XU7JBLFXXU7JPLFZXU7JP4LFYXU10J2CRFX
Motor 1.8 en 2.0 XU: storingen en betrouwbaarheid
PSA 1.8 en 2.0 de gasolina XU7 en XU10 (8 en 16 válvulas) · Peugeot en Citroën
Het zijn atmosferische benzinemotoren van 1.8 en 2.0 liter zonder gedocumenteerde ernstige ontwerpfouten buiten de distributieriem van de 16-kleps: de 1.8 16v die tot eind 1997 is gebouwd, had een terugroepactie wegens vroegtijdig breken, en de 2.0 16v van de GTi-6 vraagt om kortere riemvervangingen. De rest zijn kleinere storingen: koelvloeistoflekken, olielekken, sondes en stationair draaien.[1][2][3][4]
Welke uitvoeringen van de 1.8 en 2.0 XU kopen?
Ons oordeel over elke uitvoering, gebaseerd op de gedocumenteerde storingen.
- Kopen
1.8 8v 90-103 pk (XU7JB/LFX en XU7JP/LFZ, 1993-2001)
1993–2001 · 90–103 pk · XU7JB, LFX, XU7JP, LFZ
De bronnen noemen geen ernstige eigen storingen van deze motor: Caradisiac vermeldt alleen schokken bij laag toerental, verholpen met een herprogrammering, en een waarschuwing voor de lambdasonde tot oktober 1998. Op Fiches-auto herhalen de 11 meningen over de Berlingo 1.8 van 90 pk geen enkele storing. De gepubliceerde gegevens zijn schaars.[1][2][9]
- Met voorzichtigheid
1.8 16v 110-112 pk (XU7JP4/LFY, 1995-2002)
1995–2002 · 110–112 pk · XU7JP4, LFY
Caradisiac waarschuwt dat de distributieriem van de exemplaren die tot eind 1997 zijn gebouwd, voortijdig kon breken, met schade aan de kleppen en soms aan de cilinderkop, en voor een toenemend olieverbruik bij de 406's van vóór mei 1997. Vraag de factuur van de riem en de waterpomp op.[1][2][3]
- Kopen
2.0 8v 121-123 pk (XU10J2C/RFX, tot 1997)
1993–1997 · 121–123 pk · XU10J2C, RFX
Er zijn heel weinig gegevens: op Fiches-auto heeft de 306 2.0 van 125 pk 3 meningen zonder enige mechanische storing in de geteld categorieën, en Caradisiac vermeldt alleen de schokken bij laag toerental van de 1.8 en 2.0 met 8 kleppen van vóór december 1998, die verholpen worden door de besturing te herprogrammeren.[1][10]
- Met voorzichtigheid
2.0 16v 132-135 pk (XU10J4R/RFV, 1995-2002)
1995–2002 · 132–135 pk · XU10J4R, RFV
Caradisiac vermeldt koelvloeistoflekken aan de thermostaatbehuizing in de 406 met benzinemotor van 4 cilinders die tussen juli 1997 en juni 1999 zijn gebouwd, en PistonHeads waarschuwt voor het korte riemverval van de GTi-6, een 2.0 16v uit dezelfde familie. Fiches-auto maakt geen onderscheid tussen deze motor en de EW10 in de 406 2.0 16v van 135 pk.[3][4][11]
- Met voorzichtigheid
2.0 16v 150-167 pk (XU10J4/RFT/RFY S16 en XU10J4RS/RFS GTi-6 en VTS, 1993-2002)
1993–2002 · 150–167 pk · XU10J4, XU10J4D, RFT, RFY, XU10J4RS, RFS
PistonHeads beschrijft hem als een robuuste motor met één grote kanttekening, de distributieriem: Peugeot verlaagde het interval van 70.000 naar 40.000 mijl of vijf jaar en volgens het blad braken veel riemen vóór de 40.000 mijl. Op Fiches-auto tellen de 2.0 van 165 pk van de 306 en de Xsara samen één geval van koppakking en cilinderkop en één geval van motorschade.[4][10][12]
Kopen: Geen bekende ernstige storingen, of ze zijn al verholpen in deze uitvoering. Met voorzichtigheid: Te koop als je iets specifieks controleert: historie, vervangen onderdeel of uitgevoerde campagne. Vermijden: Hoog risico op een ernstige storing die moeilijk te controleren of te voorkomen is.
Bekende storingen van de 1.8 en 2.0 XU
Gerangschikt van meest naar minst belangrijk (ernst × frequentie).
- 1Kritieke ernstFrequentie: Af en toeDistributieVroegtijdig breken van de distributieriem bij de 16-klepsCaradisiac waarschuwt dat de riem van de 1.8 16v die tot eind 1997 is gebouwd (306, Xsara en 406) vroegtijdig kon breken en de kleppen en de cilinderkop kon beschadigen, vaak met motorvervanging tot gevolg, en er was een terugroepactie. PistonHeads meldt veel gebroken riemen vóór het interval bij de 2.0 16v van de GTi-6.
- 2Gemiddelde ernstFrequentie: Af en toeKoelingKoelvloeistoflekken aan de thermostaatbehuizing en de radiatorCaradisiac documenteert koelvloeistoflekken aan de zijkant van de thermostaatbehuizing bij de 406 met benzinemotor van 4 cilinders die tussen juli 1997 en juni 1999 zijn gebouwd, soms vanaf ongeveer 25.000 km. PistonHeads noemt het koelcircuit van de 306 GTi-6 kwetsbaar, met radiatoren die corroderen.
- 3Gemiddelde ernstFrequentie: Af en toeSmeringOlieverbruik en olielekkenCaradisiac wijst op een toenemend olieverbruik bij de 1.8 16v van de 406 die tot mei 1997 is gebouwd (kleppenafdichtingen of zuigers met cilinderwand) en een lichte uitzweting rond 70.000 km bij auto's met airconditioning. Op Fiches-auto is verbruik of lek het meest genoemd bij de 406 1.8 16v, met 5 van de 38 meningen.
- 4Lage ernstFrequentie: Af en toeInspuitingOnregelmatig stationair draaien en schokken bij laag toerentalCaradisiac noemt schokken bij laag toerental bij de 1.8 en 2.0 met 8 kleppen die tot eind 1998 of medio 1999 zijn gebouwd; die worden verholpen door de besturing te herprogrammeren. PistonHeads schrijft het onregelmatig stationair draaien in koude toestand van de 2.0 16v toe aan het stationaire kleppje en de stappenmotor ervan.
- 5Lage ernstFrequentie: Af en toeUitlaatemissiesStoringen van lambdasondes en andere sensorenSondes en sensoren behoren tot de meest genoemde storingen door eigenaren: 5 van de 39 meningen over de 306 1.8 van 112 pk en 3 van de 32 over de Xsara 1.8 van 90 pk op Fiches-auto. Caradisiac vermeldt een waarschuwing voor de lambdasonde die zonder reden oplichtte bij de 1.8 8v van vóór oktober 1998.
Kleuren van de ernst: laag, gemiddeld, hoog, kritiek. Hoe we ze beoordelen
Per onderdeel
Vergelijk elke storing met hetzelfde onderdeel bij andere motoren: symptomen, kosten en getroffen modellen.
Symptomen van deze storingen
Wat is de 1.8 en 2.0 XU
De XU-familie van PSA omvat viercilinder-benzinemotoren in lijn die volgens Wikipedia (en) tussen 1982 en 2001 zijn gebouwd; de XU10 van 2.0 liter heeft een blok van gietijzer. Deze pagina behandelt de XU7 van 1.8 liter (1.761 cc) en de XU10 van 2.0 liter (1.998 cc), met 8 en 16 kleppen en een distributieriem, die zaten in de Peugeot 306 en 406, de Citroën Xsara, Berlingo en Partner.[5][6]
De codes die Wikipedia (en) noemt zijn: XU7JB (LFX), 1.8 met 8 kleppen en 90 pk; XU7JP (LFZ), 1.8 met 8 kleppen en 101 pk; XU7JP4 (LFY), 1.8 met 16 kleppen en 110 pk; XU10J2C (RFX), 2.0 met 8 kleppen en 121 pk; XU10J4R (RFV), 2.0 met 16 kleppen en 134 pk; en XU10J4RS (RFS), 2.0 met 16 kleppen en 166 pk, de motor van de 306 GTi-6 en de Xsara VTS. De bronnen verschillen onderling een paar pk (101 of 103, 110 of 112, 132 of 135).[5][7][13][14]
De motoren die ze opvolgden staan hier niet: de 2.0 16v EW10J4 (RFR, RFN) van de 406 vanaf 1999 en van de Xsara vanaf 2000, en de 1.8 16v EW7J4 (6FZ) van de 406 vanaf oktober 2000. Ook de 1.4 en 1.6 TU uit dezelfde gamma's staan er niet bij; die hebben hun eigen pagina.[8][14]
Er is weinig redactionele documentatie over motoren van meer dan twintig jaar oud. De basis van deze pagina zijn de betrouwbaarheidsfiches van Caradisiac, die de defecten afbakenen per productiedatum, de meningen van eigenaren op Fiches-auto.fr en de koopgids voor de 306 GTi-6 van PistonHeads.[1][2][3][4][10]
- Fabrikant
- PSA Peugeot Citroën
- Familie
- XU
- Brandstof
- Benzine
- Cilinderinhoud
- —
- Cilinders
- 4
- Brandstoftoevoer
- Atmosferisch
- Inspuiting
- Indirecte inspuiting
- Distributie
- Distributieriem (droog)
- Vermogen
- 90–167 pk
- Maximaal koppel
- 193 Nm
- Productie
- 1993–2002
- Merken
- Peugeot en Citroën
Wat er tussen de uitvoeringen veranderde
1993–2001
1.8 8v 90-103 pk (XU7JB/LFX en XU7JP/LFZ, 1993-2001)
Atmosferische benzinemotor van 1.761 cc met 8 kleppen en inspuiting. Wikipedia (en) verdeelt hem over twee codes: de XU7JB (LFX), 90 pk, voor Berlingo, Xsara, 406 en Partner, en de XU7JP (LFZ), 101 pk, voor de 306, Xsara en andere modellen. In de 306 geeft de Spaanstalige fiche 103 pk (101 pk in fase 2); de Xsara van 101 pk was alleen met automaat en liep van 09/1997 tot 07/1999.[5][7][13]
1993–1997
2.0 8v 121-123 pk (XU10J2C/RFX, tot 1997)
Atmosferische benzinemotor van 1.998 cc met 8 kleppen, 121 pk volgens Wikipedia (en) en 123 pk volgens de Spaanse en Franse fiches van de 306, waar hij de 2.0 XSi van fase 1 (1993-1997) aandreef.[5][13][15]
1993–2002
2.0 16v 150-167 pk (XU10J4/RFT/RFY S16 en XU10J4RS/RFS GTi-6 en VTS, 1993-2002)
Sportieve versies van de 2.0 16v van 1.998 cc: de S16 van 150-152 pk (codes RFT en RFY volgens Wikipedia (en)) en de XU10J4RS (RFS), afgeleid daarvan, van 166-167 pk volgens Wikipedia (en) en met 193 Nm in de Xsara VTS. De S16 was een 306 met drie deuren alleen van fase 1 (1993-1996), werd in 1996 vervangen door de GTi-6 en liep tot eind 2000; de Xsara VTS Coupé had hem van 02/1998 tot 06/2002.[5][6][7][8][13]
1995–2002
1.8 16v 110-112 pk (XU7JP4/LFY, 1995-2002)
Cilinderkop met dubbele nokkenas en 16 kleppen op hetzelfde blok van 1.761 cc, met 110 pk en 155 Nm bij 4.250 tpm volgens de Duitse fiches van de 406 en de Xsara. Het was de 1.8 16v van de 406 van 09/1995 tot 10/2000, toen hij werd vervangen door de EW7J4 (6FZ), en die van de Xsara tot 09/2000; de 306 kreeg hem met fase 2, in 1997.[6][7][13][14]
1995–2002
2.0 16v 132-135 pk (XU10J4R/RFV, 1995-2002)
Atmosferische benzinemotor van 1.998 cc met 16 kleppen, 132 pk en 180 Nm volgens Wikipedia (de). Hij zat in de 406 van 09/1995 tot 12/1998, tot hij werd vervangen door de EW10J4, en in de 306 in fase 2 en 3 (132-135 pk volgens de Spaanse fiche van de 306).[5][13][14]
Auto's met de 1.8 en 2.0 XU
9 modellen verkocht in Europa. Open elk model om alle storingen en de aankoopchecklist te zien.
Citroën
- Citroën Xsara1.8i · 1.8i 16v · 2.0i 16v VTS 167 CV1997–2002[7][8]
- Citroën Berlingo I1.8i1997–2001[5][9][17]
- Citroën ZX1.8i 101 · 1.8i 16v 110 · 2.0i 121 · 2.0i 16v 152/1671992–1997[28][29][30][31]
- Citroën Xantia1.8i 90/101 · 1.8i 16v 110 · 2.0i 121 · 2.0i 16v 132 · 2.0i 16v 150/1521993–2001[32][33]
Peugeot
- Peugeot 3061.8 · 1.8 16v · 2.0 XSi · 2.0 16v · 2.0 16v S16 · 2.0 16v GTi-61993–2002[6][13][15][16]
- Peugeot 4061.8 · 1.8 16v 110 CV · 2.0 16v 132 CV1995–2000[14]
- Peugeot Partner I1.8i1997–2001[18][19][20]
- Peugeot 4051.8 · 2.0 · 2.0 16v Mi161993–1996[21][22][23]
- Peugeot 8061.8 · 2.0 · 2.0 16v1994–2001[24][25][26][27]
Vergelijk de 1.8 en 2.0 XU
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 PureTech
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 PureTech
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 TCe
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 EcoBoost
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.3 TCe
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 EcoBoost
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.8 en 2.0 XU vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW B38 / B37
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW B48 / B38
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW B58
- 1.8 en 2.0 XU vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.8 en 2.0 XU vs M50 en M52
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW M54
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N13
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N20
- 1.8 en 2.0 XU vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N43/N46
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N52 / N53
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N54/N55
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N62 / N63
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 T-Jet
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.8 en 2.0 XU vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5 EcoBoost
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 EcoBoost
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.3 EcoBoost
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.8 en 2.0 XU vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.8 en 2.0 XU vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.8 en 2.0 XU vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.8 en 2.0 XU vs Honda IMA híbrido
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 T-GDI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.8 en 2.0 XU vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.8 en 2.0 XU vs MZR gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs Skyactiv-G
- 1.8 en 2.0 XU vs M111
- 1.8 en 2.0 XU vs M112 / M113
- 1.8 en 2.0 XU vs M264/M254
- 1.8 en 2.0 XU vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.8 en 2.0 XU vs M260
- 1.8 en 2.0 XU vs M271
- 1.8 en 2.0 XU vs M272/M273
- 1.8 en 2.0 XU vs M270/M274
- 1.8 en 2.0 XU vs M276
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.8 en 2.0 XU vs MIVEC gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs Mitsubishi PHEV
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 DIG-T
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 Turbo
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.8 en 2.0 XU vs Porsche M96/M97
- 1.8 en 2.0 XU vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4/1.6 VTi
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 THP
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.8 en 2.0 XU vs 0.9 TCe
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 TCe / SCe
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 TCe
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 16v
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 8v
- 1.8 en 2.0 XU vs E-Tech Híbrido
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.8 en 2.0 XU vs Rover K-Series
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 VVT-i
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 Turbo
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5 Hybrid
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 Hybrid
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.8 en 2.0 XU vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs Drive-E gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 MPI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 12V
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 T 20v
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 FSI
- 1.8 en 2.0 XU vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.8 en 2.0 XU vs VR6
Onderhoudsonderdelen voor de motor 1.8 en 2.0 XU
De onderdelen die bij onderhoudsbeurten en bij het vervangen van de distributie worden vervangen, gezocht voor deze motor. Bevestig het onderdeelnummer met het kenteken of het chassisnummer.
Distributieset
Oliefilter
Luchtfilter
Bougies
Affiliatelinks: als je in deze winkels koopt, kan MotorFiable een commissie ontvangen zonder extra kosten voor jou. Controleer de compatibiliteit met het kenteken of het chassisnummer voordat je bestelt. Affiliatelinks
Ga je een auto met de 1.8 en 2.0 XU kopen?
We brengen je alleen met een partner in contact als je in het formulier toestemming geeft.
Heb je een auto met deze motor? Vertel ons welke storingen je hebt gehad, bij hoeveel kilometer en hoeveel je hebt betaald. Meld je storing.
Bronnen
Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.
- Peugeot 306: fiche fiabilitéCaradisiac · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Citroën Xsara: fiche fiabilitéCaradisiac · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Peugeot 406: fiche fiabilitéCaradisiac · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Peugeot 306 GTI-6 buying guide: powertrainPistonHeads · Autotijdschriften · gepubliceerd 4 september 2016 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- PSA XU engineWikipedia (en) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Peugeot 306Wikipedia (en) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Citroën XsaraWikipedia (de) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Citroën XsaraWikipedia (es) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Spaans
- Fiabilité Citroën Berlingo: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Fiabilité Peugeot 306: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Fiabilité Peugeot 406: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Fiabilité Citroën Xsara: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Peugeot 306Wikipedia (es) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Spaans
- Peugeot 406Wikipedia (de) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Peugeot 306Wikipedia (fr) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Peugeot 306Wikipedia (de) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Citroën BerlingoWikipedia (de) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Peugeot PartnerWikipedia (es) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Spaans
- Peugeot PartnerWikipedia (en) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Fiabilité Peugeot Partner: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Peugeot 405Wikipedia (fr) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Peugeot 405Wikipedia (es) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Spaans
- Peugeot 405Wikipedia (en) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Peugeot 806Wikipedia (fr) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Peugeot 806Wikipedia (es) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Spaans
- Peugeot 806Wikipedia (de) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- EurovansWikipedia (en) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Citroën ZXWikipedia (en) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Citroën ZXWikipedia (de) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Citroën ZXCitroënët (Julian Marsh) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Fiabilité Citroën ZX (1991-1997): pannes et témoignagesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Citroën XantiaWikipedia (en) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Fiabilité Citroën Xantia (1993-2002): pannes et témoignagesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans