Naar de inhoud springen
MotorFiable

Hyundai-auto'sCode GKOok verkocht als Hyundai Tiburon (Zuid-Korea, Verenigde Staten en Mexico)

Problemen van de Hyundai Coupé II (2002–2009)

We hebben 2 motoren van de Hyundai Coupé II gedocumenteerd; de 1.8 / 2.0 Beta II heeft storingen van hoge of kritieke ernst. Geen enkele heeft het oordeel «Kopen»; de veiligste keuze is de 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha, met het oordeel «Met voorzichtigheid».[1][2]

Buiten de motor: Afgezien van de motor heeft de Coupé GK een gedocumenteerde DVSA-campagne (Groot-Brittannië) voor inwendige roest in de voorste draagarmen (auto's uit 2002 tot 2003) en bij keuringen gecorrodeerde remleidingen. We hebben geen andere storingen gevonden die door twee onafhankelijke bronnen worden bevestigd, en ook geen reparatieprijzen in Spanje.[3][4][5]

02468107,0op 10

Cijfer van de Hyundai Coupé II: redelijke betrouwbaarheid

Alleen berekend met 9 gedocumenteerde storingen en hun bronnen: de ernstigste en meest frequente storingen wegen zwaarder. Beperkt bewijs: een cijfer van 7,0 of hoger stelt dat de auto betrouwbaar is, en voor de ranglijsten zijn minstens 6 bronnen in 3 talen nodig, 2 echte gedocumenteerde storingen buiten de motor en goed onderzochte motoren. Daar voldoet hij nog niet aan. Hoe het wordt berekend

  • Motor7,3Van 6,9 tot 7,7 afhankelijk van de motor
  • Versnellingsbak10,0Geen gedocumenteerde storingen
  • Vering7,91 storing
  • Remmen7,91 storing
  • Banden en wielen10,0Geen gedocumenteerde storingen
  • Besturing10,0Geen gedocumenteerde storingen
  • Elektrisch systeem10,0Geen gedocumenteerde storingen
  • Koplampen en verlichting10,0Geen gedocumenteerde storingen
  • Elektronica en multimedia10,0Geen gedocumenteerde storingen
  • Klimaatregeling10,0Geen gedocumenteerde storingen
  • Carrosserie en interieur10,0Geen gedocumenteerde storingen
  • Airbags en veiligheid10,0Geen gedocumenteerde storingen

De zwakke punten van de Hyundai Coupé II

  1. 1Hoge ernst: Distributieriem en spanner met korte levensduurMotor 1.8 / 2.0 Beta II
  2. 2Hoge ernst: Inwendige roest in de voorste draagarmen (terugroepactie 2012)Vering
  3. 3Hoge ernst: Roest in remleidingen (starre remleiding)Remmen
  4. 4Gemiddelde ernst: Stijgend olieverbruik door vastgelopen zuigerverenMotor 1.8 / 2.0 Beta II
  5. 5Gemiddelde ernst: Olieverbruik en lekkage bij het carter, de krukaspakking en de ventilatieMotor 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha

Gedocumenteerde motoren, van meest naar minst risico

Het eerste label is de ernstigste storing die die motor in deze auto treft; het tweede is ons oordeel over de versies die erin zitten. De risico-index van elke motor wordt alleen berekend met de storingen die deze auto treffen (hoe we dit berekenen). We tonen alleen motoren die we met bronnen hebben gedocumenteerd: staat de jouwe er niet bij, dan hebben we hem nog niet geanalyseerd. Alle motoren bekijken

Bekijk wat je moet controleren voor je koopt

Buiten de motor

1 terugroepactie of campagne gedocumenteerd, de laatste: DVSA R/2012/070: roest in de voorste draagarmen. Bekijk de campagnes van de Hyundai Coupé II

15 bronnenHoe we werken

Hyundai/Kia 1.8 en 2.0 gasolina atmosféricos (familia Beta II, G4GB en G4GC) · Benzine

Bij de Coupé II
2002–2009[6][7]
Benamingen
2.0 16v 136 CV · 2.0 16v 143 CV
Storingen die hem treffen
4 · 1 met hoge of kritieke ernst
Risico-index bij deze auto
31
Matig risico

Oordeel over de versie die hij gebruikt

  • 2.0 16v CVVT (Beta II G4GC, 136-143 pk, atmosferisch, 2001-2012)2001–2012 · 136–143 pk · G4GC

    Met voorzichtigheid

    Kolesa schrijft hem een levensduur van 250.000-350.000 km toe bij normaal onderhoud, Wikipedia ongeveer 300.000 km en een Duitse recensie vindt hem betrouwbaar. Het risico zit in de riem en de spanner en in de kleppenafstelling: controleer of die zijn uitgevoerd.[1][2][8][9]

Storingen die de Coupé II treffen

  1. Hoge ernstFrequentie: Af en toeDistributieDistributieriem en spanner met korte levensduurDe distributieriem van de Beta II heeft een kort interval: 90.000 km of 6 jaar bij de Tucson I, en tussen 60.000 en 90.000 km of 5 jaar volgens AutoHints. Kolesa voegt eraan toe dat sommige kits de 60.000 km niet haalden en dat de spanner van de G4GC vóór de facelift een ongelukkig ontwerp is.
  2. Gemiddelde ernstFrequentie: Af en toeSmeringStijgend olieverbruik door vastgelopen zuigerverenRond 150.000 km kunnen de 1.8 en de 2.0 Beta II beginnen met olieverbruik door vastgelopen zuigerveren, volgens Kolesa; AutoHints voegt er verhard klepsteelafdichtingen aan toe en geeft als fabrieksmarge tot 0,5 l per 1.000 km. Een andere recensie van Kolesa noemt het matig.
  3. Lage ernstFrequentie: VaakCilinderkop en blokKleppenlawaai door speling buiten de tolerantieDe 1.8 en 2.0 Beta II hebben geen hydraulische tuimelaars, dus de kleppenspeling verandert met de kilometers en de motor gaat tikken of tokken. De bronnen situeren het rond 90.000-100.000 km; het wordt verholpen door de kleppen af te stellen, het best samen met de riemvervanging.Verschijnt rond 90.000 km
  4. Lage ernstFrequentie: Af en toeOntstekingSpoelen, bougies en kabels die zorgen voor een trillend stationair toerental en rukkenBij de 2.0 Beta II wordt een motor die stationair trilt of schokt bij het gas geven en remmen meestal verholpen door spoelen, bougies en kabels te vervangen, volgens MotorReviewer. AutoHints noemt versleten spoelen en kabels onder de gebruikelijke storingen. Het is een storing met lage ernst.

Pagina van de Coupé II 1.8 / 2.0 Beta IIAlle versies en storingen van de 1.8 / 2.0 Beta II

1.3, 1.4 en 1.6 Alpha

Veiligste keuze

Hyundai/Kia Alpha en Alpha II 1.3, 1.4 en 1.6 (G4EH, G4EE en G4ED) · Benzine

Bij de Coupé II
2002–2009[6][7]
Benaming
1.6 16v 105 CV
Storingen die hem treffen
3
Risico-index bij deze auto
23
Laag risico

Oordeel over de versie die hij gebruikt

  • 1.6 16v (G4ED en G4ED-G, 105-112 pk, 2000-2011)2000–2011 · 105–112 pk · G4ED

    Met voorzichtigheid

    Kolesa beschrijft de 1.6 van de Cerato I als een duurzame motor (250.000-350.000 km met onderhoud), maar met de neiging olie te verbruiken, lekkages via de carterventilatie en hydraulische tuimelaars die na 100.000 km slecht presteren.[1][2]

Storingen die de Coupé II treffen

  1. Gemiddelde ernstFrequentie: Af en toeSmeringOlieverbruik en lekkage bij het carter, de krukaspakking en de ventilatieDe Alpha-motoren verliezen of verbruiken met enige regelmaat olie: bij de Getz wijzen de gidsen naar de carterpakking en de krukaspakking, en bij de 1.6 van de Cerato neemt het verbruik toe met het aantal kilometers door de carterventilatie en de zuigerveren.
  2. Gemiddelde ernstFrequentie: Af en toeCilinderkop en blokSlijtage van de nokkenassen, de hydraulische tuimelaars en de tussenkettingBij de Getz telt pkw.de versleten nokkenassen tot de bekendste gebreken van tweedehands exemplaren, en bij de 1.6 van de Cerato wijst Kolesa op geluid van de tussenketting en hydraulische tuimelaars die na 100.000 km slecht presteren.
  3. Lage ernstFrequentie: Af en toeOntstekingStoringen aan de ontstekingsspoelen en de gasklepDe Duitse gidsen van de Getz wijzen erop dat de ontstekingsspoelen en de gaskleppen bij de benzinemotoren af en toe uitvallen, en pkw.de voegt eraan toe dat de motorelektronica problemen kan geven.

Pagina van de Coupé II 1.3, 1.4 en 1.6 AlphaAlle versies en storingen van de 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha

Storingen van de Hyundai Coupé II buiten de motor

Ophanging, remmen, banden, elektronica en de rest van de auto. Ze komen bij elke motor voor.

Checklist voor de aankoop van een gebruikte Hyundai Coupé II

Kijk in de advertentie of in de papieren welke motor de auto heeft en loop het bijbehorende blok door. Elk punt komt voort uit een gedocumenteerde storing; je kunt ze afvinken terwijl je controleert.

Als hij de 1.8 / 2.0 Beta II heeft (2002–2009)

Als hij de 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha heeft (2002–2009)

Slijtageonderdelen voor de Hyundai Coupé II

Remmen, ruitenwissers, interieurfilter en accu, gezocht voor dit model. Het exacte onderdeelnummer hangt af van de motor en het bouwjaar: bevestig het met het kenteken of het chassisnummer.

Affiliatelinks: als je in deze winkels koopt, kan MotorFiable een commissie ontvangen zonder extra kosten voor jou. Controleer de compatibiliteit met het kenteken of het chassisnummer voordat je bestelt. Affiliatelinks

Ga je een Hyundai Coupé II kopen?

We brengen je alleen met een partner in contact als je in het formulier toestemming geeft.

Heb je een Hyundai Coupé II? Vertel ons welke storingen je hebt gehad, bij hoeveel kilometer en hoeveel je betaalde. Meld je storing.

Veelgestelde vragen

Is de Hyundai Coupé II betrouwbaar?

We hebben 2 motoren van de Hyundai Coupé II gedocumenteerd; de 1.8 / 2.0 Beta II heeft storingen van hoge of kritieke ernst. Geen enkele heeft het oordeel «Kopen»; de veiligste keuze is de 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha, met het oordeel «Met voorzichtigheid». Afgezien van de motor heeft de Coupé GK een gedocumenteerde DVSA-campagne (Groot-Brittannië) voor inwendige roest in de voorste draagarmen (auto's uit 2002 tot 2003) en bij keuringen gecorrodeerde remleidingen. We hebben geen andere storingen gevonden die door twee onafhankelijke bronnen worden bevestigd, en ook geen reparatieprijzen in Spanje.

Welke motor van de Hyundai Coupé II is het betrouwbaarst?

Van de 2 motoren die we hebben gedocumenteerd, geen enkele heeft het oordeel «Kopen»; de veiligste keuze is de 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha, met het oordeel «Met voorzichtigheid». Kolesa beschrijft de 1.6 van de Cerato I als een duurzame motor (250.000-350.000 km met onderhoud), maar met de neiging olie te verbruiken, lekkages via de carterventilatie en hydraulische tuimelaars die na 100.000 km slecht presteren.[1][2]

Welke problemen heeft de Hyundai Coupé II naast de motor?

Afgezien van de motor heeft de Coupé GK een gedocumenteerde DVSA-campagne (Groot-Brittannië) voor inwendige roest in de voorste draagarmen (auto's uit 2002 tot 2003) en bij keuringen gecorrodeerde remleidingen. We hebben geen andere storingen gevonden die door twee onafhankelijke bronnen worden bevestigd, en ook geen reparatieprijzen in Spanje. De belangrijkste gedocumenteerde storingen zijn: inwendige roest in de voorste draagarmen (terugroepactie 2012) (vering, hoge ernst) en roest in remleidingen (starre remleiding) (remmen, hoge ernst).[3][4][5]

Welke storingen heeft de Hyundai Coupé II?

De belangrijkste qua ernst en frequentie, bij de motoren die we hebben gedocumenteerd, zijn: distributieriem en spanner met korte levensduur (1.8 / 2.0 Beta II, hoge ernst), stijgend olieverbruik door vastgelopen zuigerveren (1.8 / 2.0 Beta II, gemiddelde ernst), olieverbruik en lekkage bij het carter, de krukaspakking en de ventilatie (1.3, 1.4 en 1.6 Alpha, gemiddelde ernst), slijtage van de nokkenassen, de hydraulische tuimelaars en de tussenketting (1.3, 1.4 en 1.6 Alpha, gemiddelde ernst) en kleppenlawaai door speling buiten de tolerantie (1.8 / 2.0 Beta II, lage ernst).

Wat is het beste bouwjaar van de Hyundai Coupé II om te kopen?

Volgens ons cijfer per jaar zijn 2009, 2008, 2007 en nog 3 jaren met hetzelfde cijfer de beste (7,6/10); het slechtst scoort 2002 (7,0/10). Het cijfer van elk jaar telt alleen de motoren die in dat jaar werden verkocht en de storingen die die exemplaren treffen: open elk jaar om te zien wat er verandert.

Heeft de Hyundai Coupé II terugroepacties?

Ja: we hebben één campagne van de Hyundai Coupé II gedocumenteerd, zoals DVSA R/2012/070: roest in de voorste draagarmen (2012). Controleer met het chassisnummer bij de officiële werkplaats of die bij jouw auto al is uitgevoerd.[3]

Bronnen

Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.

  1. Kia Cerato I с пробегом: неудачные механические коробки и шумные, но надёжные моторыKolesa.ru · Autotijdschriften · gepubliceerd 28 februari 2019 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het andere taal
  2. Hyundai Elantra XD с пробегом: под хруст гранат и стук клапановKolesa.ru · Autotijdschriften · gepubliceerd 1 november 2018 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het andere taal
  3. Hyundai Coupe: front suspension may fail (R/2012/070)Car-Recalls.co.uk (reproduce DVSA) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
  4. Hyundai Coupe: betrouwbaarheid (datos de la inspección APK)Autozine · Betrouwbaarheidsonderzoek · geraadpleegd 2 november 2026 · in het andere taal
  5. Hyundai Coupe: MOT history and common failuresCarVerify · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
  6. Hyundai CoupéWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
  7. Hyundai TiburonWikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
  8. Hyundai Beta engineWikipedia · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
  9. Kia Ceed I: Bekannte Probleme & SchwachstellenGebrauchtwagenberater · Autotijdschriften · gepubliceerd 3 april 2025 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
  10. Hyundai Tucson I: Typische Probleme & KrankheitenGebrauchtwagenberater · Autotijdschriften · gepubliceerd 8 mei 2025 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
  11. Hyundai Tucson: Zahnriemen oder Steuerkette – Tabelle aller Modellecarwiki.de · Technische documentatie · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
  12. Hyundai G4GC 2.0L 143HP inline-4 cylinder engineA/H AutoHints · Technische documentatie · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
  13. Hyundai Kia G4GC 2.0L engineMotorReviewer · Technische documentatie · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
  14. Hyundai Kia Beta (G4GB, G4GC)motor-car.net · Technische documentatie · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
  15. Hyundai Getz: typische Probleme und SchwachstellenGebrauchtwagenberater.de · Autotijdschriften · gepubliceerd 9 november 2022 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits