Przejdź do treści
MotorFiable

4JK14JJ1RZ4E

Silnik Isuzu 2.5 / 3.0 / 1.9 Ddi: usterki i niezawodność

Isuzu 2.5 TD (4JK1), 3.0 TD (4JJ1) i 1.9 Ddi BluePower (RZ4E) · Isuzu i Chevrolet

To diesle Isuzu D-Max: 2.5 biturbo (4JK1) i 1.9 Ddi (RZ4E) z gamy europejskiej oraz 2.5 i 3.0 z latynoamerykańskiego Chevroleta D-Max. Auto Express chwali ich niezawodność; udokumentowane są natomiast paliwo w oleju w 2.5 przy krótkich trasach, osady węglowe w EGR oraz kampania z 2017 roku dotycząca koła zębatego wałka rozrządu.[1][2][3][4]

Wskaźnik ryzyka
43
Umiarkowane ryzyko · co to jest
Udokumentowane awarie
3
2 o wysokiej lub krytycznej powadze
Rozrząd
Koła zębate
Dane techniczne[4][5][6][7]
Produkcja
od 2012
2 modele na tej stronie

11 źródełJak pracujemy

Które wersje Isuzu 2.5 / 3.0 / 1.9 Ddi kupować?

Nasz werdykt dla każdej wersji, oparty na udokumentowanych usterkach.

  • Z ostrożnością

    Farmers Weekly ogólnie uznaje go za niezawodny, z wyjątkiem paliwa, które może dostać się do oleju przy regeneracjach filtra cząstek stałych, i ostrzega przed łożyskami dużej turbosprężarki. DVSA wezwał też w 2017 roku do serwisu D-Maxy ze względu na koło zębate wałka rozrządu.[2][4]

  • Auto Express mówi o zazdrości godnej niezawodności D-Maxa, a przeanalizowane źródła nie wskazują awarii typowych dla 1.9 poza kampanią z 2017 roku dotyczącą koła zębatego wałka rozrządu; DVSA nie precyzuje, którego silnika ona dotyczy.[1][4]

  • Źródła z Australii wskazują osady węglowe w EGR i zapchany filtr cząstek stałych przy krótkich trasach w D-Maksie; nie znaleźliśmy danych o niezawodności tych jednostek w Ameryce Łacińskiej.[3][8]

Kupić: Brak znanych poważnych usterek lub już naprawione w tej wersji. Z ostrożnością: Do kupienia, jeśli sprawdzisz coś konkretnego: historię, wymienioną część lub wykonaną kampanię. Unikać: Wysokie ryzyko poważnej awarii, trudnej do wykrycia lub zapobieżenia.

Znane usterki: Isuzu 2.5 / 3.0 / 1.9 Ddi

Uporządkowane od najważniejszej do najmniej ważnej (waga × częstość).

  1. 1Krytyczna dotkliwośćCzęstość: SporadycznaRozrządPołamane zęby koła zębatego wałka rozrządu (kampania z 2017 roku)Tak, ale w ograniczonym zakresie: w 2017 roku DVSA wezwał do serwisu 1102 brytyjskie D-Maxy, ponieważ wadliwa obróbka cieplna kół zębatych wałka rozrządu mogła spowodować pęknięcie zębów i nagłe zatrzymanie silnika. Kampania polega na wymianie wałka rozrządu i koła zębatego rozrządu.
  2. 2Wysoka dotkliwośćCzęstość: SporadycznaUkład ograniczania emisjiPaliwo w oleju i zapchany filtr cząstek stałych przy krótkich trasachTak: w D-Maksie 2.5 biturbo regeneracje filtra cząstek stałych mogą przepuszczać paliwo do oleju, zwłaszcza przy krótkich trasach, a Farmers Weekly pisze, że modyfikacje Isuzu sprawiły, iż zdarza się to znacznie rzadziej. Inne źródła potwierdzają, że filtr zapycha się przy jeździe miejskiej.
  3. 3Średnia dotkliwośćCzęstość: SporadycznaUkład ograniczania emisjiZatkany zawór EGR przez osady węgloweDwa źródła z Australii opisują lepkie osady węglowe, które zatykają zawór EGR i kolektor dolotowy D-Maxa, z kontrolką silnika, trudnym rozruchem, utratą mocy i nierównym biegiem jałowym. CarsGuide wiąże kod P0661 z przepustnicą wiru w dolocie lub z EGR.

Kolory wagi: niska, średnia, wysoka, krytyczna. Jak je oceniamy

Według części

Porównaj każdą usterkę z tą samą częścią w innych silnikach: objawy, koszt i dotknięte modele.

Czym jest Isuzu 2.5 / 3.0 / 1.9 Ddi

W Europie D-Max II sprzedawany był z dieslem 2.5 biturbo o mocy 163 KM od września 2012 do maja 2017, a po liftingu z maja 2017 z silnikiem 1.9 o tej samej mocy, spełniającym normę Euro 6 bez AdBlue. D-Max III, który trafił do Europy pod koniec 2020 roku, zachował 1.9 (RZ4E).[6][7][9][10][11]

W Ameryce Łacińskiej D-Max sprzedawano jako Chevrolet D-Max (Luv D-Max w Ekwadorze i Kolumbii, z montażem GM w Quito) z dieslami 2,5 i 3,0 litra; Wikipedia podaje, że w Chile też sprzedawano go jako Chevrolet D-Max.[5][9]

3.0 4JJ1-TCX ma według angielskiej karty 132 kW (177 KM) i 380 Nm; ta sama karta wspomina o 3.0 4JJ3-TCX o mocy 190 KM w D-Maksie III na niektórych rynkach, ale ten silnik nie ma własnej wersji na tej karcie.[5]

W 2017 roku ADAC umieścił 1.9 na ostatnim miejscu spośród 108 modeli pod względem emisji NOx w swoim teście Ecotest, z wynikiem 721 mg na kilometr, według niemieckiej Wikipedii.[10]

Producent
Isuzu
Rodzina
Isuzu 4J / RZ4E
Paliwo
Diesel
Pojemność skokowa
—
Cylindry
4
Zasilanie
Turbo
Wtrysk
Common rail
Rozrząd
Koła zębate
Moc
117–177 KM
Maksymalny moment obrotowy
400 Nm
Produkcja
od 2012
Marki
Isuzu i Chevrolet

Dane techniczne[4][5][6][7]

Co zmieniło się między wersjami

  1. 2012–2017

    2.5 TD biturbo 163 KM (4JK1, D-Max europejski 2012-2017)

    Diesel 2,5 litra z dwiema turbosprężarkami, małą i dużą, którego ADAC podaje moc 120 kW (163 KM) od września 2012 do maja 2017. Farmers Weekly podaje 400 Nm i pisze, że wszystkie brytyjskie D-Maxy miały ten silnik.[2][5][6]

  2. 2012–2020

    2.5 i 3.0 TD (4JK1 i 4JJ1, Chevrolet D-Max latynoamerykański 2012-2020)

    Wersje 2,5 i 3,0 litra, które według Wikipedii oferowano w Ameryce Łacińskiej jako Chevrolet D-Max (Luv D-Max w Ekwadorze i Kolumbii, z montażem GM w Quito). Angielska karta podaje dla 3.0 4JJ1-TCX 132 kW (177 KM) i 380 Nm, bez wskazania rynków.[5][9]

  3. od 2017

    1.9 Ddi 163 KM (RZ4E, D-Max europejski od 2017)

    Diesel 1,9 litra, który od maja 2017 zastąpił 2.5 w europejskim D-Maxie, o mocy 120 kW (163 KM) i normie Euro 6 bez AdBlue. ADAC wymienia go od maja 2017 do listopada 2020 w D-Maksie II oraz od listopada 2020 do listopada 2024 w wersji III.[7][9][10][11]

Samochody z silnikiem Isuzu 2.5 / 3.0 / 1.9 Ddi

2 modele sprzedawane w Europie. Wejdź w każdy, aby zobaczyć wszystkie jego usterki i listę kontrolną przed zakupem.

Isuzu

Porównaj: Isuzu 2.5 / 3.0 / 1.9 Ddi

Części serwisowe do silnika Isuzu 2.5 / 3.0 / 1.9 Ddi

Części wymieniane podczas przeglądów i wymiany rozrządu, wyszukane dla tego silnika. Potwierdź numer katalogowy numerem rejestracyjnym lub numerem VIN.

Linki afiliacyjne: jeśli kupisz w tych sklepach, MotorFiable może otrzymać prowizję bez dodatkowych kosztów dla ciebie. Przed zamówieniem sprawdź zgodność po numerze rejestracyjnym lub numerze VIN. Linki afiliacyjne

Kupujesz samochód z silnikiem Isuzu 2.5 / 3.0 / 1.9 Ddi?

Skontaktujemy Cię z partnerem tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę w formularzu.

Masz samochód z tym silnikiem? Opowiedz nam, jakie usterki miałeś, przy jakim przebiegu i ile zapłaciłeś. Zgłoś swoją awarię.

Źródła

Każda informacja na tej stronie prowadzi do swojego źródła. Jeśli znajdziesz błąd, daj nam znać.

  1. Isuzu D-Max reviewAuto Express · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 16 października 2026 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
  2. Tips for buying a second-hand pickup: Isuzu D-MaxFarmers Weekly · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 17 grudnia 2020 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
  3. Isuzu MU-X & D-Max common problems and solutionsUnsealed 4X4 · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 12 czerwca 2026 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
  4. Isuzu D-Max: Camshaft Gear Teeth May Break (R/2017/194)Car-Recalls.co.uk (reproduce DVSA) · Inne źródło · opublikowano 10 lipca 2017 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
  5. Isuzu D-MaxWikipedia (inglés) · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
  6. Isuzu D-MAX 2. Generation (2012-2017): Modelle, Technische DatenADAC Autokatalog · Dokumentacja techniczna · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku
  7. Isuzu D-MAX 2. Generation, 1. Facelift (2017-2020): Modelle, Technische DatenADAC Autokatalog · Dokumentacja techniczna · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku
  8. Isuzu D-Max ProblemsCarsGuide · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
  9. Isuzu D-MaxWikipedia (español) · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po hiszpański
  10. Isuzu D-MaxWikipedia (alemán) · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku
  11. Isuzu D-MAX 3. Generation (2020-2024): Modelle, Technische DatenADAC Autokatalog · Dokumentacja techniczna · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku