1.2 PureTech vs 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111: welke motor is betrouwbaarder?
Volgens onze risico-index heeft de 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 minder risico dan de 1.2 PureTech: 50/100 (hoog risico) tegenover 96/100 (zeer hoog risico). De 1.2 PureTech heeft 7 gedocumenteerde ernstige storingen, de belangrijkste «Degradatie van de distributieriem in het oliebad»; de 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 heeft 2 gedocumenteerde ernstige storingen, de belangrijkste «Motorgeluid en voortijdige slijtage door smering bij de 1.0 VHT».
De index (0–100) weegt de ernst en de frequentie van de drie ernstigste gedocumenteerde storingen. Hoe het wordt berekend
Is de 1.2 PureTech betrouwbaar?
De 1.2 PureTech met distributieriem (2012-2025) heeft een door Stellantis erkend probleem: de distributieriem in het oliebad kan degraderen, de smering verstoppen en bij de turbo's van 2013-2018 de vacuümpomp van de rembekrachtiger beschadigen. De turbo's van 2014-2023 kunnen bovendien olie verbruiken. Stellantis biedt 10 jaar of 180.000 km dekking; de generatie met ketting (vanaf 2023) gebruikt die riem niet meer.[1][2][3][4][5]
Bekijk de 7 storingen van de 1.2 PureTechIs de 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 betrouwbaar?
Eenvoudige benzinemotoren met 8 kleppen en distributieriem. Bij de Europese 1.0 en 1.4 melden de bronnen alleen losse storingen, vooral ontstekingsproblemen bij vochtig weer bij de 1.4. In Brazilië veroorzaakten de 1.0 VHT's van 2008-2010 van Gol, Voyage en Fox smeringsgeluiden, was er een olieactie met verlengde garantie en een softwarerecall in 2009.[6][7][8][9]
Bekijk de 4 storingen van de 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111Vergelijking naast elkaar
| Gegeven | 1.2 PureTech | 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 |
|---|---|---|
| Technische fiche | ||
| Type | Motor | Motor |
| Brandstof | Benzine | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1.199 cm³ | — |
| Distributie | Distributieriem in oliebad | Distributieriem (droog) |
| Vermogen | 68–155 pk | 50–104 pk |
| Productie | sinds 2012[10][11] | 1991–2022[12][13][14][15] |
| Betrouwbaarheid | ||
| Risico-index (wat is dat) | 96Zeer hoog risico | 50Hoog risico |
| Gedocumenteerde storingen | 7 | 4 |
| Met hoge of kritieke ernst | 7 | 2 |
| Ergste ernst | Kritieke ernst | Kritieke ernst |
| Belangrijkste storingen |
| |
| Duurste gedocumenteerde reparatie | tot € 1.200Degradatie van de distributieriem in het oliebadGepubliceerd bedrag[2][16][17][18] | Geen betrouwbare gegevens |
| Welke uitvoeringen kopen | ||
| KopenAanbevolen versies | Geen | |
| Met voorzichtigheidVersies met voorzichtigheid |
| |
| VermijdenTe vermijden versies | Geen | Geen |
Ernst van elke storing: groen, laag; oranje, gemiddeld; rood, hoog; donkerrood, kritiek. Hoe we ze beoordelen
Auto's waarin elk zit
Andere vergelijkingen
Met de 1.2 PureTech
- 1.2 PureTech vs 1.0 PureTech
- 1.2 PureTech vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.2 PureTech vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.2 PureTech vs 1.2 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.0 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.3 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.6 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.2 PureTech vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.2 PureTech vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.2 PureTech vs BMW B38 / B37
- 1.2 PureTech vs BMW B48 / B38
- 1.2 PureTech vs BMW B58
- 1.2 PureTech vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.2 PureTech vs M50 en M52
- 1.2 PureTech vs BMW M54
- 1.2 PureTech vs M60 en M62
- 1.2 PureTech vs BMW N13
- 1.2 PureTech vs BMW N20
- 1.2 PureTech vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.2 PureTech vs BMW N43/N46
- 1.2 PureTech vs BMW N52 / N53
- 1.2 PureTech vs BMW N54/N55
- 1.2 PureTech vs BMW N62 / N63
- 1.2 PureTech vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.2 PureTech vs 1.4 T-Jet
- 1.2 PureTech vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.2 PureTech vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.2 PureTech vs 1.5 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.2 PureTech vs 2.0 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 2.3 EcoBoost
- 1.2 PureTech vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.2 PureTech vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.2 PureTech vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.2 PureTech vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.2 PureTech vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.2 PureTech vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.2 PureTech vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.2 PureTech vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.2 PureTech vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.2 PureTech vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.2 PureTech vs Honda IMA híbrido
- 1.2 PureTech vs 1.0 T-GDI
- 1.2 PureTech vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.2 PureTech vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.2 PureTech vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.2 PureTech vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.2 PureTech vs V6 Delta 2.5 en 2.7 (Hyundai-Kia)
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.2 PureTech vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.2 PureTech vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.2 PureTech vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.2 PureTech vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.2 PureTech vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.2 PureTech vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.2 PureTech vs MZR gasolina
- 1.2 PureTech vs Skyactiv-G
- 1.2 PureTech vs M111
- 1.2 PureTech vs M112 / M113
- 1.2 PureTech vs M264/M254
- 1.2 PureTech vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.2 PureTech vs M260
- 1.2 PureTech vs M271
- 1.2 PureTech vs M272/M273
- 1.2 PureTech vs M270/M274
- 1.2 PureTech vs M276
- 1.2 PureTech vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.2 PureTech vs MIVEC gasolina
- 1.2 PureTech vs Mitsubishi PHEV
- 1.2 PureTech vs 1.6 DIG-T
- 1.2 PureTech vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.2 PureTech vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.2 PureTech vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.2 PureTech vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.2 PureTech vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.2 PureTech vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.2 PureTech vs 1.4 Turbo
- 1.2 PureTech vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.2 PureTech vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.2 PureTech vs 1.4/1.6/1.8 Ecotec 16V (primera generación)
- 1.2 PureTech vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.2 PureTech vs Porsche M96/M97
- 1.2 PureTech vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.2 PureTech vs 1.4/1.6 VTi
- 1.2 PureTech vs 1.6 THP
- 1.2 PureTech vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.2 PureTech vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.2 PureTech vs 0.9 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.2 PureTech vs 1.0 TCe / SCe
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.2 PureTech vs 1.8 TCe
- 1.2 PureTech vs 1.2 16v
- 1.2 PureTech vs 1.2 8v
- 1.2 PureTech vs E-Tech Híbrido
- 1.2 PureTech vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.2 PureTech vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.2 PureTech vs Rover K-Series
- 1.2 PureTech vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.2 PureTech vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.2 PureTech vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.2 PureTech vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.2 PureTech vs 1.0 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.2 Turbo
- 1.2 PureTech vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.5 Hybrid
- 1.2 PureTech vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.2 PureTech vs 1.8 Hybrid
- 1.2 PureTech vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.2 PureTech vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.2 PureTech vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.2 PureTech vs Drive-E gasolina
- 1.2 PureTech vs 1.0 MPI
- 1.2 PureTech vs 1.2 12V
- 1.2 PureTech vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.2 PureTech vs 1.8 T 20v
- 1.2 PureTech vs 2.0 FSI
- 1.2 PureTech vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.2 PureTech vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.2 PureTech vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.2 PureTech vs VR6
Met de 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 PureTech
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.2 en 1.4 TSI
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 TSI / 1.5 TSI
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.2 TCe
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 EcoBoost
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.3 TCe
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.6 EcoBoost
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.0 TSI / TFSI
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Audi 3.0 TFSI V6
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.4, 2.8 en 3.0 V6 30v
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs BMW B38 / B37
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs BMW B48 / B38
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs BMW B58
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M43 1.6, 1.8 en 1.9
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M50 en M52
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs BMW M54
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M60 en M62
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs BMW N13
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs BMW N20
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs N42 en N45 1.6, 1.8 en 2.0
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs BMW N43/N46
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs BMW N52 / N53
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs BMW N54/N55
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs BMW N62 / N63
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0, 1.2 en 1.4 Fire
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4 T-Jet
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 T3 en 1.3 T4 FireFly Turbo
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 0.9 TwinAir en 1.0/1.3 FireFly
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.5 EcoBoost
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.25/1.4/1.6 Ti-VCT
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.0 EcoBoost
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.3 EcoBoost
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0-1.6 8v Endura-E, Duratec 8v en RoCam
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.8 en 2.0 Zetec-E
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 en 1.2 de 3 cilindros (Onix en Tracker)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4 / 1.6 16v E-TEC II
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 0.8 / 1.0 / 1.2 S-TEC
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.2, 1.4 en 1.6 8V (Family 1)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Family II 2.0 en 2.4 gasolina
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.2 / 1.4 / 1.8 i-VTEC
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 / 1.5 VTEC Turbo
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.0 / 2.4 i-VTEC
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Honda e:HEV / i-MMD
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Honda IMA híbrido
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 T-GDI
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.6 GDI / T-GDI
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.6 GDi híbrido (Kappa)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.3, 1.4 en 1.6 Alpha
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.8 / 2.0 Beta II
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs V6 Delta 2.5 en 2.7 (Hyundai-Kia)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 en 1.1 Epsilon
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4 / 1.6 MPI Gamma
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 / 1.25 MPi
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.8 / 2.0 Nu
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Smartstream 1.6 T-GDi
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.0 / 2.4 GDI en T-GDI (Theta II)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.0 en 3.0 Ingenium gasolina
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.3 MZR DISI Turbo
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs MZR gasolina
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Skyactiv-G
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M111
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M112 / M113
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M264/M254
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M266 (1.5, 1.7, 2.0 en 2.0 Turbo)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M260
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M271
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M272/M273
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M270/M274
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs M276
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.5 VTi-TECH / T-GDI
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs MIVEC gasolina
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Mitsubishi PHEV
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.6 DIG-T
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.5 VC-Turbo e-Power
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.2 HR12DE en 1.2 DIG-S (HR12DDR)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.0 MR20DE / 2.5 QR25DE
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.5/1.6/1.8 QG
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.6 16v HR16DE / H4M
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0/1.2/1.4 Ecotec
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4 Turbo
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.6 en 1.8 Ecotec 16v
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.2 Ecotec gasolina
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4/1.6/1.8 Ecotec 16V (primera generación)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Porsche MA1 / 9A1
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Porsche M96/M97
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Porsche V8 en V6 (Cayenne en Panamera)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4 en 1.6 TU3/TU5
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4/1.6 VTi
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.6 THP
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.8, 2.0 en 2.2 16v EW7/EW10/EW12
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.8 en 2.0 XU
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 0.9 TCe
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 SCe (B4D)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 TCe / SCe
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4 en 1.6 8v
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.8 TCe
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.2 16v
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.2 8v
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs E-Tech Híbrido
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.0 16v F4R en F4RT
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4 en 1.6 16v
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Rover K-Series
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 en 1.4 Boosterjet
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.2 Dualjet en 1.2 VVT
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.5 K15B (Jimny)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.3, 1.5 en 1.6 gasolina (serie M)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 VVT-i
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.2 Turbo
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.33 Dual VVT-i
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4, 1.6 en 1.8 VVT-i
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.5 Hybrid
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.6 Dual VVT-i
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.8 Hybrid
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.7 en 4.0 gasolina (2TR-FE en 1GR-FE)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.0 en 2.4 VVT-i
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.0 en 2.5 Hybrid
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Volvo 5 cilindros gasolina
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs Drive-E gasolina
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.0 MPI
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.2 12V
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.4 16v en 1.6 FSI
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.8 T 20v
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.0 FSI
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs VW 2.0 TFSI EA113
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 2.3 VR5 (V5)
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs 1.6 en 2.0 8v EA827
- 1.0, 1.4 en 1.6 8v EA111 vs VR6
Vergelijk andere motoren
Bronnen
Elk gegeven op deze pagina linkt naar zijn bron. Zie je een fout, laat het ons weten.
