1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 SCe (B4D): który silnik jest bardziej niezawodny?
Według naszego wskaźnika ryzyka 1.4 / 1.6 16v E-TEC II ma mniejsze ryzyko niż 1.0 SCe (B4D): 19/100 wobec 23/100 (oba: niskie ryzyko). 1.4 / 1.6 16v E-TEC II: brak udokumentowanych poważnych usterek; 1.0 SCe (B4D): brak udokumentowanych poważnych usterek.
Wskaźnik (0–100) uwzględnia wagę i częstość trzech najpoważniejszych udokumentowanych usterek. Jak to się liczy
Czy 1.4 / 1.6 16v E-TEC II jest niezawodny?
E-TEC II 1.4 i 1.6 16V firmy GM Daewoo (Lacetti/Optra i Aveo pierwszej generacji) mają pasek rozrządu i, według prasy polskiej, awarię o umiarkowanym nasileniu. Udokumentowane są wadliwe zawory w pierwszych egzemplarzach (2004-2005), awarie sondy lambda oraz pojedyncze przypadki wycieku lub zużycia oleju.[1][2][3]
Zobacz wszystkie usterki (3): 1.4 / 1.6 16v E-TEC IICzy 1.0 SCe (B4D) jest niezawodny?
1.0 SCe (B4D) to prosty, wolnossący trzycylindrowiec o niewielkiej mocy (70-75 KM), bez udokumentowanych poważnych ani systemowych usterek. Najczęściej wymieniane problemy to sprzęgło, które może ślizgać się lub wibrować na zimno, oraz, rzadziej, w Dacii Sandero II zużycie oleju wyższe niż normalnie; nie ma wzorca awarii w rozrządzie łańcuchowym.[4][5][6]
Zobacz wszystkie usterki (4): 1.0 SCe (B4D)Porównanie obok siebie
| Dana | 1.4 / 1.6 16v E-TEC II | 1.0 SCe (B4D) |
|---|---|---|
| Dane techniczne | ||
| Typ | Silnik | Silnik |
| Paliwo | Benzyna | Benzyna |
| Pojemność skokowa | — | 999 cm³ |
| Rozrząd | Pasek rozrządu (suchy) | Łańcuch |
| Moc | 83–109 KM | 70–75 KM |
| Produkcja | 2004–2011[7][8][9][10][11] | 2014–2024[12][13] |
| Niezawodność | ||
| Wskaźnik ryzyka (co to jest) | 19Niskie ryzyko | 23Niskie ryzyko |
| Udokumentowane awarie | 3 | 4 |
| O wysokiej lub krytycznej wadze | 0 | 0 |
| Największa waga | Średnia dotkliwość | Średnia dotkliwość |
| Główne usterki |
|
|
| Najdroższa udokumentowana naprawa | Brak wiarygodnych danych | Brak wiarygodnych danych |
| Które wersje kupować | ||
| KupićPolecane wersje | Brak | |
| Z ostrożnościąWersje wymagające ostrożności | ||
| UnikaćWersje, których unikać | Brak | Brak |
Waga każdej usterki: zielony – niska; bursztynowy – średnia; czerwony – wysoka; ciemnoczerwony – krytyczna. Jak je oceniamy
Samochody, w których każdy z nich jest montowany
1.4 / 1.6 16v E-TEC II
Inne porównania
Z silnikiem 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 PureTech
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 PureTech
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 i 1.4 TSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.3 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.4, 2.8 i 3.0 V6 30v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW B38 / B37
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW B48 / B38
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW B58
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M43 1.6, 1.8 i 1.9
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M50 i M52
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW M54
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N13
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N20
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs N42 i N45 1.6, 1.8 i 2.0
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N43/N46
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N52 / N53
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N54/N55
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs BMW N62 / N63
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0, 1.2 i 1.4 Fire
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 T-Jet
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 T3 i 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 0.9 TwinAir i 1.0/1.3 FireFly
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.3 EcoBoost
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v i RoCam
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 i 2.0 Zetec-E
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 i 1.2 de 3 cilindros (Onix i Tracker)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2, 1.4 i 1.6 8V (Family 1)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Family II 2.0 i 2.4 gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Honda IMA híbrido
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 T-GDI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.3, 1.4 i 1.6 Alpha
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 i 1.1 Epsilon
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 / 2.4 GDI i T-GDI (Theta II)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 i 3.0 Ingenium gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs MZR gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Skyactiv-G
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M111
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M112 / M113
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M264/M254
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 i 2.0 Turbo)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M260
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M271
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M272/M273
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M270/M274
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs M276
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs MIVEC gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Mitsubishi PHEV
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 DIG-T
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 HR12DE i 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 i 1.8 Ecotec 16v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Porsche M96/M97
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Porsche V8 i V6 (Cayenne i Panamera)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 i 1.6 TU3/TU5
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4/1.6 VTi
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 THP
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8, 2.0 i 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 i 2.0 XU
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 0.9 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 TCe / SCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 i 1.6 8v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 TCe
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 16v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 8v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs E-Tech Híbrido
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 16v F4R i F4RT
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 i 1.6 16v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Rover K-Series
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 i 1.4 Boosterjet
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 Dualjet i 1.2 VVT
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.3, 1.5 i 1.6 gasolina (serie M)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 Turbo
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4, 1.6 i 1.8 VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.5 Hybrid
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 Hybrid
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.7 i 4.0 gasolina (2TR-FE i 1GR-FE)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 i 2.4 VVT-i
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 i 2.5 Hybrid
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs Drive-E gasolina
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0 MPI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.2 12V
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.4 16v i 1.6 FSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.8 T 20v
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.0 FSI
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.0, 1.4 i 1.6 8v EA111
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs 1.6 i 2.0 8v EA827
- 1.4 / 1.6 16v E-TEC II vs VR6
Z silnikiem 1.0 SCe (B4D)
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2 PureTech
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 PureTech
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2 i 1.4 TSI
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2 TCe
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 EcoBoost
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.3 TCe
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.6 EcoBoost
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.0 SCe (B4D) vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.4, 2.8 i 3.0 V6 30v
- 1.0 SCe (B4D) vs BMW B38 / B37
- 1.0 SCe (B4D) vs BMW B48 / B38
- 1.0 SCe (B4D) vs BMW B58
- 1.0 SCe (B4D) vs M43 1.6, 1.8 i 1.9
- 1.0 SCe (B4D) vs M50 i M52
- 1.0 SCe (B4D) vs BMW M54
- 1.0 SCe (B4D) vs BMW N13
- 1.0 SCe (B4D) vs BMW N20
- 1.0 SCe (B4D) vs N42 i N45 1.6, 1.8 i 2.0
- 1.0 SCe (B4D) vs BMW N43/N46
- 1.0 SCe (B4D) vs BMW N52 / N53
- 1.0 SCe (B4D) vs BMW N54/N55
- 1.0 SCe (B4D) vs BMW N62 / N63
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0, 1.2 i 1.4 Fire
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.4 T-Jet
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 T3 i 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.0 SCe (B4D) vs 0.9 TwinAir i 1.0/1.3 FireFly
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.5 EcoBoost
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.0 EcoBoost
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.3 EcoBoost
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v i RoCam
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.8 i 2.0 Zetec-E
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 i 1.2 de 3 cilindros (Onix i Tracker)
- 1.0 SCe (B4D) vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2, 1.4 i 1.6 8V (Family 1)
- 1.0 SCe (B4D) vs Family II 2.0 i 2.4 gasolina
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.0 SCe (B4D) vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.0 SCe (B4D) vs Honda IMA híbrido
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 T-GDI
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.3, 1.4 i 1.6 Alpha
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 i 1.1 Epsilon
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.0 SCe (B4D) vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.0 / 2.4 GDI i T-GDI (Theta II)
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.0 i 3.0 Ingenium gasolina
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.0 SCe (B4D) vs MZR gasolina
- 1.0 SCe (B4D) vs Skyactiv-G
- 1.0 SCe (B4D) vs M111
- 1.0 SCe (B4D) vs M112 / M113
- 1.0 SCe (B4D) vs M264/M254
- 1.0 SCe (B4D) vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 i 2.0 Turbo)
- 1.0 SCe (B4D) vs M260
- 1.0 SCe (B4D) vs M271
- 1.0 SCe (B4D) vs M272/M273
- 1.0 SCe (B4D) vs M270/M274
- 1.0 SCe (B4D) vs M276
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.0 SCe (B4D) vs MIVEC gasolina
- 1.0 SCe (B4D) vs Mitsubishi PHEV
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.6 DIG-T
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2 HR12DE i 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.4 Turbo
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.6 i 1.8 Ecotec 16v
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.0 SCe (B4D) vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.0 SCe (B4D) vs Porsche M96/M97
- 1.0 SCe (B4D) vs Porsche V8 i V6 (Cayenne i Panamera)
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.4 i 1.6 TU3/TU5
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.4/1.6 VTi
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.6 THP
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.8, 2.0 i 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.8 i 2.0 XU
- 1.0 SCe (B4D) vs 0.9 TCe
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 TCe / SCe
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.4 i 1.6 8v
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.8 TCe
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2 16v
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2 8v
- 1.0 SCe (B4D) vs E-Tech Híbrido
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.0 16v F4R i F4RT
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.4 i 1.6 16v
- 1.0 SCe (B4D) vs Rover K-Series
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 i 1.4 Boosterjet
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2 Dualjet i 1.2 VVT
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.3, 1.5 i 1.6 gasolina (serie M)
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 VVT-i
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2 Turbo
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.4, 1.6 i 1.8 VVT-i
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.5 Hybrid
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.8 Hybrid
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.7 i 4.0 gasolina (2TR-FE i 1GR-FE)
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.0 i 2.4 VVT-i
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.0 i 2.5 Hybrid
- 1.0 SCe (B4D) vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.0 SCe (B4D) vs Drive-E gasolina
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0 MPI
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.2 12V
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.4 16v i 1.6 FSI
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.8 T 20v
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.0 FSI
- 1.0 SCe (B4D) vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.0 SCe (B4D) vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.0, 1.4 i 1.6 8v EA111
- 1.0 SCe (B4D) vs 1.6 i 2.0 8v EA827
- 1.0 SCe (B4D) vs VR6
Porównaj inne silniki
Źródła
Każda informacja na tej stronie prowadzi do swojego źródła. Jeśli znajdziesz błąd, daj nam znać.
- Chevrolet Lacetti 1.4 16V - Niełatwo zdobyć zaufanieAuto Świat · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 19 listopada 2007 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po innym języku
- Bez fajerwerków - Chevrolet Lacetti (2003-2010)AutoCentrum.pl · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 7 kwietnia 2012 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po innym języku
- Czy warto kupić: używany Chevrolet Aveo (od 2002 do 2011)AutoCentrum.pl · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 5 marca 2013 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po innym języku
- Fiabilité et pannes de la Dacia Sandero 2Fiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Fiabilité et pannes du Dacia Logan 2Fiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- Fiabilité et pannes de la Renault Twingo 3Fiches-auto.fr · Prasa motoryzacyjna · sprawdzono 27 września 2026 · po francusku
- GM Family 1 engineWikipedia · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
- Chevrolet LacettiWikipedia · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
- Chevrolet LacettiWikipedia (de) · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po niemiecku
- Chevrolet Aveo (T200)Wikipedia · Inne źródło · sprawdzono 2 listopada 2026 · po angielsku
- Używany Chevrolet Aveo T200/T250 - typowe awarie i problemyWP Autokult · Prasa motoryzacyjna · opublikowano 28 stycznia 2012 · sprawdzono 2 listopada 2026 · po innym języku
- List of Renault enginesWikipedia (inglés) · Inne źródło · sprawdzono 27 września 2026 · po angielsku
- Renault TwingoWikipedia (inglés) · Inne źródło · sprawdzono 27 września 2026 · po angielsku
- W pierwszych silnikach 1,6 l przecierały się zawory (Chevrolet Lacetti)AutoCentrum.pl (usterki) · Forum właścicieli · sprawdzono 2 listopada 2026 · po innym języku