D7FD7F 700D7F 702D7F 746D7F 800
Silnik 1.2 8v (D7F): usterki i niezawodność
Renault 1.2 8v (D7F) · Renault
1.2 8V (D7F) to prosty silnik wolnossący o mocy 54-60 KM, z paskiem rozrządu, który Renault montował od 1996 roku w Twingo, Clio II i Kangoo. Nie ma o nim udokumentowanych katastrofalnych awarii; karty właścicieli powtarzają głównie czujniki, uszczelkę pod głowicą, cewki i lekkie wycieki oleju.[1][2][3]
Które wersje 1.2 8v kupować?
Nasz werdykt dla każdej wersji, oparty na udokumentowanych usterkach.
- Z ostrożnością
1.2 8V 54-60 KM (D7F, 1996-2012)
1996–2012 · 54–60 KM · D7F, D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704, D7F 720, D7F 726, D7F 746, D7F 764, D7F 766, D7F 800
Karty niezawodności nie notują katastrofalnych awarii, a Auto Bild w 2002 roku polecał go jako bardziej niezawodny od poprzedniego silnika Twingo; powtarzają jednak uszczelkę pod głowicą (od 7 % do 16 % opinii) i czujniki (do 24 %). Przed zakupem sprawdź historię płynu chłodzącego i czujników.[1][2][3][8]
Kupić: Brak znanych poważnych usterek lub już naprawione w tej wersji. Z ostrożnością: Do kupienia, jeśli sprawdzisz coś konkretnego: historię, wymienioną część lub wykonaną kampanię. Unikać: Wysokie ryzyko poważnej awarii, trudnej do wykrycia lub zapobieżenia.
Znane usterki: 1.2 8v
Uporządkowane od najważniejszej do najmniej ważnej (waga × częstość).
- 1Wysoka dotkliwośćCzęstość: SporadycznaGłowica i blokUszkodzona uszczelka pod głowicą (utrata płynu chłodzącego i przegrzewanie)Uszczelka pod głowicą to jedna z usterek silnika, które najczęściej powtarzają się w kartach 1.2 8V o mocy 60 KM: 12 przypadków na 74 opinie w Clio II, 6 na 80 w Twingo I i 3 na 27 w Twingo II. Wyciek płynu chłodzącego lub przegrzanie mogą w końcu uszkodzić głowicę.
- 2Średnia dotkliwośćCzęstość: CzęsteElektronikaAwaria czujnika położenia wału korbowego (PMH) i innych czujników silnikaCzujniki, w tym czujnik PMH wału korbowego, to kategoria z największą liczbą przypadków w kartach 1.2 8V o mocy 60 KM: 17 z 74 opinii w Clio II (23 %) i 19 z 80 w Twingo I (24 %). Karty nie opisują szczegółowo, jak objawia się usterka.
- 3Średnia dotkliwośćCzęstość: SporadycznaZapłonUsterki zapłonu: cewki, przewody wysokiego napięcia i wilgoćZapłon 1.2 8V może zawodzić: Fiches-auto notuje 7 przypadków cewki lub zapłonu na 74 opinie o Clio II (9,5 %), a Auto Bild ostrzega, że zapłon w Twingo źle znosi wilgoć. Objawia się to szarpaniem lub trudnym rozruchem.
- 4Średnia dotkliwośćCzęstość: RzadkaRozrządZużyty lub zerwany pasek rozrządu1.2 8V ma pasek rozrządu, a nie łańcuch. Karty notują niewiele przypadków paska (3 z 80 opinii w Twingo I, 2 z 74 w Clio II), serwisy pomocy drogowej wspominają o zerwanych paskach w Twingo I, a Caradisiac radzi wymieniać go co 120 000 km lub 5 lat w Clio II.
- 5Niska dotkliwośćCzęstość: SporadycznaSmarowanieZużycie i wycieki oleju silnikowego1.2 8V może zużywać lub tracić olej, ale umiarkowanie: Fiches-auto notuje to w 4 % opinii o Clio II, 5 % o Twingo I i 15 % o Twingo II, a Auto Bild wskazuje uszczelniacz wału korbowego za kołem zamachowym jako typowe źródło plam między silnikiem a skrzynią w Twingo.
Kolory wagi: niska, średnia, wysoka, krytyczna. Jak je oceniamy
Według części
Porównaj każdą usterkę z tą samą częścią w innych silnikach: objawy, koszt i dotknięte modele.
Czym jest 1.2 8v
D7F to rzędowy czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1149 cm³ (69 × 76,8 mm), z żeliwnym blokiem, aluminiową głowicą, 8 zaworami, wtryskiem do kolektora i rozrządem na pasek zębaty. Renault zaprezentował go w 1996 roku, a moc fabryczna wynosiła 54 KM przy premierze, 58 KM (sierpień 1997) i 60 KM (styczeń 2001) w Twingo I, z różnicami między egzemplarzami.[4][6][7]
W Twingo I zastąpił w 1996 roku dawny 1.2 C3G (1239 cm³, zawory sterowane popychaczami i łańcuch, odziedziczony po Renault 5), który jest innym silnikiem i nie jest omawiany na tej karcie. Później oferowano go w Clio II od premiery (1998) do końca produkcji w Europie, jako 1.2 o mocy 58-60 KM w Kangoo I, a w Twingo II do października 2010 roku.[5][6][7][9]
Od końca 2000 roku pojawił się D4F, wersja 16-zaworowa tego samego bloku, która w Twingo I zastąpiła D7F w sierpniu 2004 roku; ma własną kartę (renault-d4f). Dane i usterki na tej stronie dotyczą wyłącznie 8-zaworowego D7F, który karty niezawodności odróżniają od 16-zaworowego.[1][4][10]
- Producent
- Renault
- Rodzina
- Familia «D» de Renault: el D7F es la versión de 8 válvulas del bloque de 1.149 cm³ del que sale el D4F de 16 válvulas
- Paliwo
- Benzyna
- Pojemność skokowa
- 1 149 cm³
- Cylindry
- 4
- Zasilanie
- Wolnossący
- Wtrysk
- Wtrysk pośredni
- Rozrząd
- Pasek rozrządu (suchy)
- Moc
- 54–60 KM
- Maksymalny moment obrotowy
- 93 Nm
- Produkcja
- 1996–2012
- Marki
- Renault
Co zmieniło się między wersjami
1996–2012
1.2 8V 54-60 KM (D7F, 1996-2012)
Jedyna wersja D7F: w 1996 roku miał 54 KM, w 1997 roku 58 KM, a w styczniu 2001 roku w Twingo I 60 KM; Clio II i Kangoo I montują go w wariantach 58-60 KM, według źródła. Źródła nie dokumentują zmian konstrukcyjnych między kodami silnika (700, 702, 746, 800...), które odróżnia przede wszystkim moc.[4][5][6][9]
Samochody z silnikiem 1.2 8v
5 modeli sprzedawanych w Europie. Wejdź w każdy, aby zobaczyć wszystkie jego usterki i listę kontrolną przed zakupem.
Renault
- Renault Twingo I1.2 (54, 58 y 60 CV)1996–2004[2][6][7][10]
- Renault Twingo II1.2 602007–2010[3][6]
- Renault Clio II1.2 601998–2012[1][5][11]
- Renault Kangoo I1.2 58 · 1.2 601997–2005[4][9][12]
- Renault Clio I1.2 D7F 601996–1998[4][13]
Porównaj: 1.2 8v
- 1.2 8v vs 1.2 PureTech
- 1.2 8v vs 1.0 PureTech
- 1.2 8v vs 1.2 i 1.4 TSI
- 1.2 8v vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 8v vs 1.2 TCe
- 1.2 8v vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.3 TCe
- 1.2 8v vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 8v vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 8v vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 8v vs 2.4, 2.8 i 3.0 V6 30v
- 1.2 8v vs BMW B38 / B37
- 1.2 8v vs BMW B48 / B38
- 1.2 8v vs BMW B58
- 1.2 8v vs M43 1.6, 1.8 i 1.9
- 1.2 8v vs M50 i M52
- 1.2 8v vs BMW M54
- 1.2 8v vs M60 i M62
- 1.2 8v vs BMW N13
- 1.2 8v vs BMW N20
- 1.2 8v vs N42 i N45 1.6, 1.8 i 2.0
- 1.2 8v vs BMW N43/N46
- 1.2 8v vs BMW N52 / N53
- 1.2 8v vs BMW N54/N55
- 1.2 8v vs BMW N62 / N63
- 1.2 8v vs 1.0, 1.2 i 1.4 Fire
- 1.2 8v vs 1.4 T-Jet
- 1.2 8v vs 1.0 T3 i 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 8v vs 0.9 TwinAir i 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 8v vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 8v vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 8v vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v i RoCam
- 1.2 8v vs 1.8 i 2.0 Zetec-E
- 1.2 8v vs 1.0 i 1.2 de 3 cilindros (Onix i Tracker)
- 1.2 8v vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 8v vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 8v vs 1.2, 1.4 i 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 8v vs Family II 2.0 i 2.4 gasolina
- 1.2 8v vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 8v vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 8v vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 8v vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 8v vs Honda IMA híbrido
- 1.2 8v vs 1.0 T-GDI
- 1.2 8v vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 8v vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 8v vs 1.3, 1.4 i 1.6 Alpha
- 1.2 8v vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 8v vs V6 Delta 2.5 i 2.7 (Hyundai-Kia)
- 1.2 8v vs 1.0 i 1.1 Epsilon
- 1.2 8v vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 8v vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 8v vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 8v vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 8v vs 2.0 / 2.4 GDI i T-GDI (Theta II)
- 1.2 8v vs 2.0 i 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 8v vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 8v vs MZR gasolina
- 1.2 8v vs Skyactiv-G
- 1.2 8v vs M111
- 1.2 8v vs M112 / M113
- 1.2 8v vs M264/M254
- 1.2 8v vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 i 2.0 Turbo)
- 1.2 8v vs M260
- 1.2 8v vs M271
- 1.2 8v vs M272/M273
- 1.2 8v vs M270/M274
- 1.2 8v vs M276
- 1.2 8v vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 8v vs MIVEC gasolina
- 1.2 8v vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 8v vs 1.6 DIG-T
- 1.2 8v vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 8v vs 1.2 HR12DE i 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 8v vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 8v vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 8v vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 8v vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 8v vs 1.4 Turbo
- 1.2 8v vs 1.6 i 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 8v vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 8v vs 1.4/1.6/1.8 Ecotec 16V (primera generación)
- 1.2 8v vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 8v vs Porsche M96/M97
- 1.2 8v vs Porsche V8 i V6 (Cayenne i Panamera)
- 1.2 8v vs 1.4 i 1.6 TU3/TU5
- 1.2 8v vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 8v vs 1.6 THP
- 1.2 8v vs 1.8, 2.0 i 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 8v vs 1.8 i 2.0 XU
- 1.2 8v vs 0.9 TCe
- 1.2 8v vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 8v vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 8v vs 1.4 i 1.6 8v
- 1.2 8v vs 1.8 TCe
- 1.2 8v vs 1.2 16v
- 1.2 8v vs E-Tech Híbrido
- 1.2 8v vs 2.0 16v F4R i F4RT
- 1.2 8v vs 1.4 i 1.6 16v
- 1.2 8v vs Rover K-Series
- 1.2 8v vs 1.0 i 1.4 Boosterjet
- 1.2 8v vs 1.2 Dualjet i 1.2 VVT
- 1.2 8v vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 8v vs 1.3, 1.5 i 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 8v vs 1.0 VVT-i
- 1.2 8v vs 1.2 Turbo
- 1.2 8v vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 8v vs 1.4, 1.6 i 1.8 VVT-i
- 1.2 8v vs 1.5 Hybrid
- 1.2 8v vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 8v vs 1.8 Hybrid
- 1.2 8v vs 2.7 i 4.0 gasolina (2TR-FE i 1GR-FE)
- 1.2 8v vs 2.0 i 2.4 VVT-i
- 1.2 8v vs 2.0 i 2.5 Hybrid
- 1.2 8v vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 8v vs Drive-E gasolina
- 1.2 8v vs 1.0 MPI
- 1.2 8v vs 1.2 12V
- 1.2 8v vs 1.4 16v i 1.6 FSI
- 1.2 8v vs 1.8 T 20v
- 1.2 8v vs 2.0 FSI
- 1.2 8v vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 8v vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 8v vs 1.0, 1.4 i 1.6 8v EA111
- 1.2 8v vs 1.6 i 2.0 8v EA827
- 1.2 8v vs VR6
Części serwisowe do silnika 1.2 8v
Części wymieniane podczas przeglądów i wymiany rozrządu, wyszukane dla tego silnika. Potwierdź numer katalogowy numerem rejestracyjnym lub numerem VIN.
Zestaw rozrządu
Filtr oleju
Filtr powietrza
Świece zapłonowe
Linki afiliacyjne: jeśli kupisz w tych sklepach, MotorFiable może otrzymać prowizję bez dodatkowych kosztów dla ciebie. Przed zamówieniem sprawdź zgodność po numerze rejestracyjnym lub numerze VIN. Linki afiliacyjne
Kupujesz samochód z silnikiem 1.2 8v?
Skontaktujemy Cię z partnerem tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę w formularzu.
Masz samochód z tym silnikiem? Opowiedz nam, jakie usterki miałeś, przy jakim przebiegu i ile zapłaciłeś. Zgłoś swoją awarię.
Źródła
Każda informacja na tej stronie prowadzi do swojego źródła. Jeśli znajdziesz błąd, daj nam znać.
- Fiabilité Renault Clio 2 : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 2 listopada 2026 · po francusku
- Fiabilité Renault Twingo 1993-2006 : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 2 listopada 2026 · po francusku
- Fiabilité Renault Twingo 2 (2007-2014) : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 2 listopada 2026 · po francusku
- Moteur D (Renault)Wikipédia (francés) · Encyklopedia · sprawdzono 2 listopada 2026 · po francusku
- Renault Clio IIWikipedia (alemán) · Encyklopedia · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku
- Renault TwingoWikipedia (alemán) · Encyklopedia · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku
- Renault Twingo IWikipedia (alemán) · Encyklopedia · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku
- Renault Twingo (ab 1993): Schwachstellen laut TÜV-AuswertungAUTO BILD · Prasa motoryzacyjna · opublikowano luty 2002 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku
- Renault KangooWikipedia (alemán) · Encyklopedia · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku
- Renault Twingo IWikipédia (francés) · Encyklopedia · sprawdzono 2 listopada 2026 · po francusku
- Renault Clio IIWikipédia (francés) · Encyklopedia · sprawdzono 2 listopada 2026 · po francusku
- Fiabilité Renault Kangoo (1997-2007) : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 2 listopada 2026 · po francusku
- Renault Clio IWikipedia (francés) · Encyklopedia · sprawdzono 2 listopada 2026 · po francusku