- Stellantis ofrece medidas a los afectados por los motores PureTech tras miles de demandaskm77 · Autotijdschriften · gepubliceerd 28 november 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Moteur PureTech. Stellantis généralise sa garantie de 10 ans ou 180 000 kmL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 26 mei 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Safety Gate, alerta A12/01505/20: Peugeot 208, 308, 2008, 3008, 5008 y Partner (copia en PDF)Comisión Europea – Safety Gate · Officiële instantie · gepubliceerd november 2020 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Engels
- Fiabilité Stellantis 1.2 PureTech. De nouvelles solutions contre la consommation d'huileL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 23 juni 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Stellantis 1.2 Puretech engine: list of belt and chain modelsItalPassion · Autotijdschriften · gepubliceerd 2 februari 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Engels
- A VW e o problema dos motores 1.0Motorshow · Autotijdschriften · gepubliceerd 1 december 2009 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Portugees
- Volkswagen faz recall do novo Gol, Voyage e Fox 1.0Vrum · Autotijdschriften · gepubliceerd 17 augustus 2009 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Portugees
- Fiabilité Volkswagen Polo III (1994-2001) - pannes moteur, boîte...Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Volkswagen Polo III: averías notificadas por los usuariosAutoCentrum.pl · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het andere taal
- Moteur EBWikipédia (francés) · Encyclopedie · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- El Peugeot 208 estrena motor Turbo 100 con distribución por cadenaDiariomotor · Autotijdschriften · gepubliceerd 16 maart 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- List of discontinued Volkswagen Group petrol enginesWikipedia (en) · Encyclopedie · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Engels
- VW Golf IIIWikipedia (de) · Encyclopedie · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Duits
- Volkswagen GolWikipedia (pt) · Encyclopedie · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Portugees
- Troca de bomba d'água e correia de sincronismo do Gol G5 EA111Revista O Mecânico · Autotijdschriften · gepubliceerd 7 maart 2025 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Portugees
- 1.2 PureTech: precio y cambio de correa de distribuciónAutopista · Autotijdschriften · gepubliceerd 2 augustus 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Stellantis reacciona a los motores PureTech defectuosos: amplía la garantía de manera retroactiva a 10 añosXataka · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 maart 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- La correa bañada en aceite: cámbiala cada 60.000 km y evita una avería de 3.000 eurosMotor16 · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 augustus 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Fiabilité Volkswagen Lupo (1998-2005) - pannes moteur, boîte...Fiches-auto.fr · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Frans
- Volkswagen Lupo (1998–2005): opiniones por motorizaciónAutoCentrum.pl · Eigenaarsforum · geraadpleegd 2 november 2026 · in het andere taal
- Rappel des moteurs 1.2 Puretech 110 et 130 chFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Peugeot-Citroën-DS-Opel. Nouveau rappel de grande ampleur pour le moteur 1.2 PureTechL'argus · Autotijdschriften · gepubliceerd 28 januari 2023 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Peugeot, sobre los motores PureTech: «Reconocemos que hemos hecho las cosas mal»Xataka · Autotijdschriften · gepubliceerd 4 juni 2026 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- 10 años o 175.000 km de garantía para los modelos de Stellantis con motor PureTechAutofácil · Autotijdschriften · gepubliceerd 27 maart 2024 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Confirmado: Stellantis llama a revisión a más de 200.000 coches con el motor gasolina sucesor del 1.2 PureTech: «Y también se hará en España»Motorpasión · Autotijdschriften · gepubliceerd 15 juli 2025 · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Spaans
- Fiabilité du 1.2 PuretechFiches-auto.fr · Autotijdschriften · geraadpleegd 26 september 2026 · in het Frans
- Justiça do RS determina recall de 400 mil veículos da VolkswagenOlhar Direto (con G1) · Algemene pers · gepubliceerd 13 januari 2013 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Portugees
- Substituição de bobina, cabos e velas de ignição do Volkswagen Fox 1.0Revista O Mecânico · Autotijdschriften · gepubliceerd 1 december 2025 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Portugees
- Volkswagen Gol: os 5 maiores defeitos crônicos do queridinho do BrasilVrum · Autotijdschriften · gepubliceerd 9 april 2026 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Portugees
- Mais um recall e mais uma marca colocada à provaMecânica Online · Autotijdschriften · gepubliceerd 1 november 2009 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Portugees
- Tribunal revoga recall para Gol, Voyage e FoxiCarros · Autotijdschriften · gepubliceerd 16 januari 2013 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Portugees
- Este é o motor Volkswagen que consumia mais óleo que gasolinaClick Petróleo e Gás · Algemene pers · gepubliceerd 12 juni 2025 · geraadpleegd 2 november 2026 · in het Portugees