1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 16v: welke motor is betrouwbaarder?
Volgens onze risico-index heeft de 1.5 VTi-TECH / T-GDI minder risico dan de 1.2 16v: 7/100 (laag risico) tegenover 36/100 (matig risico). De 1.5 VTi-TECH / T-GDI heeft geen gedocumenteerde ernstige storing; de 1.2 16v heeft 1 gedocumenteerde ernstige storing, de belangrijkste «Beschadigde koppakking en koelvloeistofverlies».
De index (0–100) weegt de ernst en de frequentie van de drie ernstigste gedocumenteerde storingen. Hoe het wordt berekend
Is de 1.5 VTi-TECH / T-GDI betrouwbaar?
De «1.5» van MG/SAIC omvat twee verschillende motoren: de atmosferische VTi-TECH (106 pk), de instapmotor van de MG ZS, en de turbo T-GDI (162-170 pk), exclusief voor de MG HS en de verbrandingsmotor van de plug-in hybrides. Geen van beide heeft nog goed gedocumenteerde motorstoringen in onafhankelijke bronnen: de gepubliceerde klachten gaan over elektronica, automatische transmissie en afwerking, niet over het motorblok.[1][2][3][4][5][6]
Bekijk de 2 storingen van de 1.5 VTi-TECH / T-GDIIs de 1.2 16v betrouwbaar?
De 1.2 16v (D4F) en zijn voorganger met 8 kleppen, de D7F, zijn eenvoudige atmosferische motoren die meer dan twee decennia als instapoptie bij Renault en Dacia zijn gebruikt en als betrouwbaar bekendstaan: in de geraadpleegde betrouwbaarheidspagina's staan geen catastrofale storingen of oliegebruik gedocumenteerd. Het vaakst genoemd worden ontstekingsspoelen en sensoren, en bij exemplaren met veel kilometers de koppakking.[7][8][9][10]
Bekijk de 5 storingen van de 1.2 16vVergelijking naast elkaar
| Gegeven | 1.5 VTi-TECH / T-GDI | 1.2 16v |
|---|---|---|
| Technische fiche | ||
| Type | Motor | Motor |
| Brandstof | Benzine | Benzine |
| Cilinderinhoud | — | 1.149 cm³ |
| Distributie | Ketting | Distributieriem (droog) |
| Vermogen | 106–170 pk | 60–76 pk |
| Productie | sinds 2017[1][2][11][12][13] | 2001–2020[14][15][16][17] |
| Betrouwbaarheid | ||
| Risico-index (wat is dat) | 7Laag risico | 36Matig risico |
| Gedocumenteerde storingen | 2 | 5 |
| Met hoge of kritieke ernst | 0 | 1 |
| Ergste ernst | Lage ernst | Hoge ernst |
| Belangrijkste storingen |
| |
| Duurste gedocumenteerde reparatie | Geen betrouwbare gegevens | Geen betrouwbare gegevens |
| Welke uitvoeringen kopen | ||
| KopenAanbevolen versies | ||
| Met voorzichtigheidVersies met voorzichtigheid | Geen | |
| VermijdenTe vermijden versies | Geen | Geen |
Ernst van elke storing: groen, laag; oranje, gemiddeld; rood, hoog; donkerrood, kritiek. Hoe we ze beoordelen
Auto's waarin elk zit
Andere vergelijkingen
Met de 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 PureTech
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 PureTech
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 TCe
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 EcoBoost
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.3 TCe
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 EcoBoost
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW B38 / B37
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW B48 / B38
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW B58
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M50 en M52
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW M54
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M60 en M62
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N13
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N20
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N43/N46
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N52 / N53
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N54/N55
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N62 / N63
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 T-Jet
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.5 EcoBoost
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 EcoBoost
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.3 EcoBoost
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Honda IMA híbrido
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 T-GDI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs V6 Delta 2.5 en 2.7 (Hyundai-Kia)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs MZR gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Skyactiv-G
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M111
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M112 / M113
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M264/M254
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M260
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M271
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M272/M273
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M270/M274
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M276
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs MIVEC gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Mitsubishi PHEV
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 DIG-T
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 Turbo
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4/1.6/1.8 Ecotec 16V (primera generación)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Porsche M96/M97
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4/1.6 VTi
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 THP
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 0.9 TCe
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 TCe / SCe
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 TCe
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 8v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs E-Tech Híbrido
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Rover K-Series
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 VVT-i
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 Turbo
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.5 Hybrid
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 Hybrid
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Drive-E gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 MPI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 12V
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 T 20v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 FSI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs VR6
Met de 1.2 16v
- 1.2 16v vs 1.2 PureTech
- 1.2 16v vs 1.0 PureTech
- 1.2 16v vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.2 16v vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 16v vs 1.2 TCe
- 1.2 16v vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.3 TCe
- 1.2 16v vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 16v vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 16v vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 16v vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.2 16v vs BMW B38 / B37
- 1.2 16v vs BMW B48 / B38
- 1.2 16v vs BMW B58
- 1.2 16v vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.2 16v vs M50 en M52
- 1.2 16v vs BMW M54
- 1.2 16v vs M60 en M62
- 1.2 16v vs BMW N13
- 1.2 16v vs BMW N20
- 1.2 16v vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.2 16v vs BMW N43/N46
- 1.2 16v vs BMW N52 / N53
- 1.2 16v vs BMW N54/N55
- 1.2 16v vs BMW N62 / N63
- 1.2 16v vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.2 16v vs 1.4 T-Jet
- 1.2 16v vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 16v vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 16v vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 16v vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 16v vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 16v vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.2 16v vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.2 16v vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.2 16v vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 16v vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 16v vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 16v vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.2 16v vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 16v vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 16v vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 16v vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 16v vs Honda IMA híbrido
- 1.2 16v vs 1.0 T-GDI
- 1.2 16v vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 16v vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 16v vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.2 16v vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 16v vs V6 Delta 2.5 en 2.7 (Hyundai-Kia)
- 1.2 16v vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.2 16v vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 16v vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 16v vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 16v vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 16v vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.2 16v vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 16v vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 16v vs MZR gasolina
- 1.2 16v vs Skyactiv-G
- 1.2 16v vs M111
- 1.2 16v vs M112 / M113
- 1.2 16v vs M264/M254
- 1.2 16v vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.2 16v vs M260
- 1.2 16v vs M271
- 1.2 16v vs M272/M273
- 1.2 16v vs M270/M274
- 1.2 16v vs M276
- 1.2 16v vs MIVEC gasolina
- 1.2 16v vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 16v vs 1.6 DIG-T
- 1.2 16v vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 16v vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 16v vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 16v vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 16v vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 16v vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 16v vs 1.4 Turbo
- 1.2 16v vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 16v vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 16v vs 1.4/1.6/1.8 Ecotec 16V (primera generación)
- 1.2 16v vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 16v vs Porsche M96/M97
- 1.2 16v vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.2 16v vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.2 16v vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 16v vs 1.6 THP
- 1.2 16v vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 16v vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.2 16v vs 0.9 TCe
- 1.2 16v vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 16v vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 16v vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.2 16v vs 1.8 TCe
- 1.2 16v vs 1.2 8v
- 1.2 16v vs E-Tech Híbrido
- 1.2 16v vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.2 16v vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.2 16v vs Rover K-Series
- 1.2 16v vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.2 16v vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.2 16v vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 16v vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 16v vs 1.0 VVT-i
- 1.2 16v vs 1.2 Turbo
- 1.2 16v vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 16v vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.2 16v vs 1.5 Hybrid
- 1.2 16v vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 16v vs 1.8 Hybrid
- 1.2 16v vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.2 16v vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.2 16v vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.2 16v vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 16v vs Drive-E gasolina
- 1.2 16v vs 1.0 MPI
- 1.2 16v vs 1.2 12V
- 1.2 16v vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.2 16v vs 1.8 T 20v
- 1.2 16v vs 2.0 FSI
- 1.2 16v vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 16v vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 16v vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.2 16v vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.2 16v vs VR6
Vergelijk andere motoren
Bronnen
Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.
- MG ZS (crossover)Wikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Engels
- MG HSWikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Engels
- Essai complet : MG ZSFiches-Auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du MG ZSFiches-Auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du MG eHSFiches-Auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- MG HS PHEV: guía definitiva de problemas y soluciones del SUV, el híbrido enchufable más vendidoAutopista.es · Autotijdschriften · gepubliceerd 10 november 2025 · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Spaans
- Fiabilité et pannes de la Renault Clio 2Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes de la Renault Clio 3Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia Sandero 2Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Maxi-fiche fiabilité : la Renault Twingo 2Caradisiac · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- MG HSWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Duits
- MG HSWikipedia (francés) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- List of General Motors enginesWikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Engels
- Moteur D RenaultWikipédia (francés) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Anexo:Motores de RenaultWikipedia (español) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Spaans
- Renault TwingoWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Duits
- Renault Clio IIWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Duits
- Témoignages de fiabilité MG (MG3 1.5 VTi-Tech 106 ch sin testimonios; solo los del híbrido de 2024)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes de la Renault KangooFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia LoganFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia SanderoFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du Dacia Logan 2Fiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- MG – Common problems (llamadas a revisión de la UE y del Reino Unido)car-recalls.eu · Andere bron · geraadpleegd 30 oktober 2026 · in het Engels
- MG HS SUV (2019-2024) Exclusive 1.5T-GDI 5d: opinión de propietario (10 jun 2022)Parkers · Eigenaarsforum · gepubliceerd 10 juni 2022 · geraadpleegd 30 oktober 2026 · in het Engels