M50 en M52 vs 1.2 16v: welke motor is betrouwbaarder?
Volgens onze risico-index heeft de 1.2 16v minder risico dan de M50 en M52: 36/100 (matig risico) tegenover 52/100 (hoog risico). De M50 en M52 heeft 2 gedocumenteerde ernstige storingen, de belangrijkste «Storing van het koelsysteem (expansievat, thermostaat, pomp en radiator)»; de 1.2 16v heeft 1 gedocumenteerde ernstige storing, de belangrijkste «Beschadigde koppakking en koelvloeistofverlies».
De index (0–100) weegt de ernst en de frequentie van de drie ernstigste gedocumenteerde storingen. Hoe het wordt berekend
Is de M50 en M52 betrouwbaar?
De M52 en zijn voorgangers de M50 zijn zescilinders met benzinemotor die de bronnen duurzaam noemen: Enginescope beschouwt 300.000 km als normaal bij een goed verzorgd koelcircuit. Let op de kunststof koeling, de VANOS, de carterventilatie en de olielekkages, en bij de aluminium M52 van 1995 tot maart 1998 op de slijtage van de cilinders door zwavel (Nikasil).[1][2][3]
Bekijk de 5 storingen van de M50 en M52Is de 1.2 16v betrouwbaar?
De 1.2 16v (D4F) en zijn voorganger met 8 kleppen, de D7F, zijn eenvoudige atmosferische motoren die meer dan twee decennia als instapoptie bij Renault en Dacia zijn gebruikt en als betrouwbaar bekendstaan: in de geraadpleegde betrouwbaarheidspagina's staan geen catastrofale storingen of oliegebruik gedocumenteerd. Het vaakst genoemd worden ontstekingsspoelen en sensoren, en bij exemplaren met veel kilometers de koppakking.[4][5][6][7]
Bekijk de 5 storingen van de 1.2 16vVergelijking naast elkaar
| Gegeven | M50 en M52 | 1.2 16v |
|---|---|---|
| Technische fiche | ||
| Type | Motor | Motor |
| Brandstof | Benzine | Benzine |
| Cilinderinhoud | — | 1.149 cm³ |
| Distributie | Ketting | Distributieriem (droog) |
| Vermogen | 150–193 pk | 60–76 pk |
| Productie | 1990–2001[8][9][10][11] | 2001–2020[12][13][14][15] |
| Betrouwbaarheid | ||
| Risico-index (wat is dat) | 52Hoog risico | 36Matig risico |
| Gedocumenteerde storingen | 5 | 5 |
| Met hoge of kritieke ernst | 2 | 1 |
| Ergste ernst | Kritieke ernst | Hoge ernst |
| Belangrijkste storingen |
|
|
| Duurste gedocumenteerde reparatie | Geen betrouwbare gegevens | Geen betrouwbare gegevens |
| Welke uitvoeringen kopen | ||
| KopenAanbevolen versies | Geen | |
| Met voorzichtigheidVersies met voorzichtigheid |
| Geen |
| VermijdenTe vermijden versies | Geen | Geen |
Ernst van elke storing: groen, laag; oranje, gemiddeld; rood, hoog; donkerrood, kritiek. Hoe we ze beoordelen
Auto's waarin elk zit
Andere vergelijkingen
Met de M50 en M52
- M50 en M52 vs 1.2 PureTech
- M50 en M52 vs 1.0 PureTech
- M50 en M52 vs 1.2 en 1.4 TSI
- M50 en M52 vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- M50 en M52 vs 1.2 TCe
- M50 en M52 vs 1.0 EcoBoost
- M50 en M52 vs 1.3 TCe
- M50 en M52 vs 1.6 EcoBoost
- M50 en M52 vs 2.0 TSI / TFSI
- M50 en M52 vs Audi 3.0 TFSI V6
- M50 en M52 vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- M50 en M52 vs BMW B38 / B37
- M50 en M52 vs BMW B48 / B38
- M50 en M52 vs BMW B58
- M50 en M52 vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- M50 en M52 vs BMW M54
- M50 en M52 vs BMW N13
- M50 en M52 vs BMW N20
- M50 en M52 vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- M50 en M52 vs BMW N43/N46
- M50 en M52 vs BMW N52 / N53
- M50 en M52 vs BMW N54/N55
- M50 en M52 vs BMW N62 / N63
- M50 en M52 vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- M50 en M52 vs 1.4 T-Jet
- M50 en M52 vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- M50 en M52 vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- M50 en M52 vs 1.5 EcoBoost
- M50 en M52 vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- M50 en M52 vs 2.0 EcoBoost
- M50 en M52 vs 2.3 EcoBoost
- M50 en M52 vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- M50 en M52 vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- M50 en M52 vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- M50 en M52 vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- M50 en M52 vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- M50 en M52 vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- M50 en M52 vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- M50 en M52 vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- M50 en M52 vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- M50 en M52 vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- M50 en M52 vs Honda e:HEV / i-MMD
- M50 en M52 vs Honda IMA híbrido
- M50 en M52 vs 1.0 T-GDI
- M50 en M52 vs 1.6 GDI / T-GDI
- M50 en M52 vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- M50 en M52 vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- M50 en M52 vs 1.8 / 2.0 Beta II
- M50 en M52 vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- M50 en M52 vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- M50 en M52 vs 1.0 / 1.25 MPi
- M50 en M52 vs 1.8 / 2.0 Nu
- M50 en M52 vs Smartstream 1.6 T-GDi
- M50 en M52 vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- M50 en M52 vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- M50 en M52 vs 2.3 MZR DISI Turbo
- M50 en M52 vs MZR gasolina
- M50 en M52 vs Skyactiv-G
- M50 en M52 vs M111
- M50 en M52 vs M112 / M113
- M50 en M52 vs M264/M254
- M50 en M52 vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- M50 en M52 vs M260
- M50 en M52 vs M271
- M50 en M52 vs M272/M273
- M50 en M52 vs M270/M274
- M50 en M52 vs M276
- M50 en M52 vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- M50 en M52 vs MIVEC gasolina
- M50 en M52 vs Mitsubishi PHEV
- M50 en M52 vs 1.6 DIG-T
- M50 en M52 vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- M50 en M52 vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- M50 en M52 vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- M50 en M52 vs 1.5/1.6/1.8 QG
- M50 en M52 vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- M50 en M52 vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- M50 en M52 vs 1.4 Turbo
- M50 en M52 vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- M50 en M52 vs 2.2 Ecotec gasolina
- M50 en M52 vs Porsche MA1 / 9A1
- M50 en M52 vs Porsche M96/M97
- M50 en M52 vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- M50 en M52 vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- M50 en M52 vs 1.4/1.6 VTi
- M50 en M52 vs 1.6 THP
- M50 en M52 vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- M50 en M52 vs 1.8 en 2.0 XU
- M50 en M52 vs 0.9 TCe
- M50 en M52 vs 1.0 SCe (B4D)
- M50 en M52 vs 1.0 TCe / SCe
- M50 en M52 vs 1.4 en 1.6 8v
- M50 en M52 vs 1.8 TCe
- M50 en M52 vs 1.2 8v
- M50 en M52 vs E-Tech Híbrido
- M50 en M52 vs 2.0 16v F4R en F4RT
- M50 en M52 vs 1.4 en 1.6 16v
- M50 en M52 vs Rover K-Series
- M50 en M52 vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- M50 en M52 vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- M50 en M52 vs 1.5 K15B (Jimny)
- M50 en M52 vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- M50 en M52 vs 1.0 VVT-i
- M50 en M52 vs 1.2 Turbo
- M50 en M52 vs 1.33 Dual VVT-i
- M50 en M52 vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- M50 en M52 vs 1.5 Hybrid
- M50 en M52 vs 1.6 Dual VVT-i
- M50 en M52 vs 1.8 Hybrid
- M50 en M52 vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- M50 en M52 vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- M50 en M52 vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- M50 en M52 vs Volvo 5 cilindros gasolina
- M50 en M52 vs Drive-E gasolina
- M50 en M52 vs 1.0 MPI
- M50 en M52 vs 1.2 12V
- M50 en M52 vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- M50 en M52 vs 1.8 T 20v
- M50 en M52 vs 2.0 FSI
- M50 en M52 vs VW 2.0 TFSI EA113
- M50 en M52 vs 2.3 VR5 (V5)
- M50 en M52 vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- M50 en M52 vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- M50 en M52 vs VR6
Met de 1.2 16v
- 1.2 16v vs 1.2 PureTech
- 1.2 16v vs 1.0 PureTech
- 1.2 16v vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.2 16v vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 16v vs 1.2 TCe
- 1.2 16v vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.3 TCe
- 1.2 16v vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 16v vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 16v vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 16v vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.2 16v vs BMW B38 / B37
- 1.2 16v vs BMW B48 / B38
- 1.2 16v vs BMW B58
- 1.2 16v vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.2 16v vs BMW M54
- 1.2 16v vs BMW N13
- 1.2 16v vs BMW N20
- 1.2 16v vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.2 16v vs BMW N43/N46
- 1.2 16v vs BMW N52 / N53
- 1.2 16v vs BMW N54/N55
- 1.2 16v vs BMW N62 / N63
- 1.2 16v vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.2 16v vs 1.4 T-Jet
- 1.2 16v vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 16v vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 16v vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 16v vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 16v vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.2 16v vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.2 16v vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.2 16v vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 16v vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 16v vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 16v vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.2 16v vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 16v vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 16v vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 16v vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 16v vs Honda IMA híbrido
- 1.2 16v vs 1.0 T-GDI
- 1.2 16v vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 16v vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 16v vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.2 16v vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 16v vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.2 16v vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 16v vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 16v vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 16v vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 16v vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.2 16v vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 16v vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 16v vs MZR gasolina
- 1.2 16v vs Skyactiv-G
- 1.2 16v vs M111
- 1.2 16v vs M112 / M113
- 1.2 16v vs M264/M254
- 1.2 16v vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.2 16v vs M260
- 1.2 16v vs M271
- 1.2 16v vs M272/M273
- 1.2 16v vs M270/M274
- 1.2 16v vs M276
- 1.2 16v vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 16v vs MIVEC gasolina
- 1.2 16v vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 16v vs 1.6 DIG-T
- 1.2 16v vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 16v vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 16v vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 16v vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 16v vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 16v vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 16v vs 1.4 Turbo
- 1.2 16v vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 16v vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 16v vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 16v vs Porsche M96/M97
- 1.2 16v vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.2 16v vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.2 16v vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 16v vs 1.6 THP
- 1.2 16v vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 16v vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.2 16v vs 0.9 TCe
- 1.2 16v vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 16v vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 16v vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.2 16v vs 1.8 TCe
- 1.2 16v vs 1.2 8v
- 1.2 16v vs E-Tech Híbrido
- 1.2 16v vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.2 16v vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.2 16v vs Rover K-Series
- 1.2 16v vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.2 16v vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.2 16v vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 16v vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 16v vs 1.0 VVT-i
- 1.2 16v vs 1.2 Turbo
- 1.2 16v vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 16v vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.2 16v vs 1.5 Hybrid
- 1.2 16v vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 16v vs 1.8 Hybrid
- 1.2 16v vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.2 16v vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.2 16v vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.2 16v vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 16v vs Drive-E gasolina
- 1.2 16v vs 1.0 MPI
- 1.2 16v vs 1.2 12V
- 1.2 16v vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.2 16v vs 1.8 T 20v
- 1.2 16v vs 2.0 FSI
- 1.2 16v vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 16v vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 16v vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.2 16v vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.2 16v vs VR6
Vergelijk andere motoren
Bronnen
Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.
- BMW 3 Series E36 320i (M52B20): reliabilityEnginescope · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- BMW M52 reliabilityAutoscore · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- BMW M52 Engine: Performance, Reliability, and TuningBMWBlog · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Fiabilité et pannes de la Renault Clio 2Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes de la Renault Clio 3Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia Sandero 2Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Maxi-fiche fiabilité : la Renault Twingo 2Caradisiac · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- BMW M52Wikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- BMW M52Wikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- BMW M50Wikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- BMW M50Wikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Moteur D RenaultWikipédia (francés) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Anexo:Motores de RenaultWikipedia (español) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Spaans
- Renault TwingoWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Duits
- Renault Clio IIWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Duits
- Fiabilité et pannes de la Renault KangooFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia LoganFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia SanderoFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia Logan 2Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- BMW M50 / M52: problemas conocidosEnginescope · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- Der BMW M50 Motor: Technische Daten, Probleme, Haltbarkeit & FahrzeuglisteCarWiki.de · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- BMW Z3 Reliability Guide: Everything You Need to Know Before BuyingEuro Premium Parts · Technische documentatie · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels