia, alacsony súlyosság).[2][4]
Milyen hibái vannak a(z) Peugeot 508 II autónak?
A súlyosság és gyakoriság szerint legfontosabbak a dokumentált motorokban: az olajfürdős vezérműszíj leromlása (1.2 PureTech, kritikus súlyosság), a vezérműtengelyek közötti 7 mm-es lánc kopása és szakadása (1.5 BlueHDi, kritikus súlyosság), túlzott olajfogyasztás a gyűrűkön lévő lerakódás vagy az olajleválasztó hibája miatt (1.2 PureTech, magas súlyosság), az AdBlue-tartály és -szivattyú meghibásodása (1.5 BlueHDi, közepes súlyosság) és az AdBlue-rendszer (SCR) tartályának és szivattyújának hibája (2.0 BlueHDi, közepes súlyosság).
Melyik a(z) Peugeot 508 II legjobb évjárata vásárláshoz?
Évjárat szerinti értékelésünk alapján a legjobb: 2026 (7,7/10); a legrosszabb értékelésű: 2021 (4,1/10). Az egyes évek értékelése csak az adott évben értékesített motorokat és az ezeket a példányokat érintő hibákat számolja: lépj be az egyes évekbe, hogy lásd, mi változik.
Vannak visszahívásai a(z) Peugeot 508 II autónak?
Igen: dokumentálva van 7 akció a(z) Peugeot 508 II autóhoz, például működésképtelen Stop&Start funkció (2025). Az alvázszám alapján ellenőrizd a hivatalos szervizben, hogy a tiéd elvégezték-e.[2]
Források
Az oldal minden adata a forrására hivatkozik. Ha hibát találsz, jelezd nekünk.
- Boîte auto EAT8 Peugeot / CitroënFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Fiabilité Peugeot 508 2 (2018), pannes et témoignagesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Fiabilité Peugeot 2008 2 (2020), pannes et témoignagesFiches-auto.fr · Tulajdonosi fórum · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Peugeot 508Wikipedia (inglés) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. szeptember 27. · angol nyelven
- 10 años o 175.000 km de garantía para los modelos de Stellantis con motor PureTechAutofácil · Autós sajtó · közzétéve: 2024. március 27. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · spanyol nyelven
- Moteur EBWikipédia (francés) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. szeptember 26. · francia nyelven
- Moteur PureTech. Stellantis généralise sa garantie de 10 ans ou 180 000 kmL'argus · Autós sajtó · közzétéve: 2025. május 26. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · francia nyelven
- Fiabilité Stellantis 1.2 PureTech. De nouvelles solutions contre la consommation d'huileL'argus · Autós sajtó · közzétéve: 2024. június 23. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · francia nyelven
- Peugeot, sobre los motores PureTech: «Reconocemos que hemos hecho las cosas mal»Xataka · Autós sajtó · közzétéve: 2026. június 4. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · spanyol nyelven
- Stellantis ofrece medidas a los afectados por los motores PureTech tras miles de demandaskm77 · Autós sajtó · közzétéve: 2025. november 28. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · spanyol nyelven
- PSA 1.5L BlueHDi: a focus on the DV5 engineSumax · Műszaki dokumentáció · közzétéve: 2025. július · megtekintve: 2026. szeptember 26. · angol nyelven
- Motor 1.5 BlueHDI de Stellantis, los Peugeot afectadosAutofácil · Autós sajtó · közzétéve: 2025. július 31. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · spanyol nyelven
- Cobertura especial para los 1.5 BlueHDi del Grupo Stellantiscoches.net · Autós sajtó · közzétéve: 2025. július 3. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · spanyol nyelven
- Casse chaîne 1.5 BlueHDi. Stellantis étend sa prise en charge à 7 ans ou 180 000 kmL'argus · Autós sajtó · közzétéve: 2025. január 15. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · francia nyelven
- Fiabilité moteur Stellantis 1.5 BlueHDi. Une nouvelle huile pour éviter la casseL'argus · Autós sajtó · közzétéve: 2024. január 14. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · francia nyelven
- Peugeot 508Wikipedia (español) · Egyéb forrás · megtekintve: 2026. szeptember 27. · spanyol nyelven
- Fiabilité du 2.0 HDIFiches-Auto · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- AdBlue : problèmes en pagailleFiches-Auto · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- Stellantis amplía las compensaciones por los problemas técnicos de sus depósitos AdBlueMinisterio de Derechos Sociales, Consumo y Agenda 2030 · Hivatalos szerv · megtekintve: 2026. szeptember 27. · spanyol nyelven
- Fiabilité Opel Grandland X (2017-2024), pannes et témoignagesFiches-Auto · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 27. · francia nyelven
- 1.2 PureTech: precio y cambio de correa de distribuciónAutopista · Autós sajtó · közzétéve: 2026. augusztus 2. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · spanyol nyelven
- ¿Qué es el separador de aceite de los motores 1.2 PureTech?Motor16 · Autós sajtó · közzétéve: 2026. június 2. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · spanyol nyelven
- Llaman a revisión a miles de Citroën, Opel, Peugeot, DS y Fiat en España con el motor diésel 1.5 BlueHDiMotorpasión · Autós sajtó · közzétéve: 2025. július 3. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · spanyol nyelven
- 1.5 BlueHDi. Stellantis rappelle 930 000 véhicules et étend la couverture à 10 ansL'argus · Autós sajtó · közzétéve: 2025. július 3. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · francia nyelven
- Peugeot 1.5 BlueHDi Engine ProblemsGT Automotive · Műszaki dokumentáció · közzétéve: 2024. szeptember 25. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · angol nyelven
- Motor DV5Oryx Parts · Műszaki dokumentáció · közzétéve: 2024. január 24. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · spanyol nyelven
- Rappel du 1.5 BlueHDi lié à la chaîne de distributionFiches-auto.fr · Autós sajtó · megtekintve: 2026. szeptember 26. · francia nyelven
- Compensaciones para los usuarios de vehículos Citroën, DS, Opel y Peugeot afectados por un fallo de fabricación de los depósitos AdBlue y de los vehículos PureTechConsumo Responde (Junta de Andalucía) · Hivatalos szerv · megtekintve: 2026. szeptember 26. · spanyol nyelven
- Moteur 1.5 BlueHDi PSA. Problème de grippage du système d'injectionL'argus · Autós sajtó · közzétéve: 2021. június 6. · megtekintve: 2026. szeptember 26. · francia nyelven