1.2 PureTech vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12: welke motor is betrouwbaarder?
Volgens onze risico-index heeft de 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 minder risico dan de 1.2 PureTech: 14/100 (laag risico) tegenover 96/100 (zeer hoog risico). De 1.2 PureTech heeft 7 gedocumenteerde ernstige storingen, de belangrijkste «Degradatie van de distributieriem in het oliebad»; de 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 heeft geen gedocumenteerde ernstige storing.
De index (0–100) weegt de ernst en de frequentie van de drie ernstigste gedocumenteerde storingen. Hoe het wordt berekend
Is de 1.2 PureTech betrouwbaar?
De 1.2 PureTech met distributieriem (2012-2025) heeft een door Stellantis erkend probleem: de distributieriem in het oliebad kan degraderen, de smering verstoppen en bij de turbo's van 2013-2018 de vacuümpomp van de rembekrachtiger beschadigen. De turbo's van 2014-2023 kunnen bovendien olie verbruiken. Stellantis biedt 10 jaar of 180.000 km dekking; de generatie met ketting (vanaf 2023) gebruikt die riem niet meer.[1][2][3][4][5]
Bekijk de 7 storingen van de 1.2 PureTechIs de 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 betrouwbaar?
De EW10 (2.0) en de EW12 (2.2) zijn atmosferische benzinemotoren met 16 kleppen en een distributieriem, die PSA tussen 1999 en 2010 onder meer monteerde in de 206, 307, 406, 407, 607, 807, C4, C5 en C8. Volgens eigenaren komen interne breuken niet vaak voor: het vaakst genoemd worden de bobines (het enige defect dat ook in de pers wordt genoemd), het uitlaatsysteem en, bij de 2.2, het oliegebruik.[6][7][8][9][10][11][12][13]
Bekijk de storing van de 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12Vergelijking naast elkaar
| Gegeven | 1.2 PureTech | 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 |
|---|---|---|
| Technische fiche | ||
| Type | Motor | Motor |
| Brandstof | Benzine | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1.199 cm³ | — |
| Distributie | Distributieriem in oliebad | Distributieriem (droog) |
| Vermogen | 68–155 pk | 116–177 pk |
| Productie | sinds 2012[14][15] | 1999–2010[6][8][16][17] |
| Betrouwbaarheid | ||
| Risico-index (wat is dat) | 96Zeer hoog risico | 14Laag risico |
| Gedocumenteerde storingen | 7 | 1 |
| Met hoge of kritieke ernst | 7 | 0 |
| Ergste ernst | Kritieke ernst | Gemiddelde ernst |
| Belangrijkste storingen |
| |
| Duurste gedocumenteerde reparatie | tot € 1.200Degradatie van de distributieriem in het oliebadGepubliceerd bedrag[2][18][19][20] | Geen betrouwbare gegevens |
| Welke uitvoeringen kopen | ||
| KopenAanbevolen versies | Geen | |
| Met voorzichtigheidVersies met voorzichtigheid |
| |
| VermijdenTe vermijden versies | Geen | Geen |
Ernst van elke storing: groen, laag; oranje, gemiddeld; rood, hoog; donkerrood, kritiek. Hoe we ze beoordelen
Auto's waarin elk zit
Andere vergelijkingen
Met de 1.2 PureTech
- 1.2 PureTech vs 1.0 PureTech
- 1.2 PureTech vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.2 PureTech vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 PureTech vs 1.2 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.3 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 PureTech vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 PureTech vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.2 PureTech vs BMW B38 / B37
- 1.2 PureTech vs BMW B48 / B38
- 1.2 PureTech vs BMW B58
- 1.2 PureTech vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.2 PureTech vs M50 en M52
- 1.2 PureTech vs BMW M54
- 1.2 PureTech vs M60 en M62
- 1.2 PureTech vs BMW N13
- 1.2 PureTech vs BMW N20
- 1.2 PureTech vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.2 PureTech vs BMW N43/N46
- 1.2 PureTech vs BMW N52 / N53
- 1.2 PureTech vs BMW N54/N55
- 1.2 PureTech vs BMW N62 / N63
- 1.2 PureTech vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.2 PureTech vs 1.4 T-Jet
- 1.2 PureTech vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 PureTech vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 PureTech vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 PureTech vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.2 PureTech vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.2 PureTech vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 PureTech vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 PureTech vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 PureTech vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.2 PureTech vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 PureTech vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 PureTech vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 PureTech vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 PureTech vs Honda IMA híbrido
- 1.2 PureTech vs 1.0 T-GDI
- 1.2 PureTech vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 PureTech vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 PureTech vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.2 PureTech vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 PureTech vs V6 Delta 2.5 en 2.7 (Hyundai-Kia)
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.2 PureTech vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 PureTech vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 PureTech vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 PureTech vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 PureTech vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 PureTech vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 PureTech vs MZR gasolina
- 1.2 PureTech vs Skyactiv-G
- 1.2 PureTech vs M111
- 1.2 PureTech vs M112 / M113
- 1.2 PureTech vs M264/M254
- 1.2 PureTech vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.2 PureTech vs M260
- 1.2 PureTech vs M271
- 1.2 PureTech vs M272/M273
- 1.2 PureTech vs M270/M274
- 1.2 PureTech vs M276
- 1.2 PureTech vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 PureTech vs MIVEC gasolina
- 1.2 PureTech vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 PureTech vs 1.6 DIG-T
- 1.2 PureTech vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 PureTech vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 PureTech vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 PureTech vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 PureTech vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 PureTech vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 PureTech vs 1.4 Turbo
- 1.2 PureTech vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 PureTech vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 PureTech vs 1.4/1.6/1.8 Ecotec 16V (primera generación)
- 1.2 PureTech vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 PureTech vs Porsche M96/M97
- 1.2 PureTech vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.2 PureTech vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 PureTech vs 1.6 THP
- 1.2 PureTech vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.2 PureTech vs 0.9 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 PureTech vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.2 PureTech vs 1.8 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.2 16v
- 1.2 PureTech vs 1.2 8v
- 1.2 PureTech vs E-Tech Híbrido
- 1.2 PureTech vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.2 PureTech vs Rover K-Series
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.2 PureTech vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.2 PureTech vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 PureTech vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 PureTech vs 1.0 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.2 Turbo
- 1.2 PureTech vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.5 Hybrid
- 1.2 PureTech vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.8 Hybrid
- 1.2 PureTech vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.2 PureTech vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 PureTech vs Drive-E gasolina
- 1.2 PureTech vs 1.0 MPI
- 1.2 PureTech vs 1.2 12V
- 1.2 PureTech vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.2 PureTech vs 1.8 T 20v
- 1.2 PureTech vs 2.0 FSI
- 1.2 PureTech vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 PureTech vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 PureTech vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.2 PureTech vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.2 PureTech vs VR6
Met de 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 PureTech
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.2 TCe
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 EcoBoost
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.3 TCe
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.6 EcoBoost
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs BMW B38 / B37
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs BMW B48 / B38
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs BMW B58
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M50 en M52
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs BMW M54
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M60 en M62
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs BMW N13
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs BMW N20
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs BMW N43/N46
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs BMW N52 / N53
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs BMW N54/N55
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs BMW N62 / N63
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4 T-Jet
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.5 EcoBoost
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.0 EcoBoost
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.3 EcoBoost
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Honda IMA híbrido
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 T-GDI
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs V6 Delta 2.5 en 2.7 (Hyundai-Kia)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs MZR gasolina
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Skyactiv-G
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M111
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M112 / M113
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M264/M254
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M260
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M271
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M272/M273
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M270/M274
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs M276
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs MIVEC gasolina
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Mitsubishi PHEV
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.6 DIG-T
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4 Turbo
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4/1.6/1.8 Ecotec 16V (primera generación)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Porsche M96/M97
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4/1.6 VTi
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.6 THP
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 0.9 TCe
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 TCe / SCe
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.8 TCe
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.2 16v
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.2 8v
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs E-Tech Híbrido
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Rover K-Series
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 VVT-i
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.2 Turbo
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.5 Hybrid
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.8 Hybrid
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs Drive-E gasolina
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0 MPI
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.2 12V
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.8 T 20v
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.0 FSI
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12 vs VR6
Vergelijk andere motoren
Bronnen
Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.
- Stellantis ofrece medidas a los afectados por los motores PureTech tras miles de demandaskm77 · Autotijdschriften · gepubliceerd 28 november 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Moteur PureTech. Stellantis généralise sa garantie de 10 ans ou 180 000 kmL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 26 mei 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Safety Gate, alerta A12/01505/20: Peugeot 208, 308, 2008, 3008, 5008 y Partner (copia en PDF)Comisión Europea – Safety Gate · Officiële instantie · gepubliceerd november 2020 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Engels
- Fiabilité Stellantis 1.2 PureTech. De nouvelles solutions contre la consommation d'huileL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 23 juni 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Stellantis 1.2 Puretech engine: list of belt and chain modelsItalPassion · Autotijdschriften · gepubliceerd 2 februari 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Engels
- PSA EW/DW engineWikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Engels
- Peugeot 307 Probleme und SchwachstellenGebrauchtwagenberater.de · Autotijdschriften · gepubliceerd 2 november 2022 · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Duits
- Peugeot 407 problems (reseña de Graham Smith)CarsGuide (Australia) · Autotijdschriften · gepubliceerd 17 maart 2015 · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Engels
- Tous les problèmes sur Peugeot 307 2001-2008 (opiniones por motorización)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Frans
- Tous les problèmes sur Peugeot 406 1995-2004 (opiniones por motorización)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Frans
- Tous les problèmes sur Peugeot 407 2004-2010 (opiniones por motorización)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Frans
- Tous les problèmes sur Citroën C5 2001-2008 (opiniones por motorización)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Frans
- Tous les problèmes sur Citroën C8 2002-2015 (opiniones por motorización)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Frans
- Moteur EBWikipédia (francés) · Andere bron · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- El Peugeot 208 estrena motor Turbo 100 con distribución por cadenaDiariomotor · Autotijdschriften · gepubliceerd 16 maart 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Peugeot 406Wikipedia (inglés) · Andere bron · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Engels
- Peugeot 307 2.0 16V 140 ch: courroie de distribution (intervalo, tiempo y riesgo)Mecazen · Andere bron · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Frans
- 1.2 PureTech: precio y cambio de correa de distribuciónAutopista · Autotijdschriften · gepubliceerd 2 augustus 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Stellantis reacciona a los motores PureTech defectuosos: amplía la garantía de manera retroactiva a 10 añosXataka · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 maart 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- La correa bañada en aceite: cámbiala cada 60.000 km y evita una avería de 3.000 eurosMotor16 · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 augustus 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Tous les problèmes sur Peugeot 206 1998-2006 (opiniones por motorización)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Frans
- Tous les problèmes sur Citroën Xsara Picasso 1999-2010 (opiniones por motorización)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Frans
- Tous les problèmes sur Citroën C4 2004-2010 (opiniones por motorización)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Frans
- Rappel des moteurs 1.2 Puretech 110 et 130 chFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Peugeot-Citroën-DS-Opel. Nouveau rappel de grande ampleur pour le moteur 1.2 PureTechL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 28 januari 2023 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Peugeot, sobre los motores PureTech: «Reconocemos que hemos hecho las cosas mal»Xataka · Autotijdschriften · gepubliceerd 4 juni 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- 10 años o 175.000 km de garantía para los modelos de Stellantis con motor PureTechAutofácil · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 maart 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Confirmado: Stellantis llama a revisión a más de 200.000 coches con el motor gasolina sucesor del 1.2 PureTech: «Y también se hará en España»Motorpasión · Autotijdschriften · gepubliceerd 15 juli 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Fiabilité du 1.2 PuretechFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Tous les problèmes sur Peugeot 607 2000-2011 (opiniones por motorización)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 8 oktober 2026 · in het Frans
- Tous les problèmes sur Citroën C5 2008-2017 (opiniones por motorización)Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans