1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 en 2.0 XU: welke motor is betrouwbaarder?
Volgens onze risico-index heeft de 1.4 / 1.6 16v E-TEC II minder risico dan de 1.8 en 2.0 XU: 19/100 (laag risico) tegenover 39/100 (matig risico). De 1.4 / 1.6 16v E-TEC II heeft geen gedocumenteerde ernstige storing; de 1.8 en 2.0 XU heeft 1 gedocumenteerde ernstige storing, de belangrijkste «Vroegtijdig breken van de distributieriem bij de 16-kleps».
De index (0–100) weegt de ernst en de frequentie van de drie ernstigste gedocumenteerde storingen. Hoe het wordt berekend
Is de 1.4 / 1.6 16v E-TEC II betrouwbaar?
De E-TEC II's van 1.4 en 1.6 16v van GM Daewoo (Lacetti/Optra en Aveo van de eerste generatie) hebben een distributieriem en, volgens de Poolse pers, een matige kwetsbaarheid. Gedocumenteerd zijn defecte kleppen bij de eerste units (2004-2005), storingen van de lambdasonde en af en toe een geval van lekkage of olieverbruik.[1][2][3]
Bekijk de 3 storingen van de 1.4 / 1.6 16v E-TEC IIIs de 1.8 en 2.0 XU betrouwbaar?
Het zijn atmosferische benzinemotoren van 1.8 en 2.0 liter zonder gedocumenteerde ernstige ontwerpfouten buiten de distributieriem van de 16-kleps: de 1.8 16v die tot eind 1997 is gebouwd, had een terugroepactie wegens vroegtijdig breken, en de 2.0 16v van de GTi-6 vraagt om kortere riemvervangingen. De rest zijn kleinere storingen: koelvloeistoflekken, olielekken, sondes en stationair draaien.[4][5][6][7]
Bekijk de 5 storingen van de 1.8 en 2.0 XUVergelijking naast elkaar
| Gegeven | 1.4 / 1.6 16v E-TEC II | 1.8 en 2.0 XU |
|---|---|---|
| Technische fiche | ||
| Type | Motor | Motor |
| Brandstof | Benzine | Benzine |
| Cilinderinhoud | — | — |
| Distributie | Distributieriem (droog) | Distributieriem (droog) |
| Vermogen | 83–109 pk | 90–167 pk |
| Productie | 2004–2011[8][9][10][11][12] | 1993–2002[13][14][15][16] |
| Betrouwbaarheid | ||
| Risico-index (wat is dat) | 19Laag risico | 39Matig risico |
| Gedocumenteerde storingen | 3 | 5 |
| Met hoge of kritieke ernst | 0 | 1 |
| Ergste ernst | Gemiddelde ernst | Kritieke ernst |
| Belangrijkste storingen |
|
|
| Duurste gedocumenteerde reparatie | Geen betrouwbare gegevens | Geen betrouwbare gegevens |
| Welke uitvoeringen kopen | ||
| KopenAanbevolen versies | ||
| Met voorzichtigheidVersies met voorzichtigheid | ||
| VermijdenTe vermijden versies | Geen | Geen |
Ernst van elke storing: groen, laag; oranje, gemiddeld; rood, hoog; donkerrood, kritiek. Hoe we ze beoordelen
Auto's waarin elk zit
Andere vergelijkingen
Met de 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 PureTech
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 PureTech
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.3 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW B38 / B37
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW B48 / B38
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW B58
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M50 en M52
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW M54
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N13
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N20
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N43/N46
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N52 / N53
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N54/N55
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N62 / N63
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 T-Jet
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.3 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Honda IMA híbrido
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 T-GDI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs MZR gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Skyactiv-G
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M111
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M112 / M113
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M264/M254
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M260
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M271
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M272/M273
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M270/M274
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M276
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs MIVEC gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Mitsubishi PHEV
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 DIG-T
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Porsche M96/M97
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4/1.6 VTi
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 THP
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 0.9 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 TCe / SCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 16v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 8v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs E-Tech Híbrido
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Rover K-Series
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 Hybrid
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 Hybrid
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Drive-E gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 MPI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 12V
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 T 20v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 FSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs VR6
Met de 1.8 en 2.0 XU
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 PureTech
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 PureTech
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 TCe
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 EcoBoost
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.3 TCe
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 EcoBoost
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.8 en 2.0 XU vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW B38 / B37
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW B48 / B38
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW B58
- 1.8 en 2.0 XU vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.8 en 2.0 XU vs M50 en M52
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW M54
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N13
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N20
- 1.8 en 2.0 XU vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N43/N46
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N52 / N53
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N54/N55
- 1.8 en 2.0 XU vs BMW N62 / N63
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 T-Jet
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.8 en 2.0 XU vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5 EcoBoost
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 EcoBoost
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.3 EcoBoost
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.8 en 2.0 XU vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.8 en 2.0 XU vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.8 en 2.0 XU vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.8 en 2.0 XU vs Honda IMA híbrido
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 T-GDI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.8 en 2.0 XU vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.8 en 2.0 XU vs MZR gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs Skyactiv-G
- 1.8 en 2.0 XU vs M111
- 1.8 en 2.0 XU vs M112 / M113
- 1.8 en 2.0 XU vs M264/M254
- 1.8 en 2.0 XU vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.8 en 2.0 XU vs M260
- 1.8 en 2.0 XU vs M271
- 1.8 en 2.0 XU vs M272/M273
- 1.8 en 2.0 XU vs M270/M274
- 1.8 en 2.0 XU vs M276
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.8 en 2.0 XU vs MIVEC gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs Mitsubishi PHEV
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 DIG-T
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 Turbo
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.8 en 2.0 XU vs Porsche M96/M97
- 1.8 en 2.0 XU vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4/1.6 VTi
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 THP
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.8 en 2.0 XU vs 0.9 TCe
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 TCe / SCe
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 TCe
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 16v
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 8v
- 1.8 en 2.0 XU vs E-Tech Híbrido
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.8 en 2.0 XU vs Rover K-Series
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 VVT-i
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 Turbo
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.5 Hybrid
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 Hybrid
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.8 en 2.0 XU vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs Drive-E gasolina
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0 MPI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.2 12V
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.8 T 20v
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.0 FSI
- 1.8 en 2.0 XU vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.8 en 2.0 XU vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.8 en 2.0 XU vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.8 en 2.0 XU vs VR6
Vergelijk andere motoren
Bronnen
Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.
- Chevrolet Lacetti 1.4 16V - Niełatwo zdobyć zaufanieAuto Świat · Autotijdschriften · gepubliceerd 19 november 2007 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het andere taal
- Bez fajerwerków - Chevrolet Lacetti (2003-2010)AutoCentrum.pl · Autotijdschriften · gepubliceerd 7 april 2012 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het andere taal
- Czy warto kupić: używany Chevrolet Aveo (od 2002 do 2011)AutoCentrum.pl · Autotijdschriften · gepubliceerd 5 maart 2013 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het andere taal
- Peugeot 306: fiche fiabilitéCaradisiac · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Citroën Xsara: fiche fiabilitéCaradisiac · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Peugeot 406: fiche fiabilitéCaradisiac · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Peugeot 306 GTI-6 buying guide: powertrainPistonHeads · Autotijdschriften · gepubliceerd 4 september 2016 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- GM Family 1 engineWikipedia · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Chevrolet LacettiWikipedia · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Chevrolet LacettiWikipedia (de) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Chevrolet Aveo (T200)Wikipedia · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Używany Chevrolet Aveo T200/T250 - typowe awarie i problemyWP Autokult · Autotijdschriften · gepubliceerd 28 januari 2012 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het andere taal
- PSA XU engineWikipedia (en) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Peugeot 306Wikipedia (en) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Citroën XsaraWikipedia (de) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Citroën XsaraWikipedia (es) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Spaans
- Fiabilité Citroën Berlingo: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Fiabilité Peugeot 306: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- W pierwszych silnikach 1,6 l przecierały się zawory (Chevrolet Lacetti)AutoCentrum.pl (usterki) · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het andere taal
- Fiabilité Peugeot 406: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Fiabilité Citroën Xsara: pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans