2.0 TSI / TFSI vs 1.2 16v: który silnik jest bardziej niezawodny?
Według naszego wskaźnika ryzyka 1.2 16v ma mniejsze ryzyko niż 2.0 TSI / TFSI: 36/100 (umiarkowane ryzyko) wobec 54/100 (wysokie ryzyko). 2.0 TSI / TFSI: 2 udokumentowane poważne usterki, główna to „Wysokie zużycie oleju”; 1.2 16v: 1 udokumentowana poważna usterka, główna to „Uszkodzona uszczelka głowicy i utrata płynu chłodniczego”.
Wskaźnik (0–100) uwzględnia wagę i częstość trzech najpoważniejszych udokumentowanych usterek. Jak to się liczy
Czy 2.0 TSI / TFSI jest niezawodny?
Zależy to przede wszystkim od generacji. Pierwsze egzemplarze (2008-2012, bez Valvelift) mają więcej skarg na zużycie oleju i nieco większe zużycie łańcucha i napinacza; od 2012 roku konstrukcja z Valvelift zmniejszyła zużycie oleju, ale nagar na zaworach dolotowych pozostał słabym punktem, aż około 2016 roku dodano pomocniczy wtrysk pośredni. Obudowa termostatu ze zintegrowaną pompą wody przecieka płynem chłodniczym w kilku generacjach.[1][2][3][4][5]
Zobacz wszystkie usterki (5): 2.0 TSI / TFSICzy 1.2 16v jest niezawodny?
Silnik 1.2 16v (D4F) i jego poprzednik 8-zaworowy D7F to proste jednostki wolnossące, używane przez ponad dwie dekady jako wersja podstawowa w Renault i Dacii, mające opinię niezawodnych: przeanalizowane karty niezawodności nie dokumentują ani katastrofalnych awarii, ani zużycia oleju. Najczęściej wymieniane są cewki zapłonowe i czujniki, a w egzemplarzach z większym przebiegiem uszczelka głowicy.[6][7][8][9]
Zobacz wszystkie usterki (5): 1.2 16vPorównanie obok siebie
| Dana | 2.0 TSI / TFSI | 1.2 16v |
|---|---|---|
| Dane techniczne | ||
| Typ | Silnik | Silnik |
| Paliwo | Benzyna | Benzyna |
| Pojemność skokowa | 1 984 cm³ | 1 149 cm³ |
| Rozrząd | Łańcuch | Pasek rozrządu (suchy) |
| Moc | 170–320 KM | 60–76 KM |
| Produkcja | od 2008[1][10] | 2001–2020[11][12][13][14] |
| Niezawodność | ||
| Wskaźnik ryzyka (co to jest) | 54Wysokie ryzyko | 36Umiarkowane ryzyko |
| Udokumentowane awarie | 5 | 5 |
| O wysokiej lub krytycznej wadze | 2 | 1 |
| Największa waga | Krytyczna dotkliwość | Wysoka dotkliwość |
| Główne usterki |
|
|
| Najdroższa udokumentowana naprawa | do 4 000 €Wysokie zużycie olejuOpublikowana kwota[15] | Brak wiarygodnych danych |
| Które wersje kupować | ||
| KupićPolecane wersje | ||
| Z ostrożnościąWersje wymagające ostrożności | Brak | |
| UnikaćWersje, których unikać | Brak | Brak |
Waga każdej usterki: zielony – niska; bursztynowy – średnia; czerwony – wysoka; ciemnoczerwony – krytyczna. Jak je oceniamy
Samochody, w których każdy z nich jest montowany
Inne porównania
Z silnikiem 2.0 TSI / TFSI
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.2 PureTech
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 PureTech
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.2 i 1.4 TSI
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.2 TCe
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 EcoBoost
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.3 TCe
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.6 EcoBoost
- 2.0 TSI / TFSI vs Audi 3.0 TFSI V6
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.4, 2.8 i 3.0 V6 30v
- 2.0 TSI / TFSI vs BMW B38 / B37
- 2.0 TSI / TFSI vs BMW B48 / B38
- 2.0 TSI / TFSI vs BMW B58
- 2.0 TSI / TFSI vs M43 1.6, 1.8 i 1.9
- 2.0 TSI / TFSI vs M50 i M52
- 2.0 TSI / TFSI vs BMW M54
- 2.0 TSI / TFSI vs BMW N13
- 2.0 TSI / TFSI vs BMW N20
- 2.0 TSI / TFSI vs N42 i N45 1.6, 1.8 i 2.0
- 2.0 TSI / TFSI vs BMW N43/N46
- 2.0 TSI / TFSI vs BMW N52 / N53
- 2.0 TSI / TFSI vs BMW N54/N55
- 2.0 TSI / TFSI vs BMW N62 / N63
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0, 1.2 i 1.4 Fire
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.4 T-Jet
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 T3 i 1.3 T4 FireFly Turbo
- 2.0 TSI / TFSI vs 0.9 TwinAir i 1.0/1.3 FireFly
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.5 EcoBoost
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.0 EcoBoost
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.3 EcoBoost
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v i RoCam
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.8 i 2.0 Zetec-E
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 i 1.2 de 3 cilindros (Onix i Tracker)
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 2.0 TSI / TFSI vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.2, 1.4 i 1.6 8V (Family 1)
- 2.0 TSI / TFSI vs Family II 2.0 i 2.4 gasolina
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 2.0 TSI / TFSI vs Honda e:HEV / i-MMD
- 2.0 TSI / TFSI vs Honda IMA híbrido
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 T-GDI
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.6 GDI / T-GDI
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.3, 1.4 i 1.6 Alpha
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 i 1.1 Epsilon
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 / 1.25 MPi
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.8 / 2.0 Nu
- 2.0 TSI / TFSI vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.0 / 2.4 GDI i T-GDI (Theta II)
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.0 i 3.0 Ingenium gasolina
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 2.0 TSI / TFSI vs MZR gasolina
- 2.0 TSI / TFSI vs Skyactiv-G
- 2.0 TSI / TFSI vs M111
- 2.0 TSI / TFSI vs M112 / M113
- 2.0 TSI / TFSI vs M264/M254
- 2.0 TSI / TFSI vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 i 2.0 Turbo)
- 2.0 TSI / TFSI vs M260
- 2.0 TSI / TFSI vs M271
- 2.0 TSI / TFSI vs M272/M273
- 2.0 TSI / TFSI vs M270/M274
- 2.0 TSI / TFSI vs M276
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 2.0 TSI / TFSI vs MIVEC gasolina
- 2.0 TSI / TFSI vs Mitsubishi PHEV
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.6 DIG-T
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.2 HR12DE i 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.4 Turbo
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.6 i 1.8 Ecotec 16v
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.2 Ecotec gasolina
- 2.0 TSI / TFSI vs Porsche MA1 / 9A1
- 2.0 TSI / TFSI vs Porsche M96/M97
- 2.0 TSI / TFSI vs Porsche V8 i V6 (Cayenne i Panamera)
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.4 i 1.6 TU3/TU5
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.4/1.6 VTi
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.6 THP
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.8, 2.0 i 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.8 i 2.0 XU
- 2.0 TSI / TFSI vs 0.9 TCe
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 SCe (B4D)
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 TCe / SCe
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.4 i 1.6 8v
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.8 TCe
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.2 8v
- 2.0 TSI / TFSI vs E-Tech Híbrido
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.0 16v F4R i F4RT
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.4 i 1.6 16v
- 2.0 TSI / TFSI vs Rover K-Series
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 i 1.4 Boosterjet
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.2 Dualjet i 1.2 VVT
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.5 K15B (Jimny)
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.3, 1.5 i 1.6 gasolina (serie M)
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 VVT-i
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.2 Turbo
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.33 Dual VVT-i
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.4, 1.6 i 1.8 VVT-i
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.5 Hybrid
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.6 Dual VVT-i
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.8 Hybrid
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.7 i 4.0 gasolina (2TR-FE i 1GR-FE)
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.0 i 2.4 VVT-i
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.0 i 2.5 Hybrid
- 2.0 TSI / TFSI vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 2.0 TSI / TFSI vs Drive-E gasolina
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0 MPI
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.2 12V
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.4 16v i 1.6 FSI
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.8 T 20v
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.0 FSI
- 2.0 TSI / TFSI vs VW 2.0 TFSI EA113
- 2.0 TSI / TFSI vs 2.3 VR5 (V5)
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.0, 1.4 i 1.6 8v EA111
- 2.0 TSI / TFSI vs 1.6 i 2.0 8v EA827
- 2.0 TSI / TFSI vs VR6
Z silnikiem 1.2 16v
- 1.2 16v vs 1.2 PureTech
- 1.2 16v vs 1.0 PureTech
- 1.2 16v vs 1.2 i 1.4 TSI
- 1.2 16v vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 16v vs 1.2 TCe
- 1.2 16v vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.3 TCe
- 1.2 16v vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 16v vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 16v vs 2.4, 2.8 i 3.0 V6 30v
- 1.2 16v vs BMW B38 / B37
- 1.2 16v vs BMW B48 / B38
- 1.2 16v vs BMW B58
- 1.2 16v vs M43 1.6, 1.8 i 1.9
- 1.2 16v vs M50 i M52
- 1.2 16v vs BMW M54
- 1.2 16v vs BMW N13
- 1.2 16v vs BMW N20
- 1.2 16v vs N42 i N45 1.6, 1.8 i 2.0
- 1.2 16v vs BMW N43/N46
- 1.2 16v vs BMW N52 / N53
- 1.2 16v vs BMW N54/N55
- 1.2 16v vs BMW N62 / N63
- 1.2 16v vs 1.0, 1.2 i 1.4 Fire
- 1.2 16v vs 1.4 T-Jet
- 1.2 16v vs 1.0 T3 i 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 16v vs 0.9 TwinAir i 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 16v vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 16v vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 16v vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v i RoCam
- 1.2 16v vs 1.8 i 2.0 Zetec-E
- 1.2 16v vs 1.0 i 1.2 de 3 cilindros (Onix i Tracker)
- 1.2 16v vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 16v vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 16v vs 1.2, 1.4 i 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 16v vs Family II 2.0 i 2.4 gasolina
- 1.2 16v vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 16v vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 16v vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 16v vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 16v vs Honda IMA híbrido
- 1.2 16v vs 1.0 T-GDI
- 1.2 16v vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 16v vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 16v vs 1.3, 1.4 i 1.6 Alpha
- 1.2 16v vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 16v vs 1.0 i 1.1 Epsilon
- 1.2 16v vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 16v vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 16v vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 16v vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 16v vs 2.0 / 2.4 GDI i T-GDI (Theta II)
- 1.2 16v vs 2.0 i 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 16v vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 16v vs MZR gasolina
- 1.2 16v vs Skyactiv-G
- 1.2 16v vs M111
- 1.2 16v vs M112 / M113
- 1.2 16v vs M264/M254
- 1.2 16v vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 i 2.0 Turbo)
- 1.2 16v vs M260
- 1.2 16v vs M271
- 1.2 16v vs M272/M273
- 1.2 16v vs M270/M274
- 1.2 16v vs M276
- 1.2 16v vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 16v vs MIVEC gasolina
- 1.2 16v vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 16v vs 1.6 DIG-T
- 1.2 16v vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 16v vs 1.2 HR12DE i 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 16v vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 16v vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 16v vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 16v vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 16v vs 1.4 Turbo
- 1.2 16v vs 1.6 i 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 16v vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 16v vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 16v vs Porsche M96/M97
- 1.2 16v vs Porsche V8 i V6 (Cayenne i Panamera)
- 1.2 16v vs 1.4 i 1.6 TU3/TU5
- 1.2 16v vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 16v vs 1.6 THP
- 1.2 16v vs 1.8, 2.0 i 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 16v vs 1.8 i 2.0 XU
- 1.2 16v vs 0.9 TCe
- 1.2 16v vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 16v vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 16v vs 1.4 i 1.6 8v
- 1.2 16v vs 1.8 TCe
- 1.2 16v vs 1.2 8v
- 1.2 16v vs E-Tech Híbrido
- 1.2 16v vs 2.0 16v F4R i F4RT
- 1.2 16v vs 1.4 i 1.6 16v
- 1.2 16v vs Rover K-Series
- 1.2 16v vs 1.0 i 1.4 Boosterjet
- 1.2 16v vs 1.2 Dualjet i 1.2 VVT
- 1.2 16v vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 16v vs 1.3, 1.5 i 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 16v vs 1.0 VVT-i
- 1.2 16v vs 1.2 Turbo
- 1.2 16v vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 16v vs 1.4, 1.6 i 1.8 VVT-i
- 1.2 16v vs 1.5 Hybrid
- 1.2 16v vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 16v vs 1.8 Hybrid
- 1.2 16v vs 2.7 i 4.0 gasolina (2TR-FE i 1GR-FE)
- 1.2 16v vs 2.0 i 2.4 VVT-i
- 1.2 16v vs 2.0 i 2.5 Hybrid
- 1.2 16v vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 16v vs Drive-E gasolina
- 1.2 16v vs 1.0 MPI
- 1.2 16v vs 1.2 12V
- 1.2 16v vs 1.4 16v i 1.6 FSI
- 1.2 16v vs 1.8 T 20v
- 1.2 16v vs 2.0 FSI
- 1.2 16v vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 16v vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 16v vs 1.0, 1.4 i 1.6 8v EA111
- 1.2 16v vs 1.6 i 2.0 8v EA827
- 1.2 16v vs VR6
Porównaj inne silniki
Źródła
Każda informacja na tej stronie prowadzi do swojego źródła. Jeśli znajdziesz błąd, daj nam znać.
- Volkswagen EA888 engineWikipedia (inglés) · Inne źródło · sprawdzono 26 września 2026 · po angielsku
- Fiabilité Volkswagen (datos de propietarios por modelo)fiches-auto.fr · Badanie niezawodności · sprawdzono 26 września 2026 · po francusku
- Fiabilité Audi (datos de propietarios por modelo)fiches-auto.fr · Badanie niezawodności · sprawdzono 26 września 2026 · po francusku
- Motores TFSI: características, ventajas e inconvenientesAutofácil · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 18 maja 2020 · sprawdzono 26 września 2026 · po hiszpański
- Motor 2.0 TFSI 190 CV (ficha técnica)km77 · Dokumentacja techniczna · opublikowano 13 maja 2015 · sprawdzono 26 września 2026 · po hiszpański
- Fiabilité et pannes de la Renault Clio 2Fiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Fiabilité et pannes de la Renault Clio 3Fiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Fiabilité et pannes du Dacia Sandero 2Fiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Maxi-fiche fiabilité : la Renault Twingo 2Caradisiac · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Audi TTWikipedia (inglés) · Inne źródło · sprawdzono 26 września 2026 · po angielsku
- Moteur D RenaultWikipédia (francés) · Inne źródło · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Anexo:Motores de RenaultWikipedia (español) · Inne źródło · sprawdzono 27 września 2026 · po hiszpański
- Renault TwingoWikipedia (alemán) · Inne źródło · sprawdzono 27 września 2026 · po niemiecku
- Renault Clio IIWikipedia (alemán) · Inne źródło · sprawdzono 27 września 2026 · po niemiecku
- Tu coche quema aceite: 6 señales de alarma y la solución definitiva para salvar tu motorAutopista.es · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 19 czerwca 2026 · sprawdzono 26 września 2026 · po hiszpański
- Témoignages fiabilité Audifiches-auto.fr · Forum właścicieli · sprawdzono 26 września 2026 · po francusku
- Fiabilité et pannes de la Renault KangooFiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Fiabilité et pannes du Dacia LoganFiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Fiabilité et pannes du Dacia SanderoFiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Fiabilité et pannes du Dacia Logan 2Fiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Témoignages fiabilité Volkswagenfiches-auto.fr · Forum właścicieli · sprawdzono 26 września 2026 · po francusku