BMW M54 vs 1.2 16v: welke motor is betrouwbaarder?
Volgens onze risico-index heeft de 1.2 16v minder risico dan de BMW M54: 36/100 (matig risico) tegenover 54/100 (hoog risico). De BMW M54 heeft 2 gedocumenteerde ernstige storingen, de belangrijkste «Defecte thermostaat en waterpomp»; de 1.2 16v heeft 1 gedocumenteerde ernstige storing, de belangrijkste «Beschadigde koppakking en koelvloeistofverlies».
De index (0–100) weegt de ernst en de frequentie van de drie ernstigste gedocumenteerde storingen. Hoe het wordt berekend
Is de BMW M54 betrouwbaar?
De BMW M54 (2000-2006) is een atmosferische benzine-zescilinder in lijn met de reputatie lang mee te gaan: met goed onderhoud haalt hij meer dan 200.000 km. De zwakke punten zijn het carterventilatieventiel en het kunststof koelsysteem; controleer of die zijn vernieuwd.[1][2][3]
Bekijk de 5 storingen van de BMW M54Is de 1.2 16v betrouwbaar?
De 1.2 16v (D4F) en zijn voorganger met 8 kleppen, de D7F, zijn eenvoudige atmosferische motoren die meer dan twee decennia als instapoptie bij Renault en Dacia zijn gebruikt en als betrouwbaar bekendstaan: in de geraadpleegde betrouwbaarheidspagina's staan geen catastrofale storingen of oliegebruik gedocumenteerd. Het vaakst genoemd worden ontstekingsspoelen en sensoren, en bij exemplaren met veel kilometers de koppakking.[4][5][6][7]
Bekijk de 5 storingen van de 1.2 16vVergelijking naast elkaar
| Gegeven | BMW M54 | 1.2 16v |
|---|---|---|
| Technische fiche | ||
| Type | Motor | Motor |
| Brandstof | Benzine | Benzine |
| Cilinderinhoud | — | 1.149 cm³ |
| Distributie | Ketting | Distributieriem (droog) |
| Vermogen | 170–235 pk | 60–76 pk |
| Productie | 2000–2006[8][9] | 2001–2020[10][11][12][13] |
| Betrouwbaarheid | ||
| Risico-index (wat is dat) | 54Hoog risico | 36Matig risico |
| Gedocumenteerde storingen | 5 | 5 |
| Met hoge of kritieke ernst | 2 | 1 |
| Ergste ernst | Hoge ernst | Hoge ernst |
| Belangrijkste storingen |
|
|
| Duurste gedocumenteerde reparatie | Geen betrouwbare gegevens | Geen betrouwbare gegevens |
| Welke uitvoeringen kopen | ||
| KopenAanbevolen versies | Geen | |
| Met voorzichtigheidVersies met voorzichtigheid | Geen | |
| VermijdenTe vermijden versies | Geen | Geen |
Ernst van elke storing: groen, laag; oranje, gemiddeld; rood, hoog; donkerrood, kritiek. Hoe we ze beoordelen
Auto's waarin elk zit
Andere vergelijkingen
Met de BMW M54
- BMW M54 vs 1.2 PureTech
- BMW M54 vs 1.0 PureTech
- BMW M54 vs 1.2 en 1.4 TSI
- BMW M54 vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- BMW M54 vs 1.2 TCe
- BMW M54 vs 1.0 EcoBoost
- BMW M54 vs 1.3 TCe
- BMW M54 vs 1.6 EcoBoost
- BMW M54 vs 2.0 TSI / TFSI
- BMW M54 vs Audi 3.0 TFSI V6
- BMW M54 vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- BMW M54 vs BMW B38 / B37
- BMW M54 vs BMW B48 / B38
- BMW M54 vs BMW B58
- BMW M54 vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- BMW M54 vs M50 en M52
- BMW M54 vs M60 en M62
- BMW M54 vs BMW N13
- BMW M54 vs BMW N20
- BMW M54 vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- BMW M54 vs BMW N43/N46
- BMW M54 vs BMW N52 / N53
- BMW M54 vs BMW N54/N55
- BMW M54 vs BMW N62 / N63
- BMW M54 vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- BMW M54 vs 1.4 T-Jet
- BMW M54 vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- BMW M54 vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- BMW M54 vs 1.5 EcoBoost
- BMW M54 vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- BMW M54 vs 2.0 EcoBoost
- BMW M54 vs 2.3 EcoBoost
- BMW M54 vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- BMW M54 vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- BMW M54 vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- BMW M54 vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- BMW M54 vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- BMW M54 vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- BMW M54 vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- BMW M54 vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- BMW M54 vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- BMW M54 vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- BMW M54 vs Honda e:HEV / i-MMD
- BMW M54 vs Honda IMA híbrido
- BMW M54 vs 1.0 T-GDI
- BMW M54 vs 1.6 GDI / T-GDI
- BMW M54 vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- BMW M54 vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- BMW M54 vs 1.8 / 2.0 Beta II
- BMW M54 vs V6 Delta 2.5 en 2.7 (Hyundai-Kia)
- BMW M54 vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- BMW M54 vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- BMW M54 vs 1.0 / 1.25 MPi
- BMW M54 vs 1.8 / 2.0 Nu
- BMW M54 vs Smartstream 1.6 T-GDi
- BMW M54 vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- BMW M54 vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- BMW M54 vs 2.3 MZR DISI Turbo
- BMW M54 vs MZR gasolina
- BMW M54 vs Skyactiv-G
- BMW M54 vs M111
- BMW M54 vs M112 / M113
- BMW M54 vs M264/M254
- BMW M54 vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- BMW M54 vs M260
- BMW M54 vs M271
- BMW M54 vs M272/M273
- BMW M54 vs M270/M274
- BMW M54 vs M276
- BMW M54 vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- BMW M54 vs MIVEC gasolina
- BMW M54 vs Mitsubishi PHEV
- BMW M54 vs 1.6 DIG-T
- BMW M54 vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- BMW M54 vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- BMW M54 vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- BMW M54 vs 1.5/1.6/1.8 QG
- BMW M54 vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- BMW M54 vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- BMW M54 vs 1.4 Turbo
- BMW M54 vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- BMW M54 vs 2.2 Ecotec gasolina
- BMW M54 vs 1.4/1.6/1.8 Ecotec 16V (primera generación)
- BMW M54 vs Porsche MA1 / 9A1
- BMW M54 vs Porsche M96/M97
- BMW M54 vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- BMW M54 vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- BMW M54 vs 1.4/1.6 VTi
- BMW M54 vs 1.6 THP
- BMW M54 vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- BMW M54 vs 1.8 en 2.0 XU
- BMW M54 vs 0.9 TCe
- BMW M54 vs 1.0 SCe (B4D)
- BMW M54 vs 1.0 TCe / SCe
- BMW M54 vs 1.4 en 1.6 8v
- BMW M54 vs 1.8 TCe
- BMW M54 vs 1.2 8v
- BMW M54 vs E-Tech Híbrido
- BMW M54 vs 2.0 16v F4R en F4RT
- BMW M54 vs 1.4 en 1.6 16v
- BMW M54 vs Rover K-Series
- BMW M54 vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- BMW M54 vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- BMW M54 vs 1.5 K15B (Jimny)
- BMW M54 vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- BMW M54 vs 1.0 VVT-i
- BMW M54 vs 1.2 Turbo
- BMW M54 vs 1.33 Dual VVT-i
- BMW M54 vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- BMW M54 vs 1.5 Hybrid
- BMW M54 vs 1.6 Dual VVT-i
- BMW M54 vs 1.8 Hybrid
- BMW M54 vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- BMW M54 vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- BMW M54 vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- BMW M54 vs Volvo 5 cilindros gasolina
- BMW M54 vs Drive-E gasolina
- BMW M54 vs 1.0 MPI
- BMW M54 vs 1.2 12V
- BMW M54 vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- BMW M54 vs 1.8 T 20v
- BMW M54 vs 2.0 FSI
- BMW M54 vs VW 2.0 TFSI EA113
- BMW M54 vs 2.3 VR5 (V5)
- BMW M54 vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- BMW M54 vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- BMW M54 vs VR6
Met de 1.2 16v
- 1.2 16v vs 1.2 PureTech
- 1.2 16v vs 1.0 PureTech
- 1.2 16v vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.2 16v vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 16v vs 1.2 TCe
- 1.2 16v vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.3 TCe
- 1.2 16v vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 16v vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 16v vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 16v vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.2 16v vs BMW B38 / B37
- 1.2 16v vs BMW B48 / B38
- 1.2 16v vs BMW B58
- 1.2 16v vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.2 16v vs M50 en M52
- 1.2 16v vs M60 en M62
- 1.2 16v vs BMW N13
- 1.2 16v vs BMW N20
- 1.2 16v vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.2 16v vs BMW N43/N46
- 1.2 16v vs BMW N52 / N53
- 1.2 16v vs BMW N54/N55
- 1.2 16v vs BMW N62 / N63
- 1.2 16v vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.2 16v vs 1.4 T-Jet
- 1.2 16v vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 16v vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 16v vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 16v vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 16v vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.2 16v vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.2 16v vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.2 16v vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 16v vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 16v vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 16v vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.2 16v vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 16v vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 16v vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 16v vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 16v vs Honda IMA híbrido
- 1.2 16v vs 1.0 T-GDI
- 1.2 16v vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 16v vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 16v vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.2 16v vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 16v vs V6 Delta 2.5 en 2.7 (Hyundai-Kia)
- 1.2 16v vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.2 16v vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 16v vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 16v vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 16v vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 16v vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.2 16v vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 16v vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 16v vs MZR gasolina
- 1.2 16v vs Skyactiv-G
- 1.2 16v vs M111
- 1.2 16v vs M112 / M113
- 1.2 16v vs M264/M254
- 1.2 16v vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.2 16v vs M260
- 1.2 16v vs M271
- 1.2 16v vs M272/M273
- 1.2 16v vs M270/M274
- 1.2 16v vs M276
- 1.2 16v vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 16v vs MIVEC gasolina
- 1.2 16v vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 16v vs 1.6 DIG-T
- 1.2 16v vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 16v vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 16v vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 16v vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 16v vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 16v vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 16v vs 1.4 Turbo
- 1.2 16v vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 16v vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 16v vs 1.4/1.6/1.8 Ecotec 16V (primera generación)
- 1.2 16v vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 16v vs Porsche M96/M97
- 1.2 16v vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.2 16v vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.2 16v vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 16v vs 1.6 THP
- 1.2 16v vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 16v vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.2 16v vs 0.9 TCe
- 1.2 16v vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 16v vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 16v vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.2 16v vs 1.8 TCe
- 1.2 16v vs 1.2 8v
- 1.2 16v vs E-Tech Híbrido
- 1.2 16v vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.2 16v vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.2 16v vs Rover K-Series
- 1.2 16v vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.2 16v vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.2 16v vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 16v vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 16v vs 1.0 VVT-i
- 1.2 16v vs 1.2 Turbo
- 1.2 16v vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 16v vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.2 16v vs 1.5 Hybrid
- 1.2 16v vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 16v vs 1.8 Hybrid
- 1.2 16v vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.2 16v vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.2 16v vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.2 16v vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 16v vs Drive-E gasolina
- 1.2 16v vs 1.0 MPI
- 1.2 16v vs 1.2 12V
- 1.2 16v vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.2 16v vs 1.8 T 20v
- 1.2 16v vs 2.0 FSI
- 1.2 16v vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 16v vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 16v vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.2 16v vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.2 16v vs VR6
Vergelijk andere motoren
Bronnen
Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.
- BMW M54 Engine Guide: Reliability, Common Problems & Tuning PotentialEuro Premium Parts · Technische documentatie · geraadpleegd 5 oktober 2026 · in het Engels
- Il motore da 6 cilindri che supera agilmente i 300.000 kmAutoblog.it · Autotijdschriften · gepubliceerd 13 februari 2026 · geraadpleegd 5 oktober 2026 · in het Italiaans
- BMW M54 reliabilityAutoscore · Koopgids of garage · geraadpleegd 5 oktober 2026 · in het Engels
- Fiabilité et pannes de la Renault Clio 2Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes de la Renault Clio 3Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia Sandero 2Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Maxi-fiche fiabilité : la Renault Twingo 2Caradisiac · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- BMW M54Wikipedia (inglés) · Encyclopedie · geraadpleegd 5 oktober 2026 · in het Engels
- BMW M54Wikipedia (alemán) · Encyclopedie · geraadpleegd 5 oktober 2026 · in het Duits
- Moteur D RenaultWikipédia (francés) · Encyclopedie · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Anexo:Motores de RenaultWikipedia (español) · Encyclopedie · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Spaans
- Renault TwingoWikipedia (alemán) · Encyclopedie · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Duits
- Renault Clio IIWikipedia (alemán) · Encyclopedie · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Duits
- Fiabilité et pannes de la Renault KangooFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia LoganFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia SanderoFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia Logan 2Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans