D7FD7F 700D7F 702D7F 746D7F 800
Motor 1.2 8v (D7F): storingen en betrouwbaarheid
Renault 1.2 8v (D7F) · Renault
De 1.2 8v (D7F) is een eenvoudige atmosferische motor van 54 tot 60 pk, met tandriem, die Renault vanaf 1996 monteerde in de Twingo, de Clio II en de Kangoo. Er zijn geen catastrofale defecten gedocumenteerd; wat eigenaars in de fora het vaakst noemen, zijn de sensoren, de koppakking, de bobines en een beetje olielekkage.[1][2][3]
Welke uitvoeringen van de 1.2 8v kopen?
Ons oordeel over elke uitvoering, gebaseerd op de gedocumenteerde storingen.
- Met voorzichtigheid
1.2 8v 54-60 pk (D7F, 1996-2012)
1996–2012 · 54–60 pk · D7F, D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704, D7F 720, D7F 726, D7F 746, D7F 764, D7F 766, D7F 800
De betrouwbaarheidsfiches vermelden geen catastrofale defecten, en Auto Bild beval hem in 2002 aan boven de vorige motor van de Twingo als betrouwbaarder, maar ze noemen wel steeds de koppakking (7% tot 16% van de meningen) en de sensoren (tot 24%): controleer de historie van koelvloeistof en sensoren voordat je koopt.[1][2][3][8]
Kopen: Geen bekende ernstige storingen, of ze zijn al verholpen in deze uitvoering. Met voorzichtigheid: Te koop als je iets specifieks controleert: historie, vervangen onderdeel of uitgevoerde campagne. Vermijden: Hoog risico op een ernstige storing die moeilijk te controleren of te voorkomen is.
Bekende storingen van de 1.2 8v
Gerangschikt van meest naar minst belangrijk (ernst × frequentie).
- 1Hoge ernstFrequentie: Af en toeCilinderkop en blokBeschadigde koppakking (koelvloeistofverlies en oververhitting)De koppakking is een van de motorfouten die het vaakst in de fiches van de 1.2 8v van 60 pk terugkomen: 12 gevallen op 74 meningen over de Clio II, 6 op 80 over de Twingo I en 3 op 27 over de Twingo II. Een koelvloeistoflek of oververhitting kan uiteindelijk de cilinderkop beschadigen.
- 2Gemiddelde ernstFrequentie: VaakElektronicaDefecte krukaspositiesensor (PMS) en andere motorsensorenDe sensoren, waaronder de krukas-PMH-opnemer, vormen de categorie met de meeste gevallen in de fiches van de 1.2 8v van 60 pk: 17 van de 74 meningen over de Clio II (23%) en 19 van de 80 over de Twingo I (24%). De fiches beschrijven niet hoe het defect zich uit.
- 3Gemiddelde ernstFrequentie: Af en toeOntstekingOntstekingsstoringen: bobines, ontstekingskabel en vochtDe ontsteking van de 1.2 8v kan falen: Fiches-auto noemt 7 gevallen van bobine of ontsteking op 74 meningen over de Clio II (9,5%), en Auto Bild waarschuwt dat de ontsteking van de Twingo het bij vocht laat afweten. Het uit zich als schokkend rijden of moeilijk starten.
- 4Gemiddelde ernstFrequentie: ZeldzaamDistributieVersleten of gebroken distributieriemDe 1.2 8v heeft een distributieriem, geen ketting. De fiches noemen weinig gevallen van de riem (3 op 80 meningen over de Twingo I, 2 op 74 over de Clio II); de pechhulpdiensten noemen gebroken riemen bij de Twingo I en Caradisiac raadt aan hem bij de Clio II elke 120.000 km of 5 jaar te vervangen.
- 5Lage ernstFrequentie: Af en toeSmeringOlieverbruik en olielekkage van de motorDe 1.2 8v kan olie verbruiken of verliezen, maar matig: Fiches-auto noemt het in 4% van de meningen over de Clio II, 5% over de Twingo I en 15% over de Twingo II, en Auto Bild wijst op de krukaskeerring achter het vliegwiel als typische oorsprong van vlekken tussen motor en versnellingsbak bij de Twingo.
Kleuren van de ernst: laag, gemiddeld, hoog, kritiek. Hoe we ze beoordelen
Per onderdeel
Vergelijk elke storing met hetzelfde onderdeel bij andere motoren: symptomen, kosten en getroffen modellen.
Symptomen van deze storingen
Wat is de 1.2 8v
De D7F is een benzinemotor met vier cilinders in lijn en 1.149 cm³ (69 × 76,8 mm), met gietijzeren blok, aluminium cilinderkop, 8 kleppen, inspuiting in het inlaatspruitstuk en distributie via een tandriem. Renault introduceerde hem in 1996; het officiële vermogen gaat van 54 pk bij de introductie naar 58 pk (augustus 1997) en 60 pk (januari 2001) in de Twingo I, met verschillen van auto tot auto.[4][6][7]
In de Twingo I verving hij in 1996 de oude 1.2 C3G (1.239 cm³, kleppen met stoters en ketting, overgenomen van de Renault 5), een andere motor die in deze fiche niet wordt behandeld. Daarna werd hij vanaf de lancering (1998) aangeboden in de Clio II, tot het einde van de productie in Europa, als 1.2 van 58-60 pk in de Kangoo I, en tot oktober 2010 in de Twingo II.[5][6][7][9]
Vanaf eind 2000 kwam de D4F, de versie met 16 kleppen van hetzelfde blok, die in de Twingo I de D7F in augustus 2004 verving; hij heeft een eigen fiche (renault-d4f). De gegevens en mankementen op deze pagina gelden alleen voor de 8-klepsversie, die betrouwbaarheidsfiches van de 16-klepsversie scheiden.[1][4][10]
- Fabrikant
- Renault
- Familie
- Familia «D» de Renault: el D7F es la versión de 8 válvulas del bloque de 1.149 cm³ del que sale el D4F de 16 válvulas
- Brandstof
- Benzine
- Cilinderinhoud
- 1.149 cm³
- Cilinders
- 4
- Brandstoftoevoer
- Atmosferisch
- Inspuiting
- Indirecte inspuiting
- Distributie
- Distributieriem (droog)
- Vermogen
- 54–60 pk
- Maximaal koppel
- 93 Nm
- Productie
- 1996–2012
- Merken
- Renault
Wat er tussen de uitvoeringen veranderde
1996–2012
1.2 8v 54-60 pk (D7F, 1996-2012)
Enige versie van de D7F: hij kwam in 1996 uit met 54 pk, ging in 1997 naar 58 pk en in januari 2001 naar 60 pk in de Twingo I; de Clio II en de Kangoo I hebben hem volgens de bron met 58-60 pk. De bronnen melden geen ontwerpwijzigingen tussen de verschillende codes (700, 702, 746, 800...), die vooral door het vermogen van elkaar worden onderscheiden.[4][5][6][9]
Auto's met de 1.2 8v
4 modellen verkocht in Europa. Open elk model om alle storingen en de aankoopchecklist te zien.
Renault
- Renault Twingo I1.2 (54, 58 y 60 CV)1996–2004[2][6][7][10]
- Renault Twingo II1.2 602007–2010[3][6]
- Renault Clio II1.2 601998–2012[1][5][11]
- Renault Kangoo I1.2 58 · 1.2 601997–2005[4][9][12]
Vergelijk de 1.2 8v
- 1.2 8v vs 1.2 PureTech
- 1.2 8v vs 1.0 PureTech
- 1.2 8v vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.2 8v vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 8v vs 1.2 TCe
- 1.2 8v vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.3 TCe
- 1.2 8v vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 8v vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 8v vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 8v vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.2 8v vs BMW B38 / B37
- 1.2 8v vs BMW B48 / B38
- 1.2 8v vs BMW B58
- 1.2 8v vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.2 8v vs M50 en M52
- 1.2 8v vs BMW M54
- 1.2 8v vs BMW N13
- 1.2 8v vs BMW N20
- 1.2 8v vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.2 8v vs BMW N43/N46
- 1.2 8v vs BMW N52 / N53
- 1.2 8v vs BMW N54/N55
- 1.2 8v vs BMW N62 / N63
- 1.2 8v vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.2 8v vs 1.4 T-Jet
- 1.2 8v vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 8v vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 8v vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 8v vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 8v vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 8v vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.2 8v vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.2 8v vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.2 8v vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 8v vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 8v vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 8v vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.2 8v vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 8v vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 8v vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 8v vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 8v vs Honda IMA híbrido
- 1.2 8v vs 1.0 T-GDI
- 1.2 8v vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 8v vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 8v vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.2 8v vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 8v vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.2 8v vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 8v vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 8v vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 8v vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 8v vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.2 8v vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 8v vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 8v vs MZR gasolina
- 1.2 8v vs Skyactiv-G
- 1.2 8v vs M111
- 1.2 8v vs M112 / M113
- 1.2 8v vs M264/M254
- 1.2 8v vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.2 8v vs M260
- 1.2 8v vs M271
- 1.2 8v vs M272/M273
- 1.2 8v vs M270/M274
- 1.2 8v vs M276
- 1.2 8v vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 8v vs MIVEC gasolina
- 1.2 8v vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 8v vs 1.6 DIG-T
- 1.2 8v vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 8v vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 8v vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 8v vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 8v vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 8v vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 8v vs 1.4 Turbo
- 1.2 8v vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 8v vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 8v vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 8v vs Porsche M96/M97
- 1.2 8v vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.2 8v vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.2 8v vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 8v vs 1.6 THP
- 1.2 8v vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 8v vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.2 8v vs 0.9 TCe
- 1.2 8v vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 8v vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 8v vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.2 8v vs 1.8 TCe
- 1.2 8v vs 1.2 16v
- 1.2 8v vs E-Tech Híbrido
- 1.2 8v vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.2 8v vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.2 8v vs Rover K-Series
- 1.2 8v vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.2 8v vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.2 8v vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 8v vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 8v vs 1.0 VVT-i
- 1.2 8v vs 1.2 Turbo
- 1.2 8v vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 8v vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.2 8v vs 1.5 Hybrid
- 1.2 8v vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 8v vs 1.8 Hybrid
- 1.2 8v vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.2 8v vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.2 8v vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.2 8v vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 8v vs Drive-E gasolina
- 1.2 8v vs 1.0 MPI
- 1.2 8v vs 1.2 12V
- 1.2 8v vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.2 8v vs 1.8 T 20v
- 1.2 8v vs 2.0 FSI
- 1.2 8v vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 8v vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 8v vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.2 8v vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.2 8v vs VR6
Onderhoudsonderdelen voor de motor 1.2 8v
De onderdelen die bij onderhoudsbeurten en bij het vervangen van de distributie worden vervangen, gezocht voor deze motor. Bevestig het onderdeelnummer met het kenteken of het chassisnummer.
Distributieset
Oliefilter
Luchtfilter
Bougies
Affiliatelinks: als je in deze winkels koopt, kan MotorFiable een commissie ontvangen zonder extra kosten voor jou. Controleer de compatibiliteit met het kenteken of het chassisnummer voordat je bestelt. Affiliatelinks
Ga je een auto met de 1.2 8v kopen?
We brengen je alleen met een partner in contact als je in het formulier toestemming geeft.
Heb je een auto met deze motor? Vertel ons welke storingen je hebt gehad, bij hoeveel kilometer en hoeveel je hebt betaald. Meld je storing.
Bronnen
Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.
- Fiabilité Renault Clio 2 : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Fiabilité Renault Twingo 1993-2006 : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Fiabilité Renault Twingo 2 (2007-2014) : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Moteur D (Renault)Wikipédia (francés) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Renault Clio IIWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Renault TwingoWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Renault Twingo IWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Renault Twingo (ab 1993): Schwachstellen laut TÜV-AuswertungAUTO BILD · Autotijdschriften · gepubliceerd februari 2002 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Renault KangooWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Renault Twingo IWikipédia (francés) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Renault Clio IIWikipédia (francés) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Fiabilité Renault Kangoo (1997-2007) : pannes et avis des propriétairesFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans