1.2 TCe vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II: który silnik jest bardziej niezawodny?
Według naszego wskaźnika ryzyka 1.4 / 1.6 16v E-TEC II ma mniejsze ryzyko niż 1.2 TCe: 19/100 (niskie ryzyko) wobec 54/100 (wysokie ryzyko). 1.2 TCe: 2 udokumentowane poważne usterki, główna to „Nadmierne zużycie oleju i zniszczenie silnika”; 1.4 / 1.6 16v E-TEC II: brak udokumentowanych poważnych usterek.
Wskaźnik (0–100) uwzględnia wagę i częstość trzech najpoważniejszych udokumentowanych usterek. Jak to się liczy
Czy 1.2 TCe jest niezawodny?
Tylko z zastrzeżeniami: silniki 1.2 TCe i 1.2 DIG-T wyprodukowane w latach 2012 – połowa 2016 mogą spalać dużo oleju z powodu słabej szczelności pierścieni tłokowych, co grozi uszkodzeniem zaworów, wyciągnięciem łańcucha lub zniszczeniem silnika. Renault i Nissan potraktowały to notami technicznymi i pomocą w indywidualnych przypadkach, bez akcji przywoławczej; późniejsza produkcja ma wprowadzoną poprawkę.[1][2][3][4][5]
Zobacz wszystkie usterki (2): 1.2 TCeCzy 1.4 / 1.6 16v E-TEC II jest niezawodny?
E-TEC II 1.4 i 1.6 16V firmy GM Daewoo (Lacetti/Optra i Aveo pierwszej generacji) mają pasek rozrządu i, według prasy polskiej, awarię o umiarkowanym nasileniu. Udokumentowane są wadliwe zawory w pierwszych egzemplarzach (2004-2005), awarie sondy lambda oraz pojedyncze przypadki wycieku lub zużycia oleju.[6][7][8]
Zobacz wszystkie usterki (3): 1.4 / 1.6 16v E-TEC IIPorównanie obok siebie
| Dana | 1.2 TCe | 1.4 / 1.6 16v E-TEC II |
|---|---|---|
| Dane techniczne | ||
| Typ | Silnik | Silnik |
| Paliwo | Benzyna | Benzyna |
| Pojemność skokowa | 1 197 cm³ | — |
| Rozrząd | Łańcuch | Pasek rozrządu (suchy) |
| Moc | 100–130 KM | 83–109 KM |
| Produkcja | 2012–2018[1][2][5][9][10] | 2004–2011[11][12][13][14][15] |
| Niezawodność | ||
| Wskaźnik ryzyka (co to jest) | 54Wysokie ryzyko | 19Niskie ryzyko |
| Udokumentowane awarie | 2 | 3 |
| O wysokiej lub krytycznej wadze | 2 | 0 |
| Największa waga | Krytyczna dotkliwość | Średnia dotkliwość |
| Główne usterki |
|
|
| Najdroższa udokumentowana naprawa | do 10 000 €Nadmierne zużycie oleju i zniszczenie silnikaOpublikowana kwota[1][2][16][17] | Brak wiarygodnych danych |
| Które wersje kupować | ||
| KupićPolecane wersje | ||
| Z ostrożnościąWersje wymagające ostrożności | ||
| UnikaćWersje, których unikać | Brak | Brak |
Waga każdej usterki: zielony – niska; bursztynowy – średnia; czerwony – wysoka; ciemnoczerwony – krytyczna. Jak je oceniamy
Samochody, w których każdy z nich jest montowany
Inne porównania
Z silnikiem 1.2 TCe
- 1.2 TCe vs 1.2 PureTech
- 1.2 TCe vs 1.0 PureTech
- 1.2 TCe vs 1.2 i 1.4 TSI
- 1.2 TCe vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 TCe vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 TCe vs 1.3 TCe
- 1.2 TCe vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 TCe vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 TCe vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 TCe vs 2.4, 2.8 i 3.0 V6 30v
- 1.2 TCe vs BMW B38 / B37
- 1.2 TCe vs BMW B48 / B38
- 1.2 TCe vs BMW B58
- 1.2 TCe vs M43 1.6, 1.8 i 1.9
- 1.2 TCe vs M50 i M52
- 1.2 TCe vs BMW M54
- 1.2 TCe vs BMW N13
- 1.2 TCe vs BMW N20
- 1.2 TCe vs N42 i N45 1.6, 1.8 i 2.0
- 1.2 TCe vs BMW N43/N46
- 1.2 TCe vs BMW N52 / N53
- 1.2 TCe vs BMW N54/N55
- 1.2 TCe vs BMW N62 / N63
- 1.2 TCe vs 1.0, 1.2 i 1.4 Fire
- 1.2 TCe vs 1.4 T-Jet
- 1.2 TCe vs 1.0 T3 i 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 TCe vs 0.9 TwinAir i 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 TCe vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 TCe vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 TCe vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 TCe vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 TCe vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v i RoCam
- 1.2 TCe vs 1.8 i 2.0 Zetec-E
- 1.2 TCe vs 1.0 i 1.2 de 3 cilindros (Onix i Tracker)
- 1.2 TCe vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 TCe vs 1.2, 1.4 i 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 TCe vs Family II 2.0 i 2.4 gasolina
- 1.2 TCe vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 TCe vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 TCe vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 TCe vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 TCe vs Honda IMA híbrido
- 1.2 TCe vs 1.0 T-GDI
- 1.2 TCe vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 TCe vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 TCe vs 1.3, 1.4 i 1.6 Alpha
- 1.2 TCe vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 TCe vs 1.0 i 1.1 Epsilon
- 1.2 TCe vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 TCe vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 TCe vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 TCe vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 TCe vs 2.0 / 2.4 GDI i T-GDI (Theta II)
- 1.2 TCe vs 2.0 i 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 TCe vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 TCe vs MZR gasolina
- 1.2 TCe vs Skyactiv-G
- 1.2 TCe vs M111
- 1.2 TCe vs M112 / M113
- 1.2 TCe vs M264/M254
- 1.2 TCe vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 i 2.0 Turbo)
- 1.2 TCe vs M260
- 1.2 TCe vs M271
- 1.2 TCe vs M272/M273
- 1.2 TCe vs M270/M274
- 1.2 TCe vs M276
- 1.2 TCe vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 TCe vs MIVEC gasolina
- 1.2 TCe vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 TCe vs 1.6 DIG-T
- 1.2 TCe vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 TCe vs 1.2 HR12DE i 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 TCe vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 TCe vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 TCe vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 TCe vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 TCe vs 1.4 Turbo
- 1.2 TCe vs 1.6 i 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 TCe vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 TCe vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 TCe vs Porsche M96/M97
- 1.2 TCe vs Porsche V8 i V6 (Cayenne i Panamera)
- 1.2 TCe vs 1.4 i 1.6 TU3/TU5
- 1.2 TCe vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 TCe vs 1.6 THP
- 1.2 TCe vs 1.8, 2.0 i 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 TCe vs 1.8 i 2.0 XU
- 1.2 TCe vs 0.9 TCe
- 1.2 TCe vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 TCe vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 TCe vs 1.4 i 1.6 8v
- 1.2 TCe vs 1.8 TCe
- 1.2 TCe vs 1.2 16v
- 1.2 TCe vs 1.2 8v
- 1.2 TCe vs E-Tech Híbrido
- 1.2 TCe vs 2.0 16v F4R i F4RT
- 1.2 TCe vs 1.4 i 1.6 16v
- 1.2 TCe vs Rover K-Series
- 1.2 TCe vs 1.0 i 1.4 Boosterjet
- 1.2 TCe vs 1.2 Dualjet i 1.2 VVT
- 1.2 TCe vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 TCe vs 1.3, 1.5 i 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 TCe vs 1.0 VVT-i
- 1.2 TCe vs 1.2 Turbo
- 1.2 TCe vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 TCe vs 1.4, 1.6 i 1.8 VVT-i
- 1.2 TCe vs 1.5 Hybrid
- 1.2 TCe vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 TCe vs 1.8 Hybrid
- 1.2 TCe vs 2.7 i 4.0 gasolina (2TR-FE i 1GR-FE)
- 1.2 TCe vs 2.0 i 2.4 VVT-i
- 1.2 TCe vs 2.0 i 2.5 Hybrid
- 1.2 TCe vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 TCe vs Drive-E gasolina
- 1.2 TCe vs 1.0 MPI
- 1.2 TCe vs 1.2 12V
- 1.2 TCe vs 1.4 16v i 1.6 FSI
- 1.2 TCe vs 1.8 T 20v
- 1.2 TCe vs 2.0 FSI
- 1.2 TCe vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 TCe vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 TCe vs 1.0, 1.4 i 1.6 8v EA111
- 1.2 TCe vs 1.6 i 2.0 8v EA827
- 1.2 TCe vs VR6
Z silnikiem 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 PureTech
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 PureTech
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 i 1.4 TSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.3 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.4, 2.8 i 3.0 V6 30v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW B38 / B37
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW B48 / B38
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW B58
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M43 1.6, 1.8 i 1.9
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M50 i M52
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW M54
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N13
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N20
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs N42 i N45 1.6, 1.8 i 2.0
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N43/N46
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N52 / N53
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N54/N55
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N62 / N63
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0, 1.2 i 1.4 Fire
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 T-Jet
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 T3 i 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 0.9 TwinAir i 1.0/1.3 FireFly
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.3 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v i RoCam
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 i 2.0 Zetec-E
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 i 1.2 de 3 cilindros (Onix i Tracker)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2, 1.4 i 1.6 8V (Family 1)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Family II 2.0 i 2.4 gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Honda IMA híbrido
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 T-GDI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.3, 1.4 i 1.6 Alpha
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 i 1.1 Epsilon
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 / 2.4 GDI i T-GDI (Theta II)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 i 3.0 Ingenium gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs MZR gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Skyactiv-G
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M111
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M112 / M113
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M264/M254
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 i 2.0 Turbo)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M260
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M271
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M272/M273
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M270/M274
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M276
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs MIVEC gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Mitsubishi PHEV
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 DIG-T
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 HR12DE i 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 i 1.8 Ecotec 16v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Porsche M96/M97
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Porsche V8 i V6 (Cayenne i Panamera)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 i 1.6 TU3/TU5
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4/1.6 VTi
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 THP
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8, 2.0 i 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 i 2.0 XU
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 0.9 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 TCe / SCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 i 1.6 8v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 16v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 8v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs E-Tech Híbrido
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 16v F4R i F4RT
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 i 1.6 16v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Rover K-Series
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 i 1.4 Boosterjet
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 Dualjet i 1.2 VVT
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.3, 1.5 i 1.6 gasolina (serie M)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4, 1.6 i 1.8 VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 Hybrid
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 Hybrid
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.7 i 4.0 gasolina (2TR-FE i 1GR-FE)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 i 2.4 VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 i 2.5 Hybrid
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Drive-E gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 MPI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 12V
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 16v i 1.6 FSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 T 20v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 FSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0, 1.4 i 1.6 8v EA111
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 i 2.0 8v EA827
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs VR6
Porównaj inne silniki
Źródła
Każda informacja na tej stronie prowadzi do swojego źródła. Jeśli znajdziesz błąd, daj nam znać.
- Moteur 1.2 Renault - 400 000 voitures en dangerUFC-Que Choisir (Que Choisir Ensemble) · Organizacja konsumencka · opublikowano 24 maja 2019 · sprawdzono 26 września 2026 · po francusku
- Casse moteur Renault 1.2 TCe : 107 000 Renault concernéesL'argus · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 28 marca 2019 · sprawdzono 26 września 2026 · po francusku
- Renault 1.2 TCe et Nissan 1.2 DIG-T : des moteurs gourmands en huileL'argus · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 12 października 2016 · sprawdzono 26 września 2026 · po francusku
- Moteur 1.2 Renault - Les constructeurs minimisentUFC-Que Choisir (Que Choisir Ensemble) · Organizacja konsumencka · opublikowano 31 lipca 2019 · sprawdzono 26 września 2026 · po francusku
- Moteur H Renault-NissanWikipedia (francés) · Inne źródło · sprawdzono 26 września 2026 · po francusku
- Chevrolet Lacetti 1.4 16V - Niełatwo zdobyć zaufanieAuto Świat · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 19 listopada 2007 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po innym języku
- Bez fajerwerków - Chevrolet Lacetti (2003-2010)AutoCentrum.pl · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 7 kwietnia 2012 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po innym języku
- Czy warto kupić: używany Chevrolet Aveo (od 2002 do 2011)AutoCentrum.pl · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 5 marca 2013 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po innym języku
- Nissan HR engineWikipedia (inglés) · Inne źródło · sprawdzono 26 września 2026 · po angielsku
- H-Typrenaultfans.info · Inne źródło · sprawdzono 26 września 2026 · po niemiecku
- GM Family 1 engineWikipedia · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
- Chevrolet LacettiWikipedia · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
- Chevrolet LacettiWikipedia (de) · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku
- Chevrolet Aveo (T200)Wikipedia · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
- Używany Chevrolet Aveo T200/T250 - typowe awarie i problemyWP Autokult · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 28 stycznia 2012 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po innym języku
- Posibles fallos en algunos motores de gasolina de Renault, Dacia y NissanOCU · Organizacja konsumencka · opublikowano 4 czerwca 2019 · sprawdzono 26 września 2026 · po hiszpański
- Problème moteur Renault-Dacia 1.2 TCe, Nissan 1.2 DIG-T et Mercedes - Vos questions, nos réponsesUFC-Que Choisir (Que Choisir Ensemble) · Organizacja konsumencka · opublikowano 24 maja 2019 · sprawdzono 26 września 2026 · po francusku
- W pierwszych silnikach 1,6 l przecierały się zawory (Chevrolet Lacetti)AutoCentrum.pl (usterki) · Forum właścicieli · sprawdzono 2 listopada 2026 · po innym języku