1.2 PureTech vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI: welke motor is betrouwbaarder?
Volgens onze risico-index heeft de 1.5 VTi-TECH / T-GDI minder risico dan de 1.2 PureTech: 7/100 (laag risico) tegenover 96/100 (zeer hoog risico). De 1.2 PureTech heeft 7 gedocumenteerde ernstige storingen, de belangrijkste «Degradatie van de distributieriem in het oliebad»; de 1.5 VTi-TECH / T-GDI heeft geen gedocumenteerde ernstige storing.
De index (0–100) weegt de ernst en de frequentie van de drie ernstigste gedocumenteerde storingen. Hoe het wordt berekend
Is de 1.2 PureTech betrouwbaar?
De 1.2 PureTech met distributieriem (2012-2025) heeft een door Stellantis erkend probleem: de distributieriem in het oliebad kan degraderen, de smering verstoppen en bij de turbo's van 2013-2018 de vacuümpomp van de rembekrachtiger beschadigen. De turbo's van 2014-2023 kunnen bovendien olie verbruiken. Stellantis biedt 10 jaar of 180.000 km dekking; de generatie met ketting (vanaf 2023) gebruikt die riem niet meer.[1][2][3][4][5]
Bekijk de 7 storingen van de 1.2 PureTechIs de 1.5 VTi-TECH / T-GDI betrouwbaar?
De «1.5» van MG/SAIC omvat twee verschillende motoren: de atmosferische VTi-TECH (106 pk), de instapmotor van de MG ZS, en de turbo T-GDI (162-170 pk), exclusief voor de MG HS en de verbrandingsmotor van de plug-in hybrides. Geen van beide heeft nog goed gedocumenteerde motorstoringen in onafhankelijke bronnen: de gepubliceerde klachten gaan over elektronica, automatische transmissie en afwerking, niet over het motorblok.[6][7][8][9][10][11]
Bekijk de 2 storingen van de 1.5 VTi-TECH / T-GDIVergelijking naast elkaar
| Gegeven | 1.2 PureTech | 1.5 VTi-TECH / T-GDI |
|---|---|---|
| Technische fiche | ||
| Type | Motor | Motor |
| Brandstof | Benzine | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1.199 cm³ | — |
| Distributie | Distributieriem in oliebad | Ketting |
| Vermogen | 68–155 pk | 106–170 pk |
| Productie | sinds 2012[12][13] | sinds 2017[6][7][14][15][16] |
| Betrouwbaarheid | ||
| Risico-index (wat is dat) | 96Zeer hoog risico | 7Laag risico |
| Gedocumenteerde storingen | 7 | 2 |
| Met hoge of kritieke ernst | 7 | 0 |
| Ergste ernst | Kritieke ernst | Lage ernst |
| Belangrijkste storingen | ||
| Duurste gedocumenteerde reparatie | tot € 1.200Degradatie van de distributieriem in het oliebadGepubliceerd bedrag[2][17][18][19] | Geen betrouwbare gegevens |
| Welke uitvoeringen kopen | ||
| KopenAanbevolen versies | Geen | |
| Met voorzichtigheidVersies met voorzichtigheid |
| |
| VermijdenTe vermijden versies | Geen | Geen |
Ernst van elke storing: groen, laag; oranje, gemiddeld; rood, hoog; donkerrood, kritiek. Hoe we ze beoordelen
Auto's waarin elk zit
1.2 PureTech
Bekijk de 51 modellen met de 1.2 PureTechAndere vergelijkingen
Met de 1.2 PureTech
- 1.2 PureTech vs 1.0 PureTech
- 1.2 PureTech vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.2 PureTech vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 PureTech vs 1.2 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.3 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 PureTech vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 PureTech vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.2 PureTech vs BMW B38 / B37
- 1.2 PureTech vs BMW B48 / B38
- 1.2 PureTech vs BMW B58
- 1.2 PureTech vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.2 PureTech vs M50 en M52
- 1.2 PureTech vs BMW M54
- 1.2 PureTech vs BMW N13
- 1.2 PureTech vs BMW N20
- 1.2 PureTech vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.2 PureTech vs BMW N43/N46
- 1.2 PureTech vs BMW N52 / N53
- 1.2 PureTech vs BMW N54/N55
- 1.2 PureTech vs BMW N62 / N63
- 1.2 PureTech vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.2 PureTech vs 1.4 T-Jet
- 1.2 PureTech vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 PureTech vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 PureTech vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 PureTech vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.2 PureTech vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.2 PureTech vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 PureTech vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 PureTech vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 PureTech vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.2 PureTech vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 PureTech vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 PureTech vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 PureTech vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 PureTech vs Honda IMA híbrido
- 1.2 PureTech vs 1.0 T-GDI
- 1.2 PureTech vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 PureTech vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 PureTech vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.2 PureTech vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.2 PureTech vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 PureTech vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 PureTech vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 PureTech vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 PureTech vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 PureTech vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 PureTech vs MZR gasolina
- 1.2 PureTech vs Skyactiv-G
- 1.2 PureTech vs M111
- 1.2 PureTech vs M112 / M113
- 1.2 PureTech vs M264/M254
- 1.2 PureTech vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.2 PureTech vs M260
- 1.2 PureTech vs M271
- 1.2 PureTech vs M272/M273
- 1.2 PureTech vs M270/M274
- 1.2 PureTech vs M276
- 1.2 PureTech vs MIVEC gasolina
- 1.2 PureTech vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 PureTech vs 1.6 DIG-T
- 1.2 PureTech vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 PureTech vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 PureTech vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 PureTech vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 PureTech vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 PureTech vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 PureTech vs 1.4 Turbo
- 1.2 PureTech vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 PureTech vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 PureTech vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 PureTech vs Porsche M96/M97
- 1.2 PureTech vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.2 PureTech vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 PureTech vs 1.6 THP
- 1.2 PureTech vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 PureTech vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.2 PureTech vs 0.9 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 PureTech vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.2 PureTech vs 1.8 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.2 16v
- 1.2 PureTech vs 1.2 8v
- 1.2 PureTech vs E-Tech Híbrido
- 1.2 PureTech vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.2 PureTech vs Rover K-Series
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.2 PureTech vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.2 PureTech vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 PureTech vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 PureTech vs 1.0 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.2 Turbo
- 1.2 PureTech vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.5 Hybrid
- 1.2 PureTech vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.8 Hybrid
- 1.2 PureTech vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.2 PureTech vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 PureTech vs Drive-E gasolina
- 1.2 PureTech vs 1.0 MPI
- 1.2 PureTech vs 1.2 12V
- 1.2 PureTech vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.2 PureTech vs 1.8 T 20v
- 1.2 PureTech vs 2.0 FSI
- 1.2 PureTech vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 PureTech vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 PureTech vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.2 PureTech vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.2 PureTech vs VR6
Met de 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 PureTech
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 TCe
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 EcoBoost
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.3 TCe
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 EcoBoost
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW B38 / B37
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW B48 / B38
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW B58
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M50 en M52
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW M54
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N13
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N20
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N43/N46
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N52 / N53
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N54/N55
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs BMW N62 / N63
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 T-Jet
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.5 EcoBoost
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 EcoBoost
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.3 EcoBoost
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Honda IMA híbrido
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 T-GDI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs MZR gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Skyactiv-G
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M111
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M112 / M113
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M264/M254
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M260
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M271
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M272/M273
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M270/M274
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs M276
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs MIVEC gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Mitsubishi PHEV
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 DIG-T
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 Turbo
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Porsche M96/M97
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4/1.6 VTi
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 THP
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 0.9 TCe
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 TCe / SCe
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 TCe
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 16v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 8v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs E-Tech Híbrido
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Rover K-Series
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 VVT-i
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 Turbo
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.5 Hybrid
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 Hybrid
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs Drive-E gasolina
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0 MPI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.2 12V
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.8 T 20v
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.0 FSI
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.5 VTi-TECH / T-GDI vs VR6
Vergelijk andere motoren
Bronnen
Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.
- Stellantis ofrece medidas a los afectados por los motores PureTech tras miles de demandaskm77 · Autotijdschriften · gepubliceerd 28 november 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Moteur PureTech. Stellantis généralise sa garantie de 10 ans ou 180 000 kmL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 26 mei 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Safety Gate, alerta A12/01505/20: Peugeot 208, 308, 2008, 3008, 5008 y Partner (copia en PDF)Comisión Europea – Safety Gate · Officiële instantie · gepubliceerd november 2020 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Engels
- Fiabilité Stellantis 1.2 PureTech. De nouvelles solutions contre la consommation d'huileL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 23 juni 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Stellantis 1.2 Puretech engine: list of belt and chain modelsItalPassion · Autotijdschriften · gepubliceerd 2 februari 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Engels
- MG ZS (crossover)Wikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Engels
- MG HSWikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Engels
- Essai complet : MG ZSFiches-Auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du MG ZSFiches-Auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- Fiabilité et pannes du MG eHSFiches-Auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- MG HS PHEV: guía definitiva de problemas y soluciones del SUV, el híbrido enchufable más vendidoAutopista.es · Autotijdschriften · gepubliceerd 10 november 2025 · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Spaans
- Moteur EBWikipédia (francés) · Andere bron · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- El Peugeot 208 estrena motor Turbo 100 con distribución por cadenaDiariomotor · Autotijdschriften · gepubliceerd 16 maart 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- MG HSWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Duits
- MG HSWikipedia (francés) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Frans
- List of General Motors enginesWikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 27 september 2026 · in het Engels
- 1.2 PureTech: precio y cambio de correa de distribuciónAutopista · Autotijdschriften · gepubliceerd 2 augustus 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Stellantis reacciona a los motores PureTech defectuosos: amplía la garantía de manera retroactiva a 10 añosXataka · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 maart 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- La correa bañada en aceite: cámbiala cada 60.000 km y evita una avería de 3.000 eurosMotor16 · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 augustus 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Témoignages de fiabilité MG (MG3 1.5 VTi-Tech 106 ch sin testimonios; solo los del híbrido de 2024)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Rappel des moteurs 1.2 Puretech 110 et 130 chFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Peugeot-Citroën-DS-Opel. Nouveau rappel de grande ampleur pour le moteur 1.2 PureTechL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 28 januari 2023 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Peugeot, sobre los motores PureTech: «Reconocemos que hemos hecho las cosas mal»Xataka · Autotijdschriften · gepubliceerd 4 juni 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- 10 años o 175.000 km de garantía para los modelos de Stellantis con motor PureTechAutofácil · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 maart 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Confirmado: Stellantis llama a revisión a más de 200.000 coches con el motor gasolina sucesor del 1.2 PureTech: «Y también se hará en España»Motorpasión · Autotijdschriften · gepubliceerd 15 juli 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Fiabilité du 1.2 PuretechFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- MG – Common problems (llamadas a revisión de la UE y del Reino Unido)car-recalls.eu · Andere bron · geraadpleegd 30 oktober 2026 · in het Engels
- MG HS SUV (2019-2024) Exclusive 1.5T-GDI 5d: opinión de propietario (10 jun 2022)Parkers · Eigenaarsforum · gepubliceerd 10 juni 2022 · geraadpleegd 30 oktober 2026 · in het Engels