1.2 PureTech vs 1.6 en 2.0 8v EA827: welke motor is betrouwbaarder?
Volgens onze risico-index heeft de 1.6 en 2.0 8v EA827 minder risico dan de 1.2 PureTech: 32/100 (matig risico) tegenover 96/100 (zeer hoog risico). De 1.2 PureTech heeft 7 gedocumenteerde ernstige storingen, de belangrijkste «Degradatie van de distributieriem in het oliebad»; de 1.6 en 2.0 8v EA827 heeft 2 gedocumenteerde ernstige storingen, de belangrijkste «Distributieriem en waterpomp».
De index (0–100) weegt de ernst en de frequentie van de drie ernstigste gedocumenteerde storingen. Hoe het wordt berekend
Is de 1.2 PureTech betrouwbaar?
De 1.2 PureTech met distributieriem (2012-2025) heeft een door Stellantis erkend probleem: de distributieriem in het oliebad kan degraderen, de smering verstoppen en bij de turbo's van 2013-2018 de vacuümpomp van de rembekrachtiger beschadigen. De turbo's van 2014-2023 kunnen bovendien olie verbruiken. Stellantis biedt 10 jaar of 180.000 km dekking; de generatie met ketting (vanaf 2023) gebruikt die riem niet meer.[1][2][3][4][5]
Bekijk de 7 storingen van de 1.2 PureTechIs de 1.6 en 2.0 8v EA827 betrouwbaar?
Eenvoudige atmosferische benzinemotoren die volgens de bronnen lang meegaan bij regelmatig onderhoud: Gebrauchtwagenberater noemt de 1.6 met 8 kleppen verouderd maar betrouwbaar, en de 1.6 MPI van 102 pk nog betrouwbaarder dan de 1.4 16v. Let op de distributieriem met de waterpomp, koelvloeistoflekkages, olieverbruik (vooral bij de 2.0) en het stationair draaien en de sondes.[6][7][8][9]
Bekijk de 6 storingen van de 1.6 en 2.0 8v EA827Vergelijking naast elkaar
| Gegeven | 1.2 PureTech | 1.6 en 2.0 8v EA827 |
|---|---|---|
| Technische fiche | ||
| Type | Motor | Motor |
| Brandstof | Benzine | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1.199 cm³ | — |
| Distributie | Distributieriem in oliebad | Distributieriem (droog) |
| Vermogen | 68–155 pk | 75–120 pk |
| Productie | sinds 2012[10][11] | 1991–2013[12][13][14][15][16] |
| Betrouwbaarheid | ||
| Risico-index (wat is dat) | 96Zeer hoog risico | 32Matig risico |
| Gedocumenteerde storingen | 7 | 6 |
| Met hoge of kritieke ernst | 7 | 2 |
| Ergste ernst | Kritieke ernst | Hoge ernst |
| Belangrijkste storingen |
| |
| Duurste gedocumenteerde reparatie | tot € 1.200Degradatie van de distributieriem in het oliebadGepubliceerd bedrag[2][17][18][19] | tot € 700Distributieriem en waterpompGepubliceerd bedrag[20] |
| Welke uitvoeringen kopen | ||
| KopenAanbevolen versies | Geen | |
| Met voorzichtigheidVersies met voorzichtigheid |
| |
| VermijdenTe vermijden versies | Geen | Geen |
Ernst van elke storing: groen, laag; oranje, gemiddeld; rood, hoog; donkerrood, kritiek. Hoe we ze beoordelen
Auto's waarin elk zit
Andere vergelijkingen
Met de 1.2 PureTech
- 1.2 PureTech vs 1.0 PureTech
- 1.2 PureTech vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.2 PureTech vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 PureTech vs 1.2 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.3 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 PureTech vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 PureTech vs BMW B38 / B37
- 1.2 PureTech vs BMW B48 / B38
- 1.2 PureTech vs BMW B58
- 1.2 PureTech vs BMW M54
- 1.2 PureTech vs BMW N13
- 1.2 PureTech vs BMW N20
- 1.2 PureTech vs BMW N43/N46
- 1.2 PureTech vs BMW N52 / N53
- 1.2 PureTech vs BMW N54/N55
- 1.2 PureTech vs BMW N62 / N63
- 1.2 PureTech vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.2 PureTech vs 1.4 T-Jet
- 1.2 PureTech vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 PureTech vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 PureTech vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 PureTech vs 1.0 / 1.2 Turbo (GEM)
- 1.2 PureTech vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 PureTech vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 PureTech vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 PureTech vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 PureTech vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 PureTech vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 PureTech vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 PureTech vs Honda IMA híbrido
- 1.2 PureTech vs 1.0 T-GDI
- 1.2 PureTech vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 PureTech vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 PureTech vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.2 PureTech vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 PureTech vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 PureTech vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 PureTech vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 PureTech vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 PureTech vs MZR gasolina
- 1.2 PureTech vs Skyactiv-G
- 1.2 PureTech vs M111
- 1.2 PureTech vs M112 / M113
- 1.2 PureTech vs M264/M254
- 1.2 PureTech vs M260
- 1.2 PureTech vs M271
- 1.2 PureTech vs M272/M273
- 1.2 PureTech vs M270/M274
- 1.2 PureTech vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 PureTech vs MIVEC gasolina
- 1.2 PureTech vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 PureTech vs 1.6 DIG-T
- 1.2 PureTech vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 PureTech vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 PureTech vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 PureTech vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 PureTech vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 PureTech vs 1.4 Turbo
- 1.2 PureTech vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 PureTech vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 PureTech vs Porsche M96/M97
- 1.2 PureTech vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.2 PureTech vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 PureTech vs 1.6 THP
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 2.2 16v EW10/EW12
- 1.2 PureTech vs 0.9 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 PureTech vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.2 PureTech vs 1.8 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.2 16v
- 1.2 PureTech vs 1.2 8v
- 1.2 PureTech vs E-Tech Híbrido
- 1.2 PureTech vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.2 PureTech vs Rover K-Series
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.2 PureTech vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.2 PureTech vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 PureTech vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 PureTech vs 1.0 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.2 Turbo
- 1.2 PureTech vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.5 Hybrid
- 1.2 PureTech vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.8 Hybrid
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.2 PureTech vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 PureTech vs Drive-E gasolina
- 1.2 PureTech vs 1.0 MPI
- 1.2 PureTech vs 1.2 12V
- 1.2 PureTech vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.2 PureTech vs 1.8 T 20v
- 1.2 PureTech vs 2.0 FSI
- 1.2 PureTech vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 PureTech vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
Met de 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 PureTech
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.2 TCe
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 EcoBoost
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.3 TCe
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.6 EcoBoost
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs BMW B38 / B37
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs BMW B48 / B38
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs BMW B58
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs BMW M54
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs BMW N13
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs BMW N20
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs BMW N43/N46
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs BMW N52 / N53
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs BMW N54/N55
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs BMW N62 / N63
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.4 T-Jet
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.5 EcoBoost
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 / 1.2 Turbo (GEM)
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Honda IMA híbrido
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 T-GDI
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs MZR gasolina
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Skyactiv-G
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs M111
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs M112 / M113
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs M264/M254
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs M260
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs M271
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs M272/M273
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs M270/M274
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs MIVEC gasolina
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Mitsubishi PHEV
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.6 DIG-T
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.4 Turbo
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Porsche M96/M97
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.4/1.6 VTi
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.6 THP
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.0 en 2.2 16v EW10/EW12
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 0.9 TCe
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 TCe / SCe
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.8 TCe
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.2 16v
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.2 8v
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs E-Tech Híbrido
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Rover K-Series
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 VVT-i
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.2 Turbo
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.5 Hybrid
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.8 Hybrid
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs Drive-E gasolina
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0 MPI
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.2 12V
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.8 T 20v
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 2.0 FSI
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.6 en 2.0 8v EA827 vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
Vergelijk andere motoren
Bronnen
Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.
- Stellantis ofrece medidas a los afectados por los motores PureTech tras miles de demandaskm77 · Autotijdschriften · gepubliceerd 28 november 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Moteur PureTech. Stellantis généralise sa garantie de 10 ans ou 180 000 kmL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 26 mei 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Safety Gate, alerta A12/01505/20: Peugeot 208, 308, 2008, 3008, 5008 y Partner (copia en PDF)Comisión Europea – Safety Gate · Officiële instantie · gepubliceerd november 2020 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Engels
- Fiabilité Stellantis 1.2 PureTech. De nouvelles solutions contre la consommation d'huileL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 23 juni 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Stellantis 1.2 Puretech engine: list of belt and chain modelsItalPassion · Autotijdschriften · gepubliceerd 2 februari 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Engels
- VW Golf IV (1J): Schwachstellen und KaufberatungGebrauchtwagenberater.de · Autotijdschriften · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Skoda Octavia II (1Z): Bekannte Probleme & SchwachstellenGebrauchtwagenberater.de · Autotijdschriften · gepubliceerd 9 april 2025 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Seat Leon Mk1: Probleme, Schwachstellen, ErfahrungenGebrauchtwagenberater.de · Autotijdschriften · gepubliceerd 7 mei 2025 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Fiabilité Skoda Octavia (1997-2004) - pannes moteur, boîte...Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Moteur EBWikipédia (francés) · Andere bron · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- El Peugeot 208 estrena motor Turbo 100 con distribución por cadenaDiariomotor · Autotijdschriften · gepubliceerd 16 maart 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Volkswagen EA827 engineWikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- SEAT ToledoWikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- VW New BeetleWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Škoda Octavia IIWikipedia (alemán) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- SEAT ExeoWikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- 1.2 PureTech: precio y cambio de correa de distribuciónAutopista · Autotijdschriften · gepubliceerd 2 augustus 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Stellantis reacciona a los motores PureTech defectuosos: amplía la garantía de manera retroactiva a 10 añosXataka · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 maart 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- La correa bañada en aceite: cámbiala cada 60.000 km y evita una avería de 3.000 eurosMotor16 · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 augustus 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Bomba de agua del coche: la avería de más de 1.500 euros que arrastra a la correaMotor16 · Autotijdschriften · gepubliceerd 21 september 2026 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Spaans
- Fiabilité Audi A3 (1996-2003) - pannes moteur, boîte...Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Fiabilité Volkswagen Golf V - pannes moteur, boîte, électronique...Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Rappel des moteurs 1.2 Puretech 110 et 130 chFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Peugeot-Citroën-DS-Opel. Nouveau rappel de grande ampleur pour le moteur 1.2 PureTechL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 28 januari 2023 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Peugeot, sobre los motores PureTech: «Reconocemos que hemos hecho las cosas mal»Xataka · Autotijdschriften · gepubliceerd 4 juni 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- 10 años o 175.000 km de garantía para los modelos de Stellantis con motor PureTechAutofácil · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 maart 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Confirmado: Stellantis llama a revisión a más de 200.000 coches con el motor gasolina sucesor del 1.2 PureTech: «Y también se hará en España»Motorpasión · Autotijdschriften · gepubliceerd 15 juli 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Fiabilité du 1.2 PuretechFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